Mięso, wędliny

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Mięso, wędliny

Postprzez tygrysek69 » 08 Lip 2013, 10:03

Może ktoś z Was móglby doradzic, gdzie na Osiedlu Młodych można zaopatrzeć się w świeże mięso?
Ostatnio kupiłam w Polo kurczaka na rosół i chyba za świeży to on nie był bo nie pachniał zbyt ładnie....

ProszÄ™ o pomoc
tygrysek69
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 3
Rejestracja: 05 Cze 2013, 08:01
Płeć: mężczyzna

Re: Mięso, wędliny

Postprzez Chelsea » 08 Lip 2013, 11:30

Na Osiedlu Młodych polecam mały sklepik vis a vis Polo Marketu.
Bardzo dobre wędliny, miłe panie sprzedające, zawsze świeże mięso.
Kupuję tam od kilku ładnych lat i nigdy się nie zawiodłam. Minusy to drożej niż w markecie i nie można płacić kartą.
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Mięso, wędliny

Postprzez WND » 08 Lip 2013, 20:21

Polo jest moim zdaniem największym syfem jaki jest w nowym dworze, mimo że kiedyś takie miano wg mnie miał carrefour express na pólku.

Po południu jak tam pójdę to dosłownie rzygać się chce nawet jak się chce kupić chleb. Wolę kupić chleb z rana w lidlu w Wawie (który mam po drodze) niż jak wrócę stać po niego w 15minutowej kolejce w tym obskurnym miejscu. Doszło do tego że po same fajki wolę iść na orlen niż wejść do tego je...go polo.
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Mięso, wędliny

Postprzez Japko » 08 Lip 2013, 21:00

Ja kupuję głównie w Lidlu.
Ale są dobre (a wręcz przepyszne) też na rynku w Twierdzy.
Awatar użytkownika
Japko
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 366
Rejestracja: 16 Cze 2012, 13:24
Płeć: mężczyzna

Re: Mięso, wędliny

Postprzez dziadek » 09 Lip 2013, 18:55

Polecam sklep Pod Dębem, przy rondzie na Berlinga. W środę po 15 i w piątek pyszne wędliny z prywatnej masarni. Kupuję od niedawna. Nie wierzyłem opowieściom, że wędlina zachowuje świeżość przez tydzień. Kupiłem, jadłem, miałem ją tydzień w lodówce. Naprawdę zachowała świeżość i smak. Kiełbasa do suszenia po 3-4 dniach - miód w gębie.Taką jadłem w baaardzo odległych czasach, kiedy za przekręty na wędlinie była długa "puszka" i strata wszystkiego co się miało.Teraz robię zakupy raz w tygodniu. Polecam, spróbujcie.
dziadek
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 29
Rejestracja: 07 Maj 2013, 20:32
Płeć: mężczyzna

Re: Mięso, wędliny

Postprzez babos » 01 Wrz 2021, 07:27

Apropo miodu w gębie ;-) Jaki jego rodzaj jest najlepszy? Zobaczcie - https://www.miod.pl/miody/
Dotąd kupowaliśmy po prostu takie, które były w promocji w markecie, ale teraz chcemy potestować.
Jakie polecacie? Macie coś, co faktycznie robi różnicę? I czy rzeczywiście ta jakość się znacznie różni?
babos
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 114
Rejestracja: 02 Sie 2019, 07:21
Płeć: mężczyzna

Re: Mięso, wędliny

Postprzez vanesca » 30 Gru 2022, 16:52

Co do miodów, to tutaj https://miod-dobry.pl/ macie też szeroki wybór w poszczególnych jego wariantach i kupując tam macie również pewność co do jego jakości. Także jak macie chwilkę, to możecie rzucić okiem na ich atrakcyjną ofertę. Według mnie coś na pewno wpadnie wam w oko.
vanesca
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 42
Rejestracja: 20 Lip 2021, 12:40
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości