postkomuniści kładą łapę na lotnisku W-M?

Na temat lotniska. Rozmawiamy tutaj wtedy kiedy lotnisko działa, nie działa lub jest w czymś pomiędzy działa - nie działa.

postkomuniści kładą łapę na lotnisku W-M?

Postprzez ena » 08 Lip 2013, 07:54

Ciekawe wiadomości na temat lotniska. Niestety mogą być realne: http://pressmix.eu/index.php/2013/07/03 ... omunistow/
Defekt pasa startowego lotniska w Modlinie miał posłużyć do przejęcia lotniska przez postkomunistów?
Autor: Redakcja | Data: 03 lip 2013 22:22
Po ponad półrocznej przerwie lotnisko Modlin może ponownie przyjmować duże samoloty pasażerskie. Może, ale nie przyjmuje. Władze portu lotniczego na razie prowadzą rozmowy z liniami lotniczymi w sprawie ich powrotu do portu. Czy Krzysztof Janik i dwóch innych kolesi z postkomunistycznej watahy zwanej SLD zdołają przejąć lotnisko w Modlinie i czy “zła, jakość” wybudowanego pasa startowego miała być narzędziem do przejęcia lotniska za bezcen?

Polskie zasrane prokuratury i służby specjalne już wielokrotnie doprowadzały niewinnych ludzi do wieloletnich i jak się okazało nielegalnych pozbawień wolności (patrz np. sejmowewiezienie.pl) nigdy jednak w historii tego zwyrodniałego państwa bezprawia nie doprowadzono do tego by zajmujący eksponowane stanowisko publiczne ch***k z Wiejskiej poniósł jakiekolwiek konsekwencje prawno karne za swoje postępowanie. Jednym dotąd przypadkiem publicznej sprawy z finałem w więzieniu była moc polityczna Ojca Michnika, z tym, że to Michnik powinien w tej sprawie mieć postawione zarzuty i siedzieć nie Pan Lew Rywin.

Tymczasem Krzysio Janik (alkoholik zagryzający śledziem każdą popijawę) razem z dwoma jeszcze baronami SLD jest właścicielem poważnych gruntów bezpośrednio graniczących z lotniskiem w Modlinie. Niebagatelne jest też w sprawie to, iż chłopaki z Wołomina są właścicielami sąsiadujących z lotniskiem ważnych obiektów, bez którego lotnisko byłoby wybrakowane- np. Hotele, restauracje itp.. Ten ostatni fakt nie może dziwić każdy wie, że Michałek Tober były rzecznik rządu Leszka Millera miał i wciąż ma poważne związki z mafią wołomińską, co więcej udało mu się nawet zaszkodzić Millerowi -o co do dziś ma do niego pretensje i nie chce go znać.

W większości zaangażowany finansowo w inwestycje „Modlina” jest tylko jeden oddział banku, którego Dyrektorem regionalnym jest przyjaciel Edwarda Brzostowskiego, zaś sam Brzostowski jak wiemy to ojciec stworzyciel politycznego bytu Janika. Czy zatem defekt pasa startowego miał być narzędziem do przejęcia lotniska przez postkomunistów?

Chyba tak, bo w ABW aż się gotuje od podziałów, z tymże pamiętajmy, iż Pawełek Pruszyński namaszczony przez L. Millera, w 2002 r., na wiceszefa tej gównianej służby wciąż ma w niej poważne wpływy. Więc można się spodziewać, że Krystyna Prokop (matka chrzestna finansowych sukcesów postkomunistów) doprowadzi do tego, że grupka zapomnianych SLD-oków stanie się właścicielami nowiutkiego portu lotniczego za symboliczną złotówkę.

Tym wszystkim, którzy to przeczytają proponuję zachować sobie te moje pobieżne wypociny, bo daję max rok i wszyscy się przekonamy, że w Polsce powstanie „SLD AIRLINES”. Na razie Krzysiu chce wyj***ć Unię Europejską na sfinansowanie myjni dla samolotów w Modlinie. Chyba już mają tą kasę na koncie.
Cdn.…
Zbigniew Stonoga
Ostatnio edytowany przez admin 08 Lip 2013, 12:51, edytowano w sumie 2 razy
Powód: proszę o tematy/nagłówki z większym sensem... dziękuję
ena
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 262
Rejestracja: 12 Lis 2010, 16:15

Re: postkomuniści kładą łapę na lotnisku W-M?

Postprzez Zirhan » 09 Lip 2013, 03:49

Przesadzasz!
SLD teraz nie ma żadnej władzy.
Lepiej przyjrzyj się partiom pozostającym w silnym związku z Kościołem!
Czy PO albo PiS odmówi im "zwrotu" lotniska za psie pieniądze, w zamian za jakąś nieruchomość w Warszawie?
"Nie każdy ksiądz to pedofil - zdarzają się wyjątki"! - abp. Głódź po pijaku.
http://www.antykler.frix.pl
Awatar użytkownika
Zirhan
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 320
Rejestracja: 23 Gru 2010, 18:48
Miejscowość: Nowy Dwór Maz.

Re: postkomuniści kładą łapę na lotnisku W-M?

Postprzez Mavgan » 09 Lip 2013, 12:19

ale czad :) uwielbiam takie spiskowe teorie dziejów. Szkoda że nic o kosmitach nie ma.....
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: postkomuniści kładą łapę na lotnisku W-M?

Postprzez ena » 09 Lip 2013, 15:05

Do Administratora. Osobiście wolałam jednak swoją nazwę tematu/nagłówka. Słusznie przewidziałam, że będą takie wpisy niedowiarków. Pisząc "prawdopodobne" pisałam na podstawie pewnych faktów i dokumentów. Oczywiście jest ich jeszcze trochę za mało i dlatego "prawdopodobne", ale sam artykuł jest ich częściowym potwierdzeniem.
ena
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 262
Rejestracja: 12 Lis 2010, 16:15

Re: postkomuniści kładą łapę na lotnisku W-M?

Postprzez dziadek » 09 Lip 2013, 18:46

Ena, ale pojechałaś po bandzie. Chyba bardzo nienawidzisz tej formacji, jak piszesz takie rzeczy.Myślę, że pamiętasz, kto w 90 latach otwierał Specjalną Strefę Ekonomiczną w Modlinie. Pompa na lotnisku była, że Warszawa huczała. I myślę, że pamiętasz kto grał tam czołowe role. Jak nie to podpowiem: dwaj bracia bliźniacy,kilku purpuratów jak również kilka osób z różnych stron ław sejmowych.Wszyscy liczyli ile da się zarobić na tym interesie.Zarobiło niewielu. Jakie szanse na lotnisko ma Pan Janik i spółka? Myślę,że zerowe, a Zirhan jest bliższy prawdy.Co będzie, zobaczymy.Tylko żeby nie okazało się, że mamy lotnisko, tylko nie lądują na nim samoloty.Tak jak obecnie, chociaż nie wierzę w taki scenariusz, bo byłaby to tragedia dla NDM.
dziadek
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 29
Rejestracja: 07 Maj 2013, 20:32
Płeć: mężczyzna

Re: postkomuniści kładą łapę na lotnisku W-M?

Postprzez Mavgan » 09 Lip 2013, 20:03

Ena, nie można brać poważnie tekstu pisanego takim tonem i w którym są używane słowa powszechnie uważane za wulgarne. Podejrzewam iż jeśli ktoś do Ciebie zwracał by się takim tonem to odwróciłabyś się na pięcie i nawet nie wzruszyła ramionami. Rozumiem także to że pewne roczniki mają w pamięci jeszcze poprzedni ustrój i każde nazwisko które wtedy również funkcjonowało nastawia ich automatycznie wrogo. Ale powiem Ci szczerze ,nawet jeśli będzie to lotnisko Janika a to przyczyni się do podniesienia mojego poziomu życia, to życzę mu z całego serca aby było jego. Póki co mamy tam wspaniały zarząd na czele z Panią doradcą która jest przezabawna a jedyny który wyśmiał głośno zaistniałą sytuację był Piotr Kraśko z TVP, reszta nabrała wody w usta i mamy póki co lotnisko które oczywiście pracuje ale nie pracuje. Ciekawe kto za to płaci?? Bo jeśli właścicielem byłby Janik to nie sądzę aby doprowadził do tak absurdalnej sytuacji.
Abstrahując oczywiście od tego że nie wierzę w to aby chciał zgarnąć lotnisko.
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: postkomuniści kładą łapę na lotnisku W-M?

Postprzez ena » 09 Lip 2013, 22:36

Nigdy nie kierowałam się nienawiścią do kogokolwiek. Myślę również, że potrafię oddzielić moje emocje od realiów. Kiedy nie zgadzałam się ze sprzedażą majątku Powiatu w postaci szpitala za 10% wartości, „napytałam sobie biedy”, rozwiązując w Radzie Powiatu klub PiS i wychodząc z koalicji, bez powiadomienia swoich pisowskich (wówczas) zwierzchników. Ale na ówczesnym zarządzie okręgowym PiS, gdzie przygotowana już była uchwała o przekazaniu mojej „niesubordynacji „ do rzecznika dyscypliny partyjnej, powiedziałam, że poniosę wszelkie konsekwencje, ale nie zmieniłabym nigdy mojego postępowania, gdyby kiedykolwiek historia miała się powtórzyć. Po prostu nie mogłabym spojrzeć sobie w oczy, że wiedziałam i nic nie uczyniłam. Kiedy walczyłam z firmą, która chciała pobudować spalarnię odpadów niebezpiecznych (nie byłam wówczas, podobnie, jak obecnie w żadnej partii) poniosłam tak wiele osobistych kosztów, nie tylko finansowych, że nawet osoby znające zagrożenie dziwiły mi się, że jednak walczę. Myślę, że gdyby było więcej takich, jak ja i zamiast się kłócić i udowadniać w teorii kto jest mądrzejszy, podjęłyby wspólnie działania na lokalnym „podwórku”, broniąc interesów współmieszkańców, Polska nie byłaby w takim stanie, jak jest. Osobiście również wolałabym, żeby to o czym traktuje zacytowany, bez mojej zgody, ze zmienionym tematem/nagłówkiem artykuł było fikcją, chociażby dlatego, że chyba dość już uwłaszczania się na majątku narodowym, czyli również moim i to niezależnie od tego jakiej opcji dotyczy.
ena
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 262
Rejestracja: 12 Lis 2010, 16:15

Re: postkomuniści kładą łapę na lotnisku W-M?

Postprzez Zirhan » 15 Lip 2013, 07:47

dziadek napisał(a):Co będzie, zobaczymy.Tylko żeby nie okazało się, że mamy lotnisko, tylko nie lądują na nim samoloty.
W najgorszym wypadku będą lądować długodystansowe Anioły. Może kogoś podwiozą za "Bóg Zapłać"?
Wystarczy jeszcze tylko wznieść Krzyż Naprowadzający zamiast systemu ILC. :twisted:
"Nie każdy ksiądz to pedofil - zdarzają się wyjątki"! - abp. Głódź po pijaku.
http://www.antykler.frix.pl
Awatar użytkownika
Zirhan
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 320
Rejestracja: 23 Gru 2010, 18:48
Miejscowość: Nowy Dwór Maz.


Wróć do Lotnisko Warszawa-Modlin

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości