Ulubione cele podróży

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Ulubione cele podróży

Postprzez eternal » 12 Wrz 2019, 07:10

Gdzie chcielibyście się wybrać?

Albo czy znacie takie miejsca, które moglibyscie polecić?

Sama bardzo dobrze bawiłam się we Włoszech
Awatar użytkownika
eternal
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 183
Rejestracja: 11 Mar 2018, 10:58
Płeć: mężczyzna

Re: Ulubione cele podróży

Postprzez luksc » 12 Wrz 2019, 08:13

No byłam we Włoszech, to tam mi się strasznie podobało - szczególnie Asyż. ;D
A polecieć czy pojechac czy tam popłynąć to bym chciała Do Afryki i Chin, może Ameryka Północna, coś w Stylu Las Vegas czy Nowy York, ale to na końcu i jeszcze może bym chciała do Indii, bo tam musi być fajnie.

W Polsce polecam za to zdecydowanie Bory Tucholskie, szczególnie organizowane tam spływy kajakowe: http://www.przystanektlen.pl/site/37/sp ... akowe.html

Jedno z Å‚adniejszych miejsc na wypoczynek w naszym kraju:
Image
Awatar użytkownika
luksc
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 174
Rejestracja: 20 Cze 2018, 08:20
Płeć: mężczyzna

Re: Ulubione cele podróży

Postprzez tk28 » 12 Wrz 2019, 13:11

Ja tobie eternal/luksc, imbecylowi udajÄ…cemu dwie osoby polecam Szpital Tworkowski.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Ulubione cele podróży

Postprzez Kingamp » 28 Wrz 2021, 13:33

Ja się najlepiej czuję w Polsce- najswobodniej po prostu, co doskonale służy prawdziwemu wypoczynkowi. Bardzo chętnie wyjeżdżam w góry. W tym roku zwiedziałem mniej znane okolice Zakopanego. Nocowałem zaś w samym Zakopanem, gdyż w wioskach zlokalizowanych nieopodal nie ma zbyt wielu kwater czy hoteli. Za pośrednictwem strony https://www.zakopaneapartamenty24.eu/apartamenty-boruta zarezerwowałem na pobyt w raz z rodzinką komfortowy, przestronny apartament. Okazał się lepiej wyposażony niż nie jeden hotel, a jego umiejscowienie sprzyjało tak samo spacerom po miasteczku jak i kilkugodzinnym wyjazdom poza "stolicę "Tatr.
Kingamp
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 44
Rejestracja: 22 Mar 2019, 22:26
Płeć: mężczyzna

Re: Ulubione cele podróży

Postprzez justina » 21 Cze 2023, 07:08

mój ulubiony cel to oczywiście Chorwacja
justina
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 17
Rejestracja: 18 Lis 2022, 08:29
Płeć: mężczyzna

Re: Ulubione cele podróży

Postprzez markos » 21 Cze 2023, 12:33

A ja bardzo lubię Mazury, lubię zbierać grzyby i łowić ryby a to raj dla takich osób jak ja. Teraz wypad mały też planujemy i wynajem samochodu na weekend tylko wchodzi w grę bo zdążyłem właśnie sprzedać samochód
markos
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 12
Rejestracja: 20 Cze 2023, 18:47
Płeć: mężczyzna

Re: Ulubione cele podróży

Postprzez alli88 » 30 Gru 2023, 13:00

Natomiast jak poszukujecie teraz ładny hotel warszawa praga - Warszawa, to możecie przykładowo zwrócić uwagę na Hotel Sante. Pomimo tego, że jest to stolica, to naprawdę rewelacyjne mają ceny. A dwa, jest tam sporo świetnych atrakcji - w samym już hotelu.
alli88
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 15
Rejestracja: 18 Maj 2023, 14:57
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości