RZEŹ WOŁYŃSKA

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

RZEŹ WOŁYŃSKA

Postprzez Heimat » 27 Paź 2016, 17:11

Szanowny Panie BURBUL
Twierdzisz, że nie złamałeś regulaminu forum :shock:
Pozostaje tylko pogratulować świetnego samopoczucia... :?
Pytasz mnie, u kogo śpi rozum? Najwyraźniej u Ciebie, skoro nie jesteś w stanie niczego załapać.
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: RZEŹ WOŁYŃSKA

Postprzez BURBUL » 27 Paź 2016, 19:19

Ale się Szanowny Pan Heimat wysilił. Jak zwykle nie na temat. Jestem pod wrażeniem i jeszcze jaka elokwencja ! No, rzeź Wołyńska i co w związku z tym ?
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: RZEŹ WOŁYŃSKA

Postprzez Heimat » 27 Paź 2016, 23:19

Był to jeno krótki wstęp ;) Spokojnie, Panie BURBUL. Wszystko w swoim czasie...
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: RZEŹ WOŁYŃSKA

Postprzez BURBUL » 28 Paź 2016, 06:52

No to " jeno " sprężaj się szybko Panie Hejmat. Proponuję najpierw sięgnąć do literatury a przy okazji, jak starczy czasu, jeszcze raz, uważnie !!! posłuchać wywiadu , Ukrainki Natalii. :o
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: RZEŹ WOŁYŃSKA

Postprzez user » 28 Paź 2016, 10:45

Znana banderowska aktywistka Panchenko sama sieje wiatr i narzeka, że zbiera burzę. W tym wywiadzie prawie przytkała się z oburzenia, jak można było pokazać scenę święcenia noży i siekier, co wg niej nie miało miejsca. Pomijając fakt, że ofiarom rozprutym tymi nożami i zarąbanym siekierami faktycznie było obojętne, czy czynione to jest narzędziami poświęconymi czy nie, ona wie, że to nie miało miejsca. Skąd wie? Nie wiadomo, może jej dziadek akurat nie święcił. Przekłamuje słowa prof. Motyki, który nie powiedział, że "takich rzeczy nie było" tylko że "nie ma na to dowodów". Jakich dowodów oczekuje prof. Motyka? Nie wiadomo, bo nie wystarczają mu relacje ocalałych, którzy potwierdzają ten fakt.

Szczytem banderowskiego zakłamania w wykonaniu tej panienki jest zanegowanie, że nie wychwalali Hitlera i nie oczekiwali jego wojsk jak zbawienia. Ukraińcy kolaborowali z Hitlerem od pierwszego dnia wojny z ZSRR, a w zabijaniu Żydów byli tak gorliwi, że wpędzali w kompleksy zawodowych morderców z Einsatzgruppen. Jest to fakt, który negować może tylko ktoś, kto z lekcji historii wyniósł tylko datę bitwy pod Grunwaldem, 1140, czy jakoś tak.

Panie Hejmat, panienka Panchenko powinna zakończyć swój żałosny słowotok na "nienawidziłam Ukraińców", wtedy nie byłoby gróźb i jak pan to nazywasz "demonów". Ale dalszymi swoimi wynurzeniami jątrzy i przeinacza powszechnieć znane fakty, co wk#rwia wielu. A wśród tych wielu zawsze znajdzie się paru, którzy zechcą dać panience przyśpieszoną lekcję obiektywnej historii. I mi to szczerze mówiąc w tym wypadku nie przeszkadza.
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Re: RZEŹ WOŁYŃSKA

Postprzez Heimat » 28 Paź 2016, 14:02

@BURBUL
Powyższe rady proszę pozostawić dla siebie. Leżę teraz w pie*dolonym szpitalu. Pisanie i wysyłanie wszystkiego z telefonu jest dość uciążliwe i vqrviające. Napisałem już, że wszystko odbędzie się w swoim czasie.
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: RZEŹ WOŁYŃSKA

Postprzez disturbia » 28 Paź 2016, 14:19

Heimat i Burbul proszę wrócić do wątku, a prywatę załatwiać poza forum.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: RZEŹ WOŁYŃSKA

Postprzez BURBUL » 28 Paź 2016, 16:48

Disturbia , myślę , że nie będzie niezgodne z regulaminem , że pożyczę Panu Heimatowi szybkiego powrotu do zdrowia i do domu. A teraz liczę na to , że także inni forumowicze , wypowiedzą się na temat założony przez Heimata
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: RZEŹ WOŁYŃSKA

Postprzez BURBUL » 28 Paź 2016, 16:58

User, dokładnie miałem to samo na myśli. Widzisz , jeśli nasze " elyty " próbują zamieść ten temat pod dywan , w imię chorych , " dobrych stosunków ", to czemu się dziwić, że Ukraińcy robią wielkie oczy. Przekonasz się, że niedługo będzie u nas jak w Niemczech , wszystko podciągane pod sianie nienawiści i karanie za wypowiedzi.
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: RZEŹ WOŁYŃSKA

Postprzez disturbia » 28 Paź 2016, 17:34

Może ktoś wrzucić linka z wypowiedzią tej Ukrainki? Chętnie się zapoznam.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: RZEŹ WOŁYŃSKA

Postprzez BURBUL » 28 Paź 2016, 18:16

Disturbia, ten link jest w dziale historia, pod tematem " nie pozwólmy elitom .......... " , to trzeci post Heimata.
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: RZEŹ WOŁYŃSKA

Postprzez Heimat » 28 Paź 2016, 23:18

@user
Doskonale wiem, kim jest Natalia Panchenko. Nie zgadzam się z reprezentowanymi przez nią poglądami, ale w każdym demokratycznym kraju istnieje wolnosc słowa i należy to uszanować. Zdecydowanie odradzam stosowania jakiejkolwiek formy przemocy. Jeżeli Panchenko złamie prawo obowiązujące na terenie RP, to wówczas powinien zająć się nią polski wymiar sprawiedliwości.
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości