Nie jestem pewien czy to dobry pomysł

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Nie jestem pewien czy to dobry pomysł

Postprzez jedliry0 » 19 Lis 2010, 18:57

"Cisza wyborcza to okres, w którym pod groźbą kary zabroniony jest jakikolwiek sposób agitacji. Z założenia cisza wyborcza ma być czasem, w którym obywatele, po kampanii, mogą zastanowić się, jakiego chcą dokonać wyboru.
Zakazem objęte są wszelkie wystąpienia polityczne, manifestacje, audycje radiowe i telewizyjne z udziałem kandydatów, publikacje na ich temat, czy naklejanie plakatów. Zabronione jest także publikowanie sondaży wyborczych"

Zatem poprośmy tylko zainteresowanych czyli kandydatów aby dali sobie spokój z agitacją. A nawet jeżeli nie posłucha jeden z drugim to i tak on odpowiada i dostanie grzywnę a nie admin. Czy telewizja i radio przestają nadawać w tym czasie?
RJ
jedliry0
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 27
Rejestracja: 10 Lis 2010, 13:10

Re: Nie jestem pewien czy to dobry pomysł

Postprzez admin » 19 Lis 2010, 19:03

jedliry0 napisał(a):publikacje na ich temat, czy naklejanie plakatów.


Właśnie najbardziej się tego obawiam, ponieważ nie będę mógł cały czas czuwać nad jakością postów pisanych w czasie ciszy wyborczej wybrałem takie, a nie inne rozwiązanie. A nie za bardzo chciałbym płacić jakąś karę, czy być później częstym gościem w sądzie itp., ponieważ ktoś znajdzie jakiś paragraf.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Nie jestem pewien czy to dobry pomysł

Postprzez jedliry0 » 19 Lis 2010, 19:13

admin napisał(a):
jedliry0 napisał(a):publikacje na ich temat, czy naklejanie plakatów.


Właśnie najbardziej się tego obawiam, ponieważ nie będę mógł cały czas czuwać nad jakością postów pisanych w czasie ciszy wyborczej wybrałem takie, a nie inne rozwiązanie. A nie za bardzo chciałbym płacić jakąś karę, czy być później częstym gościem w sądzie itp., ponieważ ktoś znajdzie jakiś paragraf.



No to zamykaj, poprosiłem Jasia coby załatwił u burmistrza odblokowanie forum miejskiego jeszcze dzisiaj. Widzę, że ma tam chody więc raczej załatwi. :-)
jedliry0
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 27
Rejestracja: 10 Lis 2010, 13:10


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 63 gości

cron