Co jest dla Was prorytetem w mieście

Co poprawić w mieście? Sugestie, pomysły i inne mile widziane!

Re: Co jest dla Was prorytetem w mieście

Postprzez IronRun » 13 Gru 2010, 14:53

Nie podejrzewajcie naszych radnych i burmistrzów (razem z vice) o myślenie w takich obszarach, dla nich rozrywka to grill, piłka kopana, i "stażystki". o czym możemy tu mówić skoro strategia rozwoju leży i płacze a "nasi" nowo wybrani na początek zaczynają od ustalania wysokości diet i podziału łupów :), pokażcie mi chociaż jedną inwestycję pro mieszkańcom która pozwala na integrację społeczną, miejsce lub szeroko rozumianą imprezę sportowo - kulturalną, poza ligą Świtu i dniami NDM rzecz jasna.
Niestety, a może stety trzeba zakasać rękawki i pokazać super obytym z rządzeniem i służeniem ludziom jak to się robi, pamiętając tylko aby zbyt chętnie miasto nie przypisało sobie zasług!!!! Bo później w broszurkach to opiszą jako swój sukces :)
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49

Re: Co jest dla Was prorytetem w mieście

Postprzez nova » 13 Gru 2010, 15:01

Ja myślę, że wszystkiego na raz nikt nie da rady zrobić, ale być może sprawdzi się metoda małych kroczków. Na początek bieganie (w koszulkach z napisem "Znam Rathera" :lol: )
a potem może właśnie my, ludzie z naszego forum, pokażemy, że można inaczej?? Że imprezy na cześć burmistrza to nie wszystko?
nova
 

Re: Co jest dla Was prorytetem w mieście

Postprzez Heimat » 26 Lut 2012, 22:29

rather napisał(a):Szpital i prosektorium chyba nikogo nie odstraszą. W mieście jest deficyt ziemi po budownictwo, więc chętni się na pewno znajdą. Nie wiem czy problemem nie jest położenie tego terenu w zagłębieniu - może jest problem z wodami gruntowymi?


Pamiętam, że teren ograniczony ulicami Sienkiewicza, Morawicza i Wojska Polskiego znajdował się kilka metrów pod wodą, gdy stopniał śnieg po zimie stulecia (wiosna 1979). Historia lubi się powtarzać... Szkoda, że przed laty właściciele działek położonych w tym zagłębieniu terenowym nie doszli do porozumienia i nie zaczęli przyjmować ziemi z wykopów (nawet z I linii metra). Po podniesieniu terenu działki zyskałyby na atrakcyjności, co przełożyłoby się także na ich cenę.
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Co poprawić w mieście?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości