Strona 1 z 2

Prelekcja Piotra Oleńczaka

PostWysłany: 21 Maj 2013, 10:41
przez disturbia
Co z prelekcją Piotra Oleńczaka?Miała być w tym miesiącu,ale nigdzie nie ma żadnego info.Czy to może tylko dla wtajemniczonych? ;)

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

PostWysłany: 21 Maj 2013, 15:28
przez KaloNDM
Oj tam, oj tam... Disturbia... Pewnie, że dla wtajemniczonych ;)
Po co zapraszać mieszkańców, lepiej zrobić sobie dobrze w zamkniętym gronie ;)

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

PostWysłany: 21 Maj 2013, 15:40
przez kama
:D :D :D :D

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

PostWysłany: 21 Maj 2013, 16:22
przez disturbia
Kalo,ale im więcej tym weselej ;):D Dzięki dobra kobieto :)

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

PostWysłany: 22 Maj 2013, 10:40
przez Saltatrix
Drodzy Użytkownicy plakaty z informacją o prelekcji Pana Piotra Oleńczaka pojawiły się już w czwartek 16 maja, proponuję szukać wiedzy na ten temat tam, gdzie ona jest i czytać ze zrozumieniem.
Swoją drogą - zastanawiam się, dlaczego istnieniem NTH i tym, co NTH robi najbardziej interesują się ci, którzy dawno temu na własne życzenie opuścili stowarzyszenie i nie są jego członkami... Czyżby była w tym jakaś ukryta intencja? :twisted: :lol:

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

PostWysłany: 22 Maj 2013, 11:18
przez disturbia
To gdzie w takim razie szukać wiedzy,jeśli nie na funpagu Towarzystwa,czy tego tutaj forum NTH?Chyba po to zostały powołane,żeby promować wszelkie akcje,a nie,żeby sobie wisiały.Tak,i tym byłym członkom możecie podziękować,że w ogóle pojawiło się tutaj info na ten temat. :D Hmm...no faktycznie zastanawiające,dlaczego członkowie akualni mają w tyle takie szczegóły?No to jest nas dwoje,mnie również to dziwi :D

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

PostWysłany: 22 Maj 2013, 12:22
przez Saltatrix
Disturbia, pewnie łzy tęsknoty za tobą i Kalo przesłaniają im świat :twisted: :twisted:
A wracając do plakatu to wcale nie trzeba go szukać na Facebooku. Jest na wyciągnięcie ręki - choćby na stronie Nowego Dworu :lol: A nie znajdzie tylko ktoś, kto nie chce szukać. Albo świadomie się wygłupia... :oops:

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

PostWysłany: 22 Maj 2013, 12:36
przez disturbia
Nie wiem jak z Kalo,ale za mną na bank ;) No faktycznie dla wtajemniczonych,jak zamiast na swoich kanałach info jest na stronie miasta i jeśli akurat nikt do miasta nie zabłądzi to też nie trafi:lol: Ja tam nie byłam od paru tygodni,bo nie miałam interesu i inni też się pewnie znajdą,którzy nie robią sobie codziennych wycieczek w nadziei,że coś interesującego wisi na słupie.Prelekcja jest ogólnodostępna więc,interesować się jak najbardziej mogę,dlatego spytałam.Nie ma za co :D:D:D Ile osób tu zagląda dziennie?Ale już się nie wtrancam,zarząd zawsze wie lepiej :)

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

PostWysłany: 22 Maj 2013, 13:05
przez Saltatrix
:lol: Obawiam się, że z kimś mnie pomyliłaś :lol: Nic mi nie wiadomo o poczynaniach zarządu stowarzyszenia, za to kieruję się zwyczajną logiką ;)

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

PostWysłany: 22 Maj 2013, 16:30
przez KaloNDM
Ojojojoj :D Członek Zarządu? ;) Wątpię ;) ponieważ wiedziałby, że KaloNDM nigdy nie należał do NTH :D
Zgadzam się w całej rozciągłości z użytkownikiem Disturbia ponieważ informacja o prelekcji powinna być na fanpejdżu oraz na stronie NTH.
Brak tej informacji świadczy tylko o tym, że NTH ma w tyle mieszkańców NDM zalogowanych na Novidvor :D
Albo towarzystwo przesiąkło już poleceniami nowego i zacnego członka z samych szczytów nowodworskiej władzy ;) albo w ich szeregach nie ma ludzi kompetentnych, którzy potrafiliby zająć się obsługą w/w stron :D
i gdyby nie użytkownik o nicku Kama, to zalogiwani na tym forum mieszkańcy, nie dowiedzieliby się o prelekcji :)
Poza tym z tego co wiem, to osoby, które zrezygnowały z udziału w NTH, do tej pory nie dostali odpowiedzi, że zostali skreśleni z listy.
Nie było również walnego zebrania, żeby uchwalić uchwałę o skreśleniu ich z listy :)
Nie ładnie... NTH faktycznie bazuje na tzw. "słupach" ;D
Proponuję, aby zarząd przeszedł się pod najbliższą budkę z piwem ;D Wtedy dobierze sobie komplet członków i będą to 100% "słupy" ;) ;) ;)

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

PostWysłany: 22 Maj 2013, 16:55
przez disturbia
Saltatrix coś kiepsko z tą logiką,bo nigdzie nie stwierdzam,że jesteś z zarządu.Chodzi mi tylko o organ decyzyjny ;) I znów jakieś wietrzenie spisków...źle się dzieje w państwie duńskim :D Chciałam się zwyczajnie wybrać,więc się pytam,ale dzięki za rozkręcenie tematu :) Kalo no racja,w końcu novidvor jest jak wrzód na dupie dla nowego,zacnego członka ;) A od novidvor się przecież zaczęło...oj nie ładnie.

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

PostWysłany: 22 Maj 2013, 17:24
przez Saltatrix
Wielce szanowny osobniku zwany Kalo NDM twoje agresywnie awanturnicze postawy znane są niejednemu użytkownikowi forum dlatego poniżej mojej godności jest dyskusja z kimś komu brak elementarnej kultury i umiejętności prowadzenia konstruktywnej rozmowy dlatego żegnam się z tobą tym bardziej że przeczysz sam sobie. Otóż z jednej strony twierdzisz że nigdy nie byłeś w NTH a zaraz potem piszesz o uchwale, która miałaby stanowić o wykreśleniu cię z grona członków. Doprawdy kiepsko z logiką.... A więc życzę ci dalszych równie spektakularnych sukcesów w mieszaniu z błotem wszystkiego i wszystkich, ktorzy mają czelność mieć inne zdanie jak ty sam. :lol:

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

PostWysłany: 22 Maj 2013, 17:52
przez rather
Proszę o trzymanie się tematu. Dyskusje na temat NTH możecie prowadzić w oddzielnym wątku.

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

PostWysłany: 22 Maj 2013, 21:18
przez KaloNDM
Saltatrix napisał(a):Wielce szanowny osobniku zwany Kalo NDM twoje agresywnie awanturnicze postawy znane są niejednemu użytkownikowi forum

Jak zwykle... ;) krzyczę i się wydzieram ;) zacytowałbym słowa jednego użytkownika FB... ale... powstrzymam się, bo znowu ktoś to odbierze jako inwektywy :lol:

Saltatrix napisał(a):Otóż z jednej strony twierdzisz że nigdy nie byłeś w NTH a zaraz potem piszesz o uchwale, która miałaby stanowić o wykreśleniu cię z grona członków. Doprawdy kiepsko z logiką....

Widzisz... Trzeba odróżniać osobę, od pseudonimu artystycznego ;)
Już raz poza moimi plecami, na jednym ze spotkań, próbowano "uciszyć" działalność KaloNDM ;)
Niestety... KaloNDM jest nie do kupienia :) i logika nie ma z tym nic wspólnego ;)

Saltatrix napisał(a):A więc życzę ci dalszych równie spektakularnych sukcesów w mieszaniu z błotem wszystkiego i wszystkich, którzy mają czelność mieć inne zdanie jak ty sam. :lol:

Dziękuję bardzo. Miło mi było wziąć udział w tym fantastycznym słowotoku :D
Gdyby na tym forum była taka możliwość, kliknąłbym "Klik. Lubię to!" :D

rather napisał(a):Proszę o trzymanie się tematu. Dyskusje na temat NTH możecie prowadzić w oddzielnym wątku.

Masz rację Rather :) Milczę więc...

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

PostWysłany: 24 Maj 2013, 03:29
przez Saltatrix
:lol: Ja też cię lubię głuptasku :roll: