Co myśli i mówi prof. K. Pawłowicz

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Re: Co myśli i mówi prof. K. Pawłowicz

Postprzez Marian » 07 Lut 2013, 13:58

A najśmieszniejsze jest to że poseł Balt który wytycza standardy zachowania i zarzuca niekulturalność pani Pawłowicz sam nie jest lepszy:
(...)poseł Balt komentował niepochlebny dla częstochowskiego SLD wpis swojej sejmowej koleżanki z PO Izabeli Leszczyny. Jego riposta wygląda tak: "Pani Poseł jak zwykle złośliwa może dlatego, że znowu przytyła ze 20 kilo"

Cały tekst: http://czestochowa.gazeta.pl/czestochow ... z2KDZQyLz2


Kultura jak siÄ™ patrzy :)

Czmu nikt o tym nie mówił w TV i nikt na forum się nie oburzał? Przecież to tak samo 'obrażające' jak stwierdzenie, że ktoś ma twarz jak bokser. Jedno i drugie jest wycieczką do wyglądu drugiej osoby. To są właśnie standardy telewizyjne.
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Co myśli i mówi prof. K. Pawłowicz

Postprzez rather » 07 Lut 2013, 14:06

Rzeczywiście - to była z mojej strony mistrzowska manipulacja. Oczywiście - przyznaję, że oświadczenie koleżanek partyjnych poseł Pawłowicz jest dowodem, dlatego wycofuję się ze wszystkich wcześniej cytowanych stenogramów sejmowych. Nie ma właściwie żadnych podstaw, żeby twierdzić, że poseł Pawłowicz użyła przytaczanego słowa wobec innego posła. Również w przypadku byłej poseł Anny Sikory - nie ma żadnych dowodów, które wskazywałyby, że zwróciła się do policjantów słowami o całowaniu w dupę.

Wierzę też w to, że to poseł Balt jest chamem jak twierdzi posłanka Pawłowicz. Wnioskuję to po tym fragmencie stenogramu:
(Poseł Marek Balt:)(...)tysiącach kalekich dzieci i tysiącach ich bliskich skazanych na dożywocie w biedzie, ubóstwie i poniżeniu.
(Poseł Krystyna Pawłowicz: To nie poniżaj ich.)
(Poseł Marek Balt:) Niech pani wstanie, jak pani mówi. (Wesołość na sali, oklaski). Sojusz Lewicy Demokratycznej na to się nie zgadza i nigdy na to nie pozwoli.
(Poseł Krystyna Pawłowicz: Spierdalaj.)
(Poseł Marek Balt:) Czy sprawi wam to radość, czy sprawi to pani radość i będzie pani bardziej szczęśliwa... Niech pani to powtórzy głośno, to świadczy o pani profesor.

Jak widać cham Balt zwraca się do poseł Pawłowicz cały czas per "pani", podczas gdy poseł Pawłowicz używa formy "ty". Warto też zwrócić uwagę jak poseł Pawłowicz przedstawia całe wydarzenie: (zmanipulowany stenogram posiedzenia komisji) "Punktem wyjścia dla całej sytuacji było niegrzeczne, chamskie odezwanie się do mnie przez pana Balta. Pan Balt mówił coś o upokorzeniu dzieci itd., a ja mu odpowiedziałam: to nie upokarzaj ich – to słychać zresztą na taśmie z nagraniem. Później pan poseł odezwał się do mnie: wstań, jak do mnie mówisz, albo coś w tym stylu."

Pewnie zapamiętała swoją wypowiedź tak samo jak zapamiętała czy mówi "spierdalaj" czy nie...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Co myśli i mówi prof. K. Pawłowicz

Postprzez Marian » 07 Lut 2013, 14:10

RAther manipulujesz bo piszesz, że sprawa jest jasna bo p. Pawłowicz argumentuje swoje zachowanie złym zachowaniem p. Balta. A sprawa nie jest jasna bo p. Pawłowicz się nie przyznaje.

No widzisz, Ty masz stenogram, który jest manipulowany(podałem przykład manipulacji), a ja Ci mówię, że posłanki które siedziały obok złozyły oswiadczenie w którym napisały, że nie słyszały aby p. Pawłowicz powiedziała te słowo.
Oczywiście Ty masz zawsze rację, tak samo jak z ponad 30 przekrętami w NDM. Szkoda tylko, że nawet nie poinformowałeś forum o tym, że strzelałeś ślepakami. Bo poinformować, że wpadłeś na ślad przekrętów byłeś pierwszy:) to tylko wystawia świadectwo o Twojej rzetelności.


Poseł Balt ma też jakiś opóźniony zapłon jeśli ktoś mu krzyczy "spierd..." a on dopiero po jakimś czasie każe to powtórzyć. To nie jest dziwne?:)
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Co myśli i mówi prof. K. Pawłowicz

Postprzez Zbyszek » 07 Lut 2013, 17:15

@ena napisała : " Staram się być obiektywna, ale dziwię się i boli mnie, jak wielka jest nienawiść, moim zdaniem niezawiniona, która spowodowała już wypadki śmiertelne."

masz na myśli te przypadki pobić dokonanych przez naszych drogich łysych ( uwaga - przytyk do wyglądu ! ) " patriotów" w dresach ?
dodam ,że w pewnych kręgach bliskich pewnemu smutnemu ugrupowaniu młodzieńcy takiej proweniencji cieszą sie niezachwiana estymą ...

czy ewentualna nienawiść wynikająca z innego koloru skóry, innego obrządku religijnego , innych preferencji seksualnych itp. jest lepsza , dopuszczalna ?



ps. użytkownika @Marian - proszę o nie odnoszenie sie do moich postów i nie prowadzenie ze mną dyskusji.
Zbyszek
 

Re: Co myśli i mówi prof. K. Pawłowicz

Postprzez GrubaRozkmina » 07 Lut 2013, 17:19

(Poseł Marek Balt:)(...)tysiącach kalekich dzieci
i tysiącach ich bliskich skazanych na dożywocie
w biedzie, ubóstwie i poniżeniu.
(Poseł Krystyna Pawłowicz: To nie poniżaj ich.)
(Poseł Marek Balt:) Niech pani wstanie, jak
pani mówi. (Wesołość na sali, oklaski). Sojusz
Lewicy Demokratycznej na to siÄ™ nie zgadza i
nigdy na to nie pozwoli.
(Poseł Krystyna Pawłowicz: Spierdalaj.)
(Poseł Marek Balt:) Czy sprawi wam to radość,
czy sprawi to pani radość i będzie pani
bardziej szczęśliwa... Niech pani to powtórzy
głośno, to świadczy o pani profesor.

No to teraz nie rozumiem.To swoją ostatnia wypowiedzią M.Balt odpowiedział jej na co?Na te jej "mimike twarzy"? Skoro tylko sie szyderczo zasmiala to tamten nie mógłby nic takiego. powiedzieć.Inaczej sformułował by swoją wypowiedź.Na śmiech nie odpowiadamy "czy mógłbyś to powtórzyć".
Więc musiała powiedzieć coś dosadnie.
"... pamietajcie Szeregowy,przjaciel to wrog ktory sie jeszcze nie ujawnil..." [Skipper]
Nienawisc wcale nie jest modna i wytykanie innym tego,ze widza swiat inaczej,jest wylacznie pokazem slabosci.
Awatar użytkownika
GrubaRozkmina
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 52
Rejestracja: 24 Kwi 2012, 07:10
Miejscowość: Dubai MC (IC) vis-á-vis Oracle

Re: Co myśli i mówi prof. K. Pawłowicz

Postprzez Marian » 07 Lut 2013, 19:27

Zbyszek napisał(a):ps. użytkownika @Marian - proszę o nie odnoszenie sie do moich postów i nie prowadzenie ze mną dyskusji.


To jest forum, jeśli się tu wypowiadasz to musisz się liczyć z tym, że każdy ma prawo Ci odpowiedzieć. Jeśli tego nie akceptujesz to nie pisz na forum, wtedy na pewno nie odpiszę na Twoje "mądrości".

Zbyszek napisał(a):masz na myśli te przypadki pobić dokonanych przez naszych drogich łysych ( uwaga - przytyk do wyglądu ! ) " patriotów" w dresach ?

Popatrz, a myślałem, że Ci łysi to tylko kibole i drechy, a tu jeszcze widzę, że łysy to patriota :) takie myślenie dopiero pokazuje, że jesteśmy zacofanym krajem. Wrzucanie każdego do tego samego worka.
Jeśli ktoś się zadzga w Krakowie to od razu walka pseudokibiców.
Zbyszek napisał(a):czy ewentualna nienawiść wynikająca z innego koloru skóry, innego obrządku religijnego , innych preferencji seksualnych itp. jest lepsza , dopuszczalna ?

Ta nienawiść jest w każdym z tych przypadków niedopuszczalna. Przypomnę tylko, że np poseł Godson z PO, który głosował przeciw związkom został zwyzywany od murzynów przez osoby wyzwolone. M.in. przez osoby z tytułem doktora! To jest dopiero zaściankowość. Walczyć o tolerancję wyzywając osobę o innym kolorze skóry murzynem.
BRAWO!


GrubaRozkmina napisał(a):No to teraz nie rozumiem.To swoją ostatnia wypowiedzią M.Balt odpowiedział jej na co?Na te jej "mimike twarzy"? Skoro tylko sie szyderczo zasmiala to tamten nie mógłby nic takiego. powiedzieć.Inaczej sformułował by swoją wypowiedź.Na śmiech nie odpowiadamy "czy mógłbyś to powtórzyć".Więc musiała powiedzieć coś dosadnie.

Czemu akurat Ona musiała to powiedzieć? Są świadkowie, którzy mówią, że nic takiego nie słyszeli z ust pani Pawłowicz. Czemu czemu stawiamy jednego świadka wyżej od drugiego?

Bardziej chodziło mi o to, że rzekome "spierd..." padło przed zdaniem "Czy sprawi wam to radość, czy sprawi to pani radość i będzie pani bardziej szczęśliwa...". Więc to ja zapytam o to czy taka odpowiedź na "spierdal..." jest logiczna ? Czy po prostu poseł Balt ma taki zapłon?

Pozdrawiam
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Co myśli i mówi prof. K. Pawłowicz

Postprzez Zbyszek » 07 Lut 2013, 19:42

Drogi @Marianie

Liczyć sie liczę
natomiast wyraźnie napisałem chyba ,że proszę abyś ze mną nie dyskutował ....jako ,że ja z Twoimi tezami nie dyskutuję akurat - całkiem z premedytacją dodam

najwyraźniej nie masz zamiaru w jakikolwiek sposób uszanować mojej prośby
wiec z mojej strony to by było na tyle...

nie ten poziom .... niestety...
Zbyszek
 

Re: Co myśli i mówi prof. K. Pawłowicz

Postprzez Marian » 07 Lut 2013, 21:39

Zbyszek napisał(a):Drogi @Marianie

Liczyć sie liczę
natomiast wyraźnie napisałem chyba ,że proszę abyś ze mną nie dyskutował ....jako ,że ja z Twoimi tezami nie dyskutuję akurat - całkiem z premedytacją dodam

najwyraźniej nie masz zamiaru w jakikolwiek sposób uszanować mojej prośby
wiec z mojej strony to by było na tyle...

nie ten poziom .... niestety...


Najwyraźniej Ty nie masz zamiaru w jakikolwiek sposób uszanować mojego zdania, że odpisuję każdemu na tym forum.
Jeżeli unika się dyskusji to rzeczywiście nie ten poziom. Niestety, bo wydawało mi się, że potrafisz pisać merytorycznie.
Pozdrawiam
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Co myśli i mówi prof. K. Pawłowicz

Postprzez mmokrzycki » 07 Lut 2013, 22:35

Marian napisał(a):Ta nienawiść jest w każdym z tych przypadków niedopuszczalna. Przypomnę tylko, że np poseł Godson z PO, który głosował przeciw związkom został zwyzywany od murzynów przez osoby wyzwolone. M.in. przez osoby z tytułem doktora! To jest dopiero zaściankowość. Walczyć o tolerancję wyzywając osobę o innym kolorze skóry murzynem.
BRAWO!

Ale wiesz, że słowo Murzyn jest neutralne? Chociaż może rzeczywiście dla Ciebie jest określeniem negatywnym, skoro rozpoczynasz je małą literą.
mmokrzycki
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 321
Rejestracja: 10 Gru 2010, 19:26

Re: Co myśli i mówi prof. K. Pawłowicz

Postprzez Mavgan » 07 Lut 2013, 23:22

Pozwolę sobie zabrać głos w dyskusji.
Uważam iż język Pani Pawłowicz jest naganny, ba każdy kto używa takiego języka powinien zostać publicznie zganiony. Nie może być tak że pedagog, sędzia, poseł na sejm używa języka z rynsztoka wyśmiewając drugiego człowieka. I nie ma znaczenia czy jest to homoseksualista, heteroseksualista, transseksualista. (nie mam tu na myśli pedofilów i innych zboczeńców).
Na skutek w/w pani zacząłem kibicować Grockiej aby została wicemarszałkiem. Przed tymi słowami, miałem bardzo sceptyczne podejście do jej kandydatury. I być może za chwilkę ktoś napisze że to celowe działanie aby odwrócić naszą czujność od innych spraw, znacznie ważniejszych. Od razu mówię że gdyby Pani Pawłowicz nic nie powiedziała, lub użyła innych słów najprawdopodobniej sprawy by nie było. Więc tak naprawdę winna zaistniałej sytuacji oraz toczącej się w narodzie dyskusji jest tylko ona.
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Co myśli i mówi prof. K. Pawłowicz

Postprzez disturbia » 08 Lut 2013, 11:24

Wysyp stron w stylu"Krystyna Spierdalaj Pawłowicz,Mąż dla poseł Pawłowicz"itd.to pewnie wyraz poparcia społeczeństwa. A z drugiej strony wspierających Annę Grodzką.Chyba trzeba podziękować poseł Pawłowicz za reklamę :D
Terlik przed sądem z powództwa cywilnego Anny Grodzkiej o naruszenie godności osobistej.Terlikowski tak śmiało głoszący swoje poglądy na Frondzie zażądał,a raczej jego adwokat- jemu samemu chyba zabrakło odwagi stanąć twarzą w twarz z szykanowaną przez siebie osobą-procesu za zamkniętymi drzwiami.Czyżby był ciąg dalszy?
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Poprzednia

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości

cron