Zrzuta mieszkańców na lotnisko

Na temat lotniska. Rozmawiamy tutaj wtedy kiedy lotnisko działa, nie działa lub jest w czymś pomiędzy działa - nie działa.

Re: Zrzuta mieszkańców na lotnisko

Postprzez gadas » 08 Lut 2012, 17:57

.
Ostatnio edytowany przez gadas, 24 Lut 2012, 19:08, edytowano w sumie 1 raz
gadas
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 277
Rejestracja: 02 Lip 2011, 10:53
Miejscowość: NDMaz.O.M.

Re: Zrzuta mieszkańców na lotnisko

Postprzez gadas » 08 Lut 2012, 18:01

.
Ostatnio edytowany przez gadas, 24 Lut 2012, 19:08, edytowano w sumie 1 raz
gadas
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 277
Rejestracja: 02 Lip 2011, 10:53
Miejscowość: NDMaz.O.M.

Re: Zrzuta mieszkańców na lotnisko

Postprzez disturbia » 08 Lut 2012, 18:04

@gadas zapewniam cie,ze mowiac o profitach,nie chodzi mi tylko o kase,ani nie mysle tylko o wlasnej dupie i wygodzie jak niektorzy.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Zrzuta mieszkańców na lotnisko

Postprzez rather » 08 Lut 2012, 18:13

PaffDadi napisał(a):Sącząc z wolna Martell Cordon Bleu i popalając niespiesznie Cohiba Behike oraz drażniony aromatem świeżo parzonej Kopi Luwak, (...)Czy na lotnisku będzie dostępny taras widokowy?

Zdaje się, że najbliższy taras widokowy jest we Wrocławiu, więc jeśli będziesz chciał pomachać odlatującej rodzinie, to czeka Cię wyprawa do stolicy Dolnego Śląska. A Cohiba Behike jest przereklamowana - polecam raczej cygara Gurkha ;)
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Zrzuta mieszkańców na lotnisko

Postprzez gadas » 08 Lut 2012, 18:17

.
Ostatnio edytowany przez gadas, 24 Lut 2012, 19:08, edytowano w sumie 1 raz
gadas
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 277
Rejestracja: 02 Lip 2011, 10:53
Miejscowość: NDMaz.O.M.

Re: Zrzuta mieszkańców na lotnisko

Postprzez disturbia » 08 Lut 2012, 18:30

@gadas :D zapamietac na dzis,pod zadnym pozorem nie pic z wami kawy!hahaha :lol: tak pro forma ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Zrzuta mieszkańców na lotnisko

Postprzez Sauron » 08 Lut 2012, 19:17

Mam nadzieje ze choc patrzac na ceny biletow bede mial gdzie skiepowac swojego Meharisa.Jakos jestem zbyt prostacki na palenie cygar.Kompletnie mnie nie pociaga cos czym wiekszosc nie moze sie sztachnac.Kawe spijam tylko z ust swojej ukochanej calujac ja z rana^^ Tak smakuje najlepiej nawet Rodzinna za 2.30.Patrzenie na odlatujaca rodzine kompletnie mnie nie wzrusza... Nie za bardzo takze gustuje w %,jakichkolwiek... Przeszedlem w mlodosci sciezke "zdrowia":od Max 18 Unimet za 2.50 zeta,po Chivas Regal,JW i JB kupowane w funciakach.Oby tylko obsluga byla mila na tym lotnisku.Gadas - zbedna mi praca elektryka,juz i tak moja kochana mowi mi ze jestem elektryzujacy^^
Sauron
 

Re: Zrzuta mieszkańców na lotnisko

Postprzez PaffDadi » 08 Lut 2012, 19:50

gadas napisał(a):Lotnisko jest małe już z parkingów będziesz mógł napatrzeć się do bólu na latające klocki .

Taras widokowy byłby nobilitujący i zwiększałby powagę tej inwestycji. Machanie goździkami z parkingu albo co gorsza zza płota narażałoby na śmieszność nasze dumne społeczeństwo, a przeciwko temu stanowczo protestuję.

gadas napisał(a):Kopi Luwak-Parzona ? - profanacja/prowokacja

To tylko wspomniana przeze mnie ignorancja, tak naprawdę moje doświadczenie w konsumpcji kawy rozciąga się od Tchibo rozpuszczonej w niedogotowanej wodzie do śmierdzącego Ludwikiem płynu kawopodobnego na dworcu w Koluszkach z włosem spod pachy nalewającej pani Jadzi przylepionym do niedomytej łyżeczki.
W internecie osoba podająca się za mężczyznę jest mężczyzną, wirtualna kobieta również jest w rzeczywistości mężczyzną, a dziecko... dziecko to agent FBI.
Awatar użytkownika
PaffDadi
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 225
Rejestracja: 25 Gru 2010, 18:46

Re: Zrzuta mieszkańców na lotnisko

Postprzez gadas » 08 Lut 2012, 20:32

.
Ostatnio edytowany przez gadas, 24 Lut 2012, 19:09, edytowano w sumie 1 raz
gadas
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 277
Rejestracja: 02 Lip 2011, 10:53
Miejscowość: NDMaz.O.M.

Re: Zrzuta mieszkańców na lotnisko

Postprzez rather » 08 Lut 2012, 22:46

Patrząc na wizualizację terminala chyba jednak nie da się pomachać, bo tarasu ani śladu. Pomachać będzie można z tego wiaduktu.

Image
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Zrzuta mieszkańców na lotnisko

Postprzez gadas » 08 Lut 2012, 23:10

.
Ostatnio edytowany przez gadas, 24 Lut 2012, 19:09, edytowano w sumie 1 raz
gadas
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 277
Rejestracja: 02 Lip 2011, 10:53
Miejscowość: NDMaz.O.M.

Re: Zrzuta mieszkańców na lotnisko

Postprzez Sauron » 09 Lut 2012, 10:18

No to troche zmienia postac rzeczy.Jesli uda sie rozbudowac i zmodernizowac infrastrukture lotniska to bedzie lepiej niz dobrze.Czyli jednak Modlin przejmie powoli funkcje Okecia.Na poczatek tansze linie lotnicze,pozniej moze inne.Niezle.
Sauron
 

Re: Zrzuta mieszkańców na lotnisko

Postprzez disturbia » 09 Lut 2012, 10:34

Ok,temat brzmi"Zrzuta mieszkancow na lotnisko".Nikt nie kwestionuje idei samego lotniska,tylko dlaczego my czyli zwykli ludzie, mamy ponosic koszty tego przedsiewziecia?Mam pytanie do pana prezesa ZWIK czy podzieli sie tez zyskiem? Jak ktos sie doklada do interesu,to chyba zostaje wspolnikiem.W tym przypadku mimo woli,ale zawsze.Widze,ze praktyka Krzycha sie przyjmuje i u innych. Jak trzeba na cos kasy,to do ludzi.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Zrzuta mieszkańców na lotnisko

Postprzez Sauron » 09 Lut 2012, 11:06

Nie sadze zeby ktokolwiek z dokladajacych sie zwyklych ludzi dostal jakiekolwiek pieniadze jako takie.To tez nie rzucanie na tace ksiedzu 10 czy 2 dych.Watpliwy jest udzial zwyklych ludzi,tu chyba bardziej chodzi o co wieksze firmy by w to weszly pod haslem "i ty mozesz zostac udzialowcem lotniska".Nawet gdyby udalo sie cos takiego,to profity beda szly bardziej na kase miasta,niz do reki maluczkich.Tak bynajmniej ja to widze.
Sauron
 

Re: Zrzuta mieszkańców na lotnisko

Postprzez wtm » 09 Lut 2012, 11:55

no nareszcie ktoś zamieścił aktualne zdjęcie lotniska (to z watą). To całkiem mnie przekonuje do tej cudownej inwestycji. Nawet jestem za dodatkowym opodatkowaniem mieszkańców aby lotnisko ruszyło jak najszybciej i przynosiło nam korzyści nie tylko te finansowe (bo to ważne dla dorobkiewiczów). Już przeszedłem na jasną stronę mocy.
wtm
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 325
Rejestracja: 14 Lis 2010, 10:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Lotnisko Warszawa-Modlin

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości