Jaki model Renault najlepszy?

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Jaki model Renault najlepszy?

Postprzez firgus » 16 Wrz 2018, 10:00

Cześć! Renault ma sporo odmienionych modeli i zastanawiam się, który z nich jest Waszym zdaniem warty uwagi? Moim zdaniem Talisman jest niczego sobie i prezentuje się naprawdę nieźle. W oczy rzuca mi się również Kadjar :) A może Waszym zdaniem klasyki tej marki są teraz niezłe, np. taki Megane.'

Image
firgus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 17
Rejestracja: 25 Lis 2017, 09:00
Płeć: mężczyzna

Re: Jaki model Renault najlepszy?

Postprzez Sosek » 21 Wrz 2018, 07:08

Nie mam dobrej opinii o tej marce. Poza stylem nie wyróżniają się ani ekonomiką w użytku ani trwałością. Jeśli rozważasz nowe samochody z założeniem że po 3 latach wymienisz, to wskazane wady nie będą Ciebie obchodziły. Talisman to taki ni pies ni wydra próbujący zaistnieć wśród luksusowych aut klasy średniej: Audi A4/A5, BMW 3/4, czy Passat lub Superb. Z tego wszystkiego pomyślałbym o Mazda 6, a jako coś bardziej egzotycznego (choć widzę tego sporo na drodze) Hyundai i40 (za ciekawą moim zdaniem stylistykę).
Natomiast jeśli pytasz, co według mnie najbardziej wyróżnia się na drodze - Toyota CH-R i chyba wszystkie Mazdy. Lubię też sylwetkę Megane.

Tak więc prawie wszystko (poza Megane) byle nie Reanult...
Sosek
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 9
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:01

Re: Jaki model Renault najlepszy?

Postprzez Kingamp » 19 Maj 2020, 23:49

Nowa "Meganka" faktycznie w niczym nie przypomina tej sprzed lat, miniaturowej i trochę niezgrabnej. Natomiast jeśli miałbym kupić jakiś model Renault to albo Captur albo Kadjar. Na stronie http://www.renault.dyszkiewicz.pl/ dokładnie obejrzałem obydwa auta i sprawdziłem ich parametry mechaniczne. Mile zaskakują dynamicznymi silnikami, fajnym wnętrzem, walorami wizualnymi również. Jak na nówki ceny nie są wygórowane:)
Kingamp
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 44
Rejestracja: 22 Mar 2019, 22:26
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron