nowy porządek świata

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

nowy porządek świata

Postprzez ena » 11 Lut 2013, 12:47

Przeczytajcie to koniecznie:
-- http://gazetawarszawska.com/2013/01/25/ ... cy-spisek/
Jest to dowód na to co dzieje się obecnie w świecie i u nas. Niektórzy z nas:
http://vod.gazetapolska.pl/3281-oszczer ... -anonimowi stają się narzędziami do osiągnięcia celów przez określoną grupę ludzi.
ena
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 262
Rejestracja: 12 Lis 2010, 16:15

Re: nowy porządek świata

Postprzez aleksis » 11 Lut 2013, 17:35

Przeczytajcie to koniecznie,
viewtopic.php?f=5&t=1201
jest to dowód na to, że ludziom od braku roboty zaczyna padać na mózk, może czas wreszcie odstawić psychotropy, wyjść na świeże powietrze, naprostować czasami dwie lewe ręce i najzwyczajniej w świecie wziąść się do pracy, bez oszołomstwa typu spiskowe teorie i masowa kontrola ludzkości. Jest to krótko mówiąc ŻENUJĄCE
aleksis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 01 Paź 2011, 15:20

Re: nowy porządek świata

Postprzez disturbia » 11 Lut 2013, 19:03

No przecież,że jest spisek Putina z Tuskiem i z samym Księciem Ciemności :shock: Brzoza smoleńska pękła na wysokości 666cm!
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: nowy porządek świata

Postprzez tk28 » 11 Lut 2013, 19:49

Czasem tak się zastanawiam i niezmiernie mi żal ludzi, którym aż tak źle się żyje na tym świecie. Nie dość, że im samym źle to jeszcze robią wszystko żeby uprzykrzyć i obrzydzić życie innym. Najlepszym lekarstwem dla takich ludzi jest po prostu zajęcie się własnym życiem i nie robienie z siebie zbawcy świata a przede wszystkim tak jak napisała Aleksis zająć się robotą i uczciwie i patriotycznie pracować dla swojego kraju.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: nowy porządek świata

Postprzez rather » 11 Lut 2013, 20:34

Problemem jest chyba to, że w ostatnim czasie ludzie coraz bardziej różnią się w tym co jest według nich dobre dla ojczyzny. I przez to zupełnie sprzeczne i wzajemnie wykluczające się działania nazywane są patriotycznymi.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: nowy porządek świata

Postprzez ena » 11 Lut 2013, 21:00

Alexis, nie musisz się tak trudzić. Widziałam Twój wpis wcześniej. Daj sobie na luz, bo Cię żółć zaleje. Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam zamiaru obrażać Ciebie, podobnie, jak innych którzy mnie tu obrażają. Wiem jedno, im mniej ktoś ma do powiedzenia, tym bardziej pokrywa swoje braki agresją i bezczelnością. A widać temat boli Cię bardzo. Dziękuję Ci za „dobre” rady, ale wybacz, nie skorzystam, bo po prostu nie potrzebuję. Nie wiedziałam, że Ty i te osoby, które wpisały się w podobnym do Twojego tonie są właścicielami tego forum. Zawsze myślałam, że może na nim zabrać głos każdy kto nie obraża i pisze w języku polskim, bez inwektyw. Wydaje mi się, że tak jest nadal. Nikt też nikomu nie nakazuje, nie zmusza czytać, to czego czytać nie chce. Na tym polega wolność. A ja, podobnie, jak Wy jestem wolnym człowiekiem, żyję w, podobno, wolnym kraju i mam prawo konstytucyjne do wolności słowa i przekonań. Zatem żyjmy sobie w spokoju, po swojemu.
ena
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 262
Rejestracja: 12 Lis 2010, 16:15

Re: nowy porządek świata

Postprzez Marian » 11 Lut 2013, 21:05

aleksis napisał(a):jest to dowód na to, że ludziom od braku roboty zaczyna padać na mózk, może czas wreszcie odstawić psychotropy, wyjść na świeże powietrze, naprostować czasami dwie lewe ręce i najzwyczajniej w świecie wziąść się do pracy, bez oszołomstwa typu spiskowe teorie i masowa kontrola ludzkości. Jest to krótko mówiąc ŻENUJĄCE

Polecam czas poświęcony siedzeniu na forum zainwestować w lekcję polskiego.
Oczywiście Tobie nie pada na "mózk" i masz tyle porządnej roboty dla ojczyzny, że potrafisz odpisywać "na takie bzdurne posty".

Jeżeli Państwo nałożyłoby podatek 75% to też byście powiedzieli "ok, to dla ojczyzny" :lol: a taka jest prawda, że to nie jest dla ojczyzny tylko na tych darmozjadów i bankierów przez których jest ten "kryzys", tylko że Ci bankierzy nie szukają pieniędzy w swoich kieszeniach tylko w kieszeniach zwykłych, prostych ludzi. Bo wiedzą, że większość jak Wy powie "ok, spoko oddam Wam więcej swoich pieniędzy". Na Islandii to nie przeszło i Islandczycy powiedzieli, że nie będą spłacać długów prywatnych banków i jakoś żyją. Ale po co cokolwiek robić, ważne że państwo pozwoliło otworzyć sklep z cygarami itd..
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: nowy porządek świata

Postprzez Mavgan » 11 Lut 2013, 21:49

gdzieś na forum totalnie nie zgadzałem się z Alexis, ale tutaj ma rację. Może dosyć dosadnie to napisała, ale prawdziwie .... Nie jestem właścicielem forum ani też właścicielem sklepu z cygarami a mimo to mam podobne zdanie jak prawie wszyscy zabierający głos w tym wątku :)
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: nowy porządek świata

Postprzez ena » 11 Lut 2013, 23:25

Piszecie, że wszędzie szukam spisku. Swoją drogą, jakże modne i poprawne politycznie, często używane przez tych, którzy chcą nimi pokryć jakąś nieprawidłowość, są słowa: spiskowa teoria dziejów. Zatem pytam się, czy to, że finansjera zachodnia wysłała Lenina, zaopatrując go w walizki pieniędzy do Rosji, po to, żeby zmienić tam porządek dziejów, bo zawadzało im, że Rosja zasobna w wiele bogactw, choć zacofana, np. rolniczo jest, mimo wszystko potęgą, z której można by czerpać zyski, to spiskowa teoria dziejów, czy fakt historyczny? Zresztą w obecnych czasach podobne działania bogaci robią w krajach biednych, ale zasobnych w złoża, np. w Azji i Afryce. Poszukajcie sobie na you tube filmy, w których ludzie, którzy to robili na zlecenie opowiadają o tym. Czy wywołanie II wojny światowej przez Niemców przebranych w mundury polskie, tak, aby usprawiedliwić dlaczego „musieli” wkroczyć na ziemię polską, to spiskowa teoria dziejów, czy fakt historyczny? Czy pakt Ribentrop-Mołotow, po wcześniejszej umowie o nieagresji między Niemcami, a Polską to spiskowa teoria dziejów, czy fakt historyczny? Zanim Rosjanie wkroczyli do Polski, podobni do Was pewnie też twierdzili, że ci, którzy to przewidywali szukali spisku. Czy to, że Rosjanie, przy pomocy polskich zdrajców prześladowali Polaków po wojnie, często tylko dlatego (zwłaszcza przed śmiercią Stalina), żeby strachem podporządkować sobie niepokorny naród, na co jest wiele dokumentów w IPN, a ja polecam film z K. Jandą w roli głównej pt. „przesłuchanie”, to spiskowa teoria dziejów, czy fakt historyczny? Czy rotmistrz Witold Pilecki (http://pl.wikipedia.org/wiki/Witold_Pilecki), który z własnej, nieprzymuszonej woli dał się zamknąć w niemieckim obozie zagłady w Oświęcimiu, aby stworzyć tam ruch oporu, a następnie uciekł, żeby zawiadomić zachód o obozach niemieckiego terroru na terenach Polski i po wojnie został stracony z mocy pro-moskiewkich władz i sądu, to spiskowa teoria dziejów, czy postać historyczna, którą powinniśmy, my Polacy, ale również inne narody, których przedstawiciele byli prześladowani w tychże obozach, czcić? Wiele by można podawać przykładów na tzw. spiskową teorię dziejów, która potem okazywała się prawdą, niewyobrażalną w najgorszych snach. Mimo to wiele lat po wojnie Polska, za przyczyną Niemców takich, jak pani Steinbach, z ofiary staje się katem. I nie ma tu znaczenia, że to Niemcy wywołali II wojnę światową, że to Niemcy mordowali i palili, a nie tylko wysiedlali, całe wioski polskie, jak w świętokrzyskim. Mimo to Rosja, czy ostatnio USA do dnia dzisiejszego nie chce uznać , że zabójstwo wielu Polaków w Katyniu, Harkowie, czy Miednoje, to ludobójstwo. A dlaczego tak się dzieje? Dlaczego państwa UE, Rosji, USA i inne traktują Polskę po macoszemu i nie liczą się z Nią? A dlatego, że Polacy nie znają swojej historii, nie potrafią wyciągać wniosków i zawsze są zadowoleni z tego co dla nich inni łaskawie przygotują. Żeby być za wszelką cenę tacy „europejscy” i żeby nikt nie powiedział o nich, że są zacofani. Żeby nikt nie powiedział o nich, że szukają „spiskowej teorii dziejów”. A kiedy są nawet niezadowoleni, rozczarowani, to zawsze można krzyknąć: „nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało”. Jeżeli jednak zaczynają wyciągać wnioski po to, żeby zaradzić na przyszłość, aby następne pokolenia nie przeżywały tego, co ich dziadowie, to zawsze znajdą się usłużni pochodzenia polskiego lub obcego (w sieci nie wiadomo kto pisze), przy poparciu „nowoczesnych”, rodowitych Polaków, którzy stwierdzą, że to oszołomy, że powinni zająć się pracą, bo inni na nich tyrają, a nie szukać przyczyn dlaczego jest, jak jest i aby nie było gorzej.
Czy gdyby na lotnisku Modlin, ktoś wcześniej poszukał spiskowej teorii dziejów, a nie przymykał oko na informacje ukazujące się w lokalnej prasie, to trzeba by teraz je zamykać?
Czy gdyby ktoś wcześniej poszukał spiskowej teorii dziejów, kiedy rozstrzygano przetargi na autostrady, to UE zatrzymała by nam miliony euro?
Warto nieraz pomyśleć wcześniej, nawet jeżeli jest to na wyrost, żeby nie trzeba było później mówić: Ach, Polak to zawsze mądry po szkodzie.
ena
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 262
Rejestracja: 12 Lis 2010, 16:15

Re: nowy porządek świata

Postprzez KaloNDM » 12 Lut 2013, 00:02

Ena, w ten sposób nie wytłumaczysz użytkownikom pewnych rzeczy, które nie stety dzieją się na naszych oczach. W dzisiejszych czasach, dobie internetu, telewizyjnych seriali, tanich elektronicznych zabawek i codziennego prania mózgu, przez jedyne i słuszne media publiczne, ludzie żyją w pewnego rodzaju ułudzie.
Ciężko będzie Tobie znaleźć człowieka, któremu wytłumaczysz pewne rzeczy, mówiąc "zamknij oczy, otwórz umysł".
Wystarczy wpisać w Google słowo - Chemtrails - czy też - Haarp - i poczytać wypowiedzi naukowców, obejrzeć filmy. Te projekty przez lata - jeżeli ktoś o nich próbował mówić w mediach - przedstawiane były jako teorie spiskowe :)
Oczywiście projekt ustawy, który leży obecnie w Sejmie, to też teoria spiskowa ;) http://sejmometr.pl/sejm_druki/2202449
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: nowy porządek świata

Postprzez kocur » 12 Lut 2013, 01:48

dodam od siebie :

http://fakty.interia.pl/felietony/ziemk ... ow,1891249


nawiasem mówiąc polecam książki tego pana.

pozdrawiam !
Awatar użytkownika
kocur
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 126
Rejestracja: 17 Paź 2011, 22:38

Re: nowy porządek świata

Postprzez aleksis » 12 Lut 2013, 08:36

Skoro są i chemitrailsy i haarpy a wcześniej smoleńskie zamachy, to ja dodam, że to wszystko przez szczepionki po urodzeniu, w których przemycone zostały mikroczipy produkcji amerykańsko-radziecko-chińsko-mongolskiej, przez które jesteśmy teraz sztucznie sterowani tak, że nawet do klopa nie pójdziemy bez "enter" z góry. Nadmienię, iż za wszystkim stoi obca rasa kosmitów z planety Nibiru, bo oni chcą przejąć kontrolę nad naszym światem i naszą wodą, niezbędną im do działania ich kosmicznych statków napędzanych silnikami ultratermomagnetycznymi. PRzecież w końcu w Roswell wylądowali kosmici, szybk o zgadali się z usa, azją i unią, i przekonali naiwnych człowieczków do idei new world order, czyli światowego rządu. Jest to moja teoria, więc nie podam wam żadnych dowodów i źródeł, a ponieważ ja tak piszę, to jest to prawda.
aleksis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 01 Paź 2011, 15:20

Re: nowy porządek świata

Postprzez KaloNDM » 12 Lut 2013, 12:54

Aleksis... zapomniałaś o tym, że "Kopernik była kobietą", a świat jest płaski i znajduje się na żółwiu :lol:
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: nowy porządek świata

Postprzez KaloNDM » 13 Lut 2013, 08:39

Zainteresowanym polecam film, pt.: "Nowa Polska"



Opis pod filmem:
"..Niektórzy wciąż wierzą, że w 1945 roku Polska została wyzwolona... film Roberta Kaczmarka i Grzegorza Brauna rozwiewa wątpliwości. Kulisy działania radzieckiej agentury na terenie USA, której zadaniem było negatywne przedstawianie przedwojennej Polski jako państwa sprzyjającego faszyzmowi, aby w ten sposób zdyskredytować nasz kraj w oczach Amerykanów. Dokument zawiera m.in. wypowiedzi Władimira Bukowskiego, prof. Jana Marka Chodakiewicza, prof. Wojciecha Roszkowskiego, byłych pracowników CIA a także niepublikowane dotąd dokumenty.."
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości

cron