AMARANTUS- elektroniczne papierosy i akcesoria

Aktualności oraz ogłoszenia wszelkiej treści.

AMARANTUS- elektroniczne papierosy i akcesoria

Postprzez Amarantus » 04 Gru 2012, 22:11

Zapraszamy do nowootwartego sklepu: "AMARANTUS-elektroniczne papierosy i akcesoria" w NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM.
Sklep autoryzowany, posiadamy w ofercie szeroką gamę e-papierosów marki VOLISH, MILD I PROVOG oraz całą gamę akcesoriów. Markowe, olejki (liquidy) firm: LiQueen, Mild, Provog, P1, dr Jack, włoskiej firmy FlavourArt.
Zestaw Volish Art 1a.jpg
ZAPRASZAMY:
Godz. otwarcia: Pn.- Pt. 10-18 sob 9-13.
UL. IGNACEGO DASZYŃSKIEGO 1B
05-100 NOWY DWÓR MAZOWIECKI
TEL. 501 718 992
http://www.elektronicznepapierosy-sklepamarantus.pl
Amarantus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 10
Rejestracja: 04 Gru 2012, 14:28
Płeć: mężczyzna

Re: AMARANTUS- elektroniczne papierosy i akcesoria

Postprzez Amarantus » 15 Gru 2012, 01:49

WITAMY FORUMOWICZÓW
Sklep działa już dwa tygodnie i cieszy się szerokim zainteresowaniem. Odwiedziło nas już wielu klientów i grono zainteresowanych wciąż rośnie. Dokładamy wielu starań aby wszyscy byli zadowoleni. Służymy fachową wiedzą dotyczącą e-papierosów oraz akcesorii, ktore pomagają w zerwaniu z nałogiem palenia tradycyjnych papierosów. Na miejscu można przetestować e-papierosy i różne smaki liquidów (popularnie zwanych olejkami), każdy może dopasować coś dla siebie.W tygodniu przedświątecznym szykujemy wiele promocji, zapraszamy na zakupy i do odwiedzin naszego sklepu internetowego na stronie internetowej: http://www.elektronicznepapierosy-sklepamarantus.pl można tam sprawdzić aktualny asortyment, jak również dokonać zakupów i odebrać je osobiście w sklepie na ul. Daszyńskiego 1B. Zapraszam do logowania się na stronie sklepu i do pisania opinii na temat naszego asortymentu.
Prosimy również naszych klientów o pisanie swoich opinii na temat naszego sklepu w tym wątku.
Zawsze służymy radą pod numerem telefonu 501718992 oraz przez naszą stronę internetową.
Amarantus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 10
Rejestracja: 04 Gru 2012, 14:28
Płeć: mężczyzna

Re: AMARANTUS- elektroniczne papierosy i akcesoria

Postprzez Amarantus » 17 Gru 2012, 11:39

WITAMY Tak jak obiecywaliśmy, ŚWIĄTECZNA PROMOCJA już trwa. Przyjdź zrób zakupy za 39 zł, a napełnimy Ci e-papieroski liquidem, zrób zakupy na wyższą kwotę i negocjuj inne dodatki.

Przy zakupach obowiązuje hasło: AMARANTUS
Ostatnio edytowany przez mcba, 17 Gru 2012, 18:10, edytowano w sumie 1 raz
Powód: na prawdę pisanie "bukwami" nie jest konieczne rzeby wiadomość na forum była czytelna i trafiła do odbiorców... poprawiłem wszystkie 3 posty... pozdrawiam // mcba
Amarantus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 10
Rejestracja: 04 Gru 2012, 14:28
Płeć: mężczyzna

Re: AMARANTUS- elektroniczne papierosy i akcesoria

Postprzez Amarantus » 21 Gru 2012, 12:48

WITAMY.
Informujemy, że sklep w sobotę (22.12) i niedzielę (23.12) będzie otwarty w godz. od 10 do 14, zapraszamy.
Informujemy również o nowej dostawie liquidów Marki P1 i LiQueeen, różne pojemności i smaki.
Amarantus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 10
Rejestracja: 04 Gru 2012, 14:28
Płeć: mężczyzna

Re: AMARANTUS- elektroniczne papierosy i akcesoria

Postprzez Amarantus » 03 Sty 2013, 13:44

Witamy w Nowym Roku 2013.
Życzymy wszystkiego dobrego, samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Oczywiście wytrwania w postanowieniu rzucenia palenia tytoniu, w czym postaramy się Państwu pomóc. Remanent zakończony, nowa dostawa już w sklepie min. porzeczka marki P1, nowe pojemności 30 ml LiQueen, 20 ml Mild.
Pozdrawiamy.
Amarantus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 10
Rejestracja: 04 Gru 2012, 14:28
Płeć: mężczyzna

Re: AMARANTUS- elektroniczne papierosy i akcesoria

Postprzez Amarantus » 08 Sty 2013, 00:28

Od 10.01.2013r. wprowadzamy nową markę liquidów, Aromativ.
Producentem jest ta sama fabryka, która jest dostawcą dla marki LiQueen.

Smak jest jednak nieco inny, z uwagi na inną proporcję glikolu i gliceryny oraz użyte aromaty. Różnica występuje także w mocach oraz dostępnej pojemności.

Dostępne moce:
Extra Strong: 25 mg/ml
Medium: 15 mg/ml
Super Light: 5 mg/ml

Dostępne smaki:
Havana Tobacco, Pure Tobacco, Texas Tobacco, Sweet Cherry, Energetic, Cool Mint, Max Menthol, Vanilla kiss, Fresh, Strawberry, Black Currant, Green Tea, Black Tea, Caffé Macchiato, Raspberry Queen, Jamaica Smoke.

Cena detaliczna: 29 zł za 20ml.
Amarantus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 10
Rejestracja: 04 Gru 2012, 14:28
Płeć: mężczyzna

Re: AMARANTUS- elektroniczne papierosy i akcesoria

Postprzez RafaÅ‚ » 08 Sty 2013, 09:37

zajebiście , że taki sklep powstał w "Nowiaku", koniec z dojazdami do arkadii :) , fachowa obsługa , sprzedający poradzi/doradzi i najważniejsze....wie co mówi...tyle, polecam...:)
Nie jestem wściekły, dopiero zaczynam być zły
Rafał
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 51
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:06

Re: AMARANTUS- elektroniczne papierosy i akcesoria

Postprzez tk28 » 08 Sty 2013, 11:28

Panowie a nie lepiej tak zawziąć się i rzucić to cholerstwo w diabły :?: Jeżeli macie problem z paleniem to porozmawiajcie ze swoim lekarzem rodzinnym on Wam przepisze odpowiednie środki pomagające rzucić palenie. Ja tak zrobiłem 5 lat temu i dopiero teraz czuję, że żyję. Nie ma żadnej gwarancji, że elektroniczne papierosy nie szkodzą tak jak tradycyjne. Dziś na elektroniczne papierosy jest moda tak jak na smartfony czy tablety, ludzie nie zastanawiają się w ogóle co to jest a producenci liczą kasę i się cieszą z ludzkiej naiwności.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: AMARANTUS- elektroniczne papierosy i akcesoria

Postprzez RafaÅ‚ » 08 Sty 2013, 21:06

tk28 napisał(a):Panowie a nie lepiej tak zawziąć się i rzucić to cholerstwo w diabły :?: Jeżeli macie problem z paleniem to porozmawiajcie ze swoim lekarzem rodzinnym on Wam przepisze odpowiednie środki pomagające rzucić palenie. Ja tak zrobiłem 5 lat temu i dopiero teraz czuję, że żyję. Nie ma żadnej gwarancji, że elektroniczne papierosy nie szkodzą tak jak tradycyjne. Dziś na elektroniczne papierosy jest moda tak jak na smartfony czy tablety, ludzie nie zastanawiają się w ogóle co to jest a producenci liczą kasę i się cieszą z ludzkiej naiwności.

pewnie że lepiej rzucić...mi nikt nie wmówi że efaje pozwalają rzucić palenie bo to kit , to jest temat o sklepie to wyrażam swoje zdanie na temat sklepu i obsługi ..a nie na temat nikotynowego nałogu...i nie namawiam tu nikogo żeby palił...po prostu wybrałem tą(lub tę) alternatywę bo w skali miesiąca wychodzi taniej...tyle w temacie ode mnie . Pozdrawiam. ;) i proszę... nie pisz mi o modzie... ;) :)
Nie jestem wściekły, dopiero zaczynam być zły
Rafał
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 51
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:06

Re: AMARANTUS- elektroniczne papierosy i akcesoria

Postprzez Amarantus » 28 Sty 2013, 16:00

Witamy!
Firma Volish wprowadziła ultranowoczesny e-papieros dla zaawansowanych.
Już jest dostępny w sklepie.
Specyfikacja techniczna:
Pojemność baterii: 2600 mAh
Napięcie: regulowane w zakresie 3.0 – 5.0 V
Stabilizacja napięcia: TAK
Sygnalizacja poziomu naładowania: TAK

Dodatkowe informacje na stronie internetowej sklepu http://www.elektronicznepapierosy-sklepamarantus.pl lub w punkcie sprzedaży przy ulicy Daszyńskiego 1B.
Amarantus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 10
Rejestracja: 04 Gru 2012, 14:28
Płeć: mężczyzna

Re: AMARANTUS- elektroniczne papierosy i akcesoria

Postprzez Amarantus » 21 Mar 2013, 23:14

Witam.
Myślę, że jest to bardzo ważna informacja dla e-palaczy i osób palących tradycyjne papierosy. Są to materiały z konferencji naukowej PAP na temat stosowania e-papierosów, która odbyła się w Polsce po przeprowadzonych badaniach w Państwowym Instytucie Medycyny i Zdrowia Środowiskowego pod kierownictwem profesora dr. hab. Andrzeja Sobczaka. Zachęcam do prześledzenia tego materiału zarówno zwolenników, jak i przeciwników e-palenia. Zamieszczam link do tej strony, zamieszczone tam są również materiały video:

http://esmokinginstitute.com/pl/node/37

Pozdrawiam AMARANTUS. ;)
Amarantus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 10
Rejestracja: 04 Gru 2012, 14:28
Płeć: mężczyzna

Re: AMARANTUS- elektroniczne papierosy i akcesoria

Postprzez Amarantus » 28 Maj 2013, 10:09

Witamy szanownych klientów. Informujemy: w dniach od 30.05 do 02.06.2013r sklep będzie zamknięty.
Miło nam również poinformować o wprowadzeniu przez grupę CHIC w marce płynów e-papierosowych P1 nowych pojemności - 20ml, oraz nowych smaków min. malina, wiśniówka, banan, mango, arbuz, dostępne w sprzedaży 05.06.2013r.
Amarantus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 10
Rejestracja: 04 Gru 2012, 14:28
Płeć: mężczyzna

Re: AMARANTUS- elektroniczne papierosy i akcesoria

Postprzez Amarantus » 22 Cze 2013, 12:04

Miło nam poinformować o nowościach w "stajni" VOLISH": dwa typy clearomizer.
1. ATOM.

2. VOLIMIZER
Szczegółowe informacje można uzyskać w naszym autoryzowanym skelpie na ul. Daszyńskiego 1B, pozdrawiam AMARANTUS
Volimizer 1.jpg
Amarantus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 10
Rejestracja: 04 Gru 2012, 14:28
Płeć: mężczyzna


Wróć do Aktualności i ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości

cron