Gdzie kupić MĘSKIE dżinsy?

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Gdzie kupić MĘSKIE dżinsy?

Postprzez PaffDadi » 26 Lut 2015, 03:58

Chciałbym się dowiedzieć, gdzie dziś się kupuje normalne dżinsy? Pytam, ponieważ swoje ostatnie kilka par kupiłem w czasach, gdy słysząc "tęcza" na Placu Zbawiciela patrzyło się w niebo a nie łapało się za tyłek, a spodnie miały proste, w miarę luźne nogawki. Oczywiście zdarzały się projekty odbiegające od tego standardu, ale były eksponowane w ukryciu - daleko za wieszakami z bielizną dla osób z problemem nietrzymania moczu.

Ja rozumiem, że w dzisiejszych czasach targetem projektantów spodni są osobnicy męskopodobni, dla których szczytem szyku i elegancji jest wciśnięcie odnóży w coś o przekroju słomki do coca-coli, albo kolesie, którzy postanowili udowodnić, że sprytnym balansem górnej połowy ciała są w stanie przezwyciężyć potrzebę wypier***enia się (pardon my French) o krok dyndający w okolicach kolan. Ale czy naprawdę całkowicie zaprzestano już produkcji tych staromodnych, obciachowych dżinsów z prostymi, nieobcisłymi nogawkami?
Ostatnio edytowany przez admin, 26 Lut 2015, 09:41, edytowano w sumie 1 raz
Powód: wykropkowalem trochę słowo oznaczające spotkanie z glebą, bo Paff się trochę zagalopował :D
W internecie osoba podająca się za mężczyznę jest mężczyzną, wirtualna kobieta również jest w rzeczywistości mężczyzną, a dziecko... dziecko to agent FBI.
Awatar użytkownika
PaffDadi
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 225
Rejestracja: 25 Gru 2010, 18:46

Re: Gdzie kupić MĘSKIE dżinsy?

Postprzez tk28 » 26 Lut 2015, 08:50

Ja zazwyczaj kupuję na rynku, albo u nas albo w Legionowie. Można trafić też na Marywilskiej ale tam zazwyczaj są te sprowadzane z Chin dla krótkich ludzi. Jak się dobrze poszuka to się zawsze znajdzie męskie dżinsy gdzieś pomiędzy tymi rurkami dla trzeciej płci.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Gdzie kupić MĘSKIE dżinsy?

Postprzez Chelsea » 26 Lut 2015, 11:05

Poszukaj w outletach - najbliższy na Annopolu albo trochę dalej w Ursusie. Są tam sklepy większości znanych marek. Tylko poproś sprzedawców o modele sprzed pięciu-dziesięciu lat :) Może mają.
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Gdzie kupić MĘSKIE dżinsy?

Postprzez jacekm » 26 Lut 2015, 11:13

Ja ze 3 pary prostych, granatowych dżinsów kupiłem w Top Secret w Nowym Dworze. Nie zawsze są proste, jednolite kolorem itd. ale co jakiś czas pojawiają się bardziej tradycyjne modele. Cena około 120-150 PLN w zależności od promocji a jakość naprawde ok.
jacekm
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 185
Rejestracja: 14 Paź 2011, 07:21

Re: Gdzie kupić MĘSKIE dżinsy?

Postprzez Japko » 26 Lut 2015, 21:03

O dylemacie tym powstała nawet piosenka:
https://www.youtube.com/watch?v=Ljb5lX2UBPE
Awatar użytkownika
Japko
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 366
Rejestracja: 16 Cze 2012, 13:24
Płeć: mężczyzna

Re: Gdzie kupić MĘSKIE dżinsy?

Postprzez żyÅ‚a » 27 Lut 2015, 14:25

Ciężkie dylematy przed 5 rano:))

Spróbuj może w Siemanko? Sklep raczej ze spodniami szeroki w kroku wg teorii ale myślę, że trafisz też normalne jeansy.
żyła
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 207
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 15:43

Re: Gdzie kupić MĘSKIE dżinsy?

Postprzez KaloNDM » 06 Mar 2015, 15:34

Chelsea napisał(a):Poszukaj w outletach - najbliższy na Annopolu albo trochę dalej w Ursusie. Są tam sklepy większości znanych marek.

Tak jak piszesz Chelsea :D Ja kupiłem sobie 3 pary firmy Big-Star :D
UWAGA!!!
W sumie za 120zł!!! :D W tym model, który wielką furorę robił w latach 90-tych - SilverMine :D
http://wyszukiwarkaproduktow.pl/img/db/ ... 184844.jpg
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Gdzie kupić MĘSKIE dżinsy?

Postprzez rather » 06 Mar 2015, 15:58

Ponieważ mieszkamy w najbogatszej gminie na Mazowszu, nie ma co się szczypać z kasą i szlajać po outletach, żeby zaoszczędzić dwie albo trzy stówy. Polecam wycieczkę do Płocka, gdzie w sklepie przyfabrycznym Levisa można kupić spodnie o tradycyjnym kroju - bez udziwnień, chińskich cekinów i innych niepotrzebnych ozdobników.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Gdzie kupić MĘSKIE dżinsy?

Postprzez KaloNDM » 08 Mar 2015, 22:20

rather napisał(a):Polecam wycieczkę do Płocka, gdzie w sklepie przyfabrycznym Levisa można kupić spodnie o tradycyjnym kroju - bez udziwnień, chińskich cekinów i innych niepotrzebnych ozdobników.

Rather. Jak się ma patyczki zamiast nóg, to Levisy owszem, owszem... ;) :P
Osobiście z tą marką spodni miałem problem już w na początku lat 90-tych :P
Wyglądam w nich jak metro... ;) a nie lubię, nie lubię (metro) bo to takie jakieś nie męskie jest... dlatego nie kupuję ;) :P
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Gdzie kupić MĘSKIE dżinsy?

Postprzez rather » 09 Mar 2015, 01:53

Mogę zademonstrować pęciny - raczej nie są jak patyczki :). Może trafiłeś na jakiś model ze szczuplejszą nogawką, bo ja nigdy nie miałem problemów z tymi spodniami.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości