Nie działa forum miejskie

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Nie działa forum miejskie

Postprzez rather » 10 Lis 2010, 09:41

Od rana jest nieaktywne forum miejskie - ciekawe jaka jest przyczyna. Na stronie nie został podany żaden powód zamknięcia forum, ale mogą być jedynie dwa:
1. Czyszczenie przez Admina spamu wysyłanego w ostatnim czasie między innymi przez stańczyka, barnabę i motocykle są wszędzie
2. Chęć ograniczenia niewygodnej dla WND dyskusji, która miała tam miejsce.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Nie działa forum miejskie

Postprzez wacha » 10 Lis 2010, 09:43

No nie tak od samego rana. Jeszcze jakieś pół godziny temu mogłem się dostać na forum. Napisałem do Admina na priv, maila, wiadomość i może w końcu się ruszył do roboty. Ciekawe tylko czy usunie tematy jak K O N... stańczyka i barnaby(ta sama osoba, ale mniejsza z większym) czy wszystkie nie przychylne dla WND?
wacha
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 58
Rejestracja: 09 Lis 2010, 14:53

Re: Nie działa forum miejskie

Postprzez rather » 10 Lis 2010, 10:02

Może Kowalski po prostu ogłosił stan wojenny i za chwilę odetnie też telefony? :lol:
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Nie działa forum miejskie

Postprzez RafaÅ‚ » 10 Lis 2010, 11:07

Nie jestem wściekły, dopiero zaczynam być zły
Rafał
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 51
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:06

Re: Nie działa forum miejskie

Postprzez Marian » 10 Lis 2010, 11:51

W związku z wielokrotnym łamaniem regulaminu Forum, jak również w związku z łamaniem prawa na Forum i prowadzonym w tej sprawie postępowaniem wystąpiła konieczność jego zamknięcia.


Komu coÅ› grozi i ewentualnie co?
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Nie działa forum miejskie

Postprzez mcba » 10 Lis 2010, 12:08

jeszcze całkiem niedawno sam burmistrz mówił, że forum jest wolne od cenzury gdzie jest ccłkowita wolność słowa i nie ma zamiaru wytaczać żadnych postępowań(chyba, że chodzi tu o czyszczenie wielokrotnych kont, usuwanie spamu, ograniczenie wielkości obrazka jaki można upload-ować na forum)

w każdym bądź razie jakoś tak to brzmiało jeżeli dobrze pamiętam ...
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Nie działa forum miejskie

Postprzez Marian » 10 Lis 2010, 12:36

a jest jakaś możliwość, żeby się dowiedzieć kiedy forum powróci?
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Nie działa forum miejskie

Postprzez nova » 10 Lis 2010, 12:56

Mnie osobiście nie zależy na forum NDM, choć nie wątpię, że powróci. Pewnie po wyborach. Na Forum Novidvor jest mi dobrze... Tutaj nie będą się zdarzały takie rzeczy jak tam. Forumowicze w stylu Stańczyka i Barnaby chyba nie mają szans, więc jest nadzieja na konstruktywną, sensowną wymianę poglądów
nova
 

Re: Nie działa forum miejskie

Postprzez rather » 10 Lis 2010, 13:09

Marian napisał(a):Komu coś grozi i ewentualnie co?

Podejrzewam, że w najgorszym przypadku czeka mnie spotkanie z miłym panem prokuratorem i seria bolesnych pytań. Nie pisałem nieprawdy, więc raczej mnie nie ześlą na 10 lat ciężkich robót :D. Chociaż z drugiej strony to mam wrażenie, że po prostu Kowalski wymyślił durny pretekst, żeby zamknąć forum i dlatego piszą o łamaniu prawa.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Nie działa forum miejskie

Postprzez rather » 10 Lis 2010, 13:12

nova napisał(a):Mnie osobiście nie zależy na forum NDM, choć nie wątpię, że powróci. Pewnie po wyborach. Na Forum Novidvor jest mi dobrze... Tutaj nie będą się zdarzały takie rzeczy jak tam. Forumowicze w stylu Stańczyka i Barnaby chyba nie mają szans, więc jest nadzieja na konstruktywną, sensowną wymianę poglądów

Na pewno będziemy reagowali na spamowanie oraz łamanie regulaminu i netykiety. Ze swojej strony zachęcam jednak do wypowiedzi również te osoby, które mają poglądy odmienne od moich. Jestem przekonany, że rzeczowa rozmowa, również osób o odmiennych poglądach, jest twórcza i daje dobre dla wszystkich efekty.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron