Gdzie kupię narzutę na łóżko?

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Gdzie kupię narzutę na łóżko?

Postprzez eternal » 26 Mar 2019, 12:07

Szukam ładnej narzuty na łóżko i zwracam się do was z prośbą o informację gdzie taką narzutę mogę znaleźć w dobrej cenie. Doradzicie jakieś dobre sklepy?
Awatar użytkownika
eternal
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 183
Rejestracja: 11 Mar 2018, 10:58
Płeć: mężczyzna

Re: Gdzie kupię narzutę na łóżko?

Postprzez luksc » 26 Mar 2019, 20:54

Jaki wymiar łóżka? Jesli chcesz kupić narzuty na łóżko 220x240 , czyli te o większym rozmiarze, polecam zajrzeć sobie do tego sklepu:
http://i-firany.pl/narzuta-na-lozko-220x240
W sklepie jest bardzo duży wybór narzut od dobrych producentów (znajdziesz tam oczywiście i inne wymiary narzut a ten który tutaj podałam jest jedynie przykładowy). Maja tam poza tym firany i zasłony.

W okolicznych sklepach nie ma moim zdaniem niczego ciekawego. W ostatnim czasie królują głównie rzeczy sprowadzane z Chin, a moim zdaniem warto jest zainwestować czasami w coś porządniejszego.
Awatar użytkownika
luksc
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 174
Rejestracja: 20 Cze 2018, 08:20
Płeć: mężczyzna

Re: Gdzie kupię narzutę na łóżko?

Postprzez jakotako » 28 Mar 2019, 00:37

a gdzie buty męskie , bo po za bryndzą z CCC to nigdzie
jakotako
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 11 Lis 2015, 18:10
Płeć: mężczyzna

Re: Gdzie kupię narzutę na łóżko?

Postprzez Kingamp » 24 Cze 2020, 07:35

Fajne tekstylia domowe znajdziecie w dekoratorni Indelo. Zakupy możecie robić u nich przez Internet, więc lokalizacja nie ma znaczenia:) Ja zamiast klasycznych narzut na łóżka zamówiłem u nich ładne i bardzo przyjemne w dotyku koce bawełniane. Służą nam już prawie rok, wciąż jak nowe wyglądają, po praniu nic się nie dzieje: żadnych przebarwień, przetarć czy tzw. zmechacenia.
Kingamp
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 44
Rejestracja: 22 Mar 2019, 22:26
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości