Otwarcie własnej kawiarni

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Otwarcie własnej kawiarni

Postprzez luksc » 30 Mar 2020, 08:15

Myslicie, czy w okolicy jest jeszcze miejsce na nowÄ… kawiarniÄ™? Powaznie zastanawiam siÄ™ nad otwarciem takiego biznesu. Czy Waszym zdaniem jest jeszcze miejsce na taki punkt? I ile moze kosztowac otwarcie?
Ekspres i tego typu wyposazenie
Awatar użytkownika
luksc
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 174
Rejestracja: 20 Cze 2018, 08:20
Płeć: mężczyzna

Re: Otwarcie własnej kawiarni

Postprzez eternal » 30 Mar 2020, 12:47

Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł. Sama uwielbiam pić kawkę w kawiarni iprzynajmniej raz w tygodniu wychodzimy z mżęm. Mieszkam obecnie w mniejszym mieście a tutaj jest prawie 5 dobrze prosperujących kawiarni tak wiec jeśli będziesz serwowała smaczne rzeczy to na pewno się utrzymasz. Cena również ma znaczenie. Ceny wyposazenia możesz sobie sama sprawdzić. Jest wiele hurtowni gastronomicznych. Nie oszczędzaj na ekspresie, nie są tanie ale takie ekspresy są lepsze niż te domowe.

Zerknij sobie tutaj: https://multigastro.pl/ W hurtowni możesz zorientować się w cenie ekspresów do gastronomii.
Awatar użytkownika
eternal
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 183
Rejestracja: 11 Mar 2018, 10:58
Płeć: mężczyzna

Re: Otwarcie własnej kawiarni

Postprzez Kingamp » 14 Wrz 2021, 21:01

W naszym mieście brakuje dobrej kawiarni, także pomysł wydaje mi się świetny. Fajnie byłoby stworzyć miejsce serwujące napoje ciepłe oraz zimne, do tego desery i przystawki. Wyposażenie to zwykle kosztowna sprawa ale wiele zależy od tego w jaki sprzęt się zainwestuje, jakiej marki, jakiej klasy. Kumpel niedawno nabył wiaderko do ludu naprawdę tanio, skorzystał z oferty https://www.indelo.pl/wiaderko-do-lodu- ... mi-id-3455 , obydwaj zauważyliśmy, że w asortymencie Indelo można znaleźć wiele akcesoriów niezbędnych w małej gastronomii. Myślę, że warto tu zajrzeć po naczynia, sztućce na bar itd natomiast urządzenia AGD da się ewentualnie nabyć na raty.
Kingamp
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 44
Rejestracja: 22 Mar 2019, 22:26
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron