Ciucholandy w NDM

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Ciucholandy w NDM

Postprzez Gosia_25 » 27 Sie 2014, 18:06

Witam.

Szukałam takiego tematu ale nie znalazłam...jeśli jest już takowy na tym forum to przepraszam...

Gdzie w NDM są ciucholandy? Ja znam obecnie lokalizacje trzech - w Cechu przy rondzie - Tani ciuszek, w pawilonie koło sportowego - Szmizjerka, koło Banku Millennium chyba Stokrotka... kiedyś było jeszcze parę innych ale to się zmienia z czasem...
A tak poza tym to kupujecie w nich ubrania? Gdzie Waszym zdaniem jest najlepszy towar??? Ja lubię robić sobie "rajd" po nich w sobotę - ceny są 3-4 zł za sztukę i zawsze znajdę coś ciekawego - ostatnio kupiłam 7 rzeczy łącznie za 21 zł! :-) w bardzo dobrym lub idealnym stanie! Opłaca się też kupować ciuszki dla dzieci - wiadomo jak drogie są nowe ubranka, a dzieci szybko wyrastają, a tak można kupić za "grosze" :-)
Gosia_25
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 4
Rejestracja: 22 Mar 2011, 10:14

Re: Ciucholandy w NDM

Postprzez ewita » 27 Sie 2014, 20:45

Na Bohaterów Modlina są aż dwa ciucholandy.A tak to trzeba pospacerować po mieście i znajdziesz jeszcze kilka. ;)
Awatar użytkownika
ewita
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 40
Rejestracja: 23 Lip 2014, 09:49
Płeć: kobieta

Re: Ciucholandy w NDM

Postprzez zakupoholiczka » 12 Mar 2015, 23:48

Ubranka dziecięce tanie i dobrej jakości można kupić w Smyku Annopol, można też zapytać znajomych czy nie chcą się pozbyć ubranek po swoich dzieciach, bo może wstydzili się wam zaproponować, a wiadomo że dzieci szybko wyrastają i nie zdążą zniszczyć swoich ciuszków więc szkoda ich wyrzucać jak mogą posłużyć innym.

Moglibyśmy zrobić akcję wymiany ubrań. Chodzi o to że albo kupujesz bilecik, albo przynosisz swoje niepotrzebne ubrania, a w zamian wybierasz sobie ubrania które przynieśli inni użytkownicy - w ten sposób oszczędzamy swoje pieniążki i naszą planetę zmniejszając ilość odpadów, a z bilecików opłaca się lokal i organizację. Gdybym prowadziła ciucholand (a więc miała odpowiednie warunki do organizacji) to sama bym zorganizowała taką akcję, bo to dobra i tania reklama,
zakupoholiczka
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 13
Rejestracja: 13 Sie 2014, 12:18
Płeć: kobieta

Re: Ciucholandy w NDM

Postprzez eternal » 04 Paź 2019, 08:20

Często kupujecie w takich sklepach?
Awatar użytkownika
eternal
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 183
Rejestracja: 11 Mar 2018, 10:58
Płeć: mężczyzna

Re: Ciucholandy w NDM

Postprzez luksc » 04 Paź 2019, 11:33

Witajcie ja tez kupuje rzeczy do dzieci w Ciuchlandzie ale nie wstydze sie tego bo rzeczy kupione w takim sklepie sa duzo tansze no i lepsze gatunkowo, do siebie niestety nie mam szczescia nic kupic ale dzieciakom bardzo duzo kupuje.

Sklepów takich jest coraz więcej, ale coraz więcej jest osób, które decydują się na kupowanie takiej odzieży bo przy dobrych wiatrach mozna upolować naprawdę fajne perełki.

Wydaje się to dobrym sposobem na biznes, szczególnie, ze odzież niesortowana nie jest droga: https://www.del-mar.com.pl/ceny/
Awatar użytkownika
luksc
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 174
Rejestracja: 20 Cze 2018, 08:20
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron