Jak zaprojektować wnętrze

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Jak zaprojektować wnętrze

Postprzez eternal » 15 Lip 2020, 09:38

Jakie extra rozwiązania zastosowaliście w swoich domach.O czym warto pamiętać podczas projektowania domu/wnętrza?
Awatar użytkownika
eternal
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 183
Rejestracja: 11 Mar 2018, 10:58
Płeć: mężczyzna

Re: Jak zaprojektować wnętrze

Postprzez luksc » 15 Lip 2020, 11:00

Gdzie sie da robic pod zabudowę. Wybrac dobra firme jak sie nie potrafi samemu dobrze skrecic (ja juz 7 lat patrze ma krzywulce skrecone przez męża w kuchni i mam ochote rozwalic kuchnie tluczkiem).
Jak nie masz pomyslu od razu to nie rob tego pokoju. Czasempomieszkasz miesiac czy dwa i znajdziesz super pasujaca sofe albo krzesla
Nigdy wysoki polysk na ciemnych meblach :)
Wszystko latwe do czyszczenia

Praktycznie są natomiast szare meble. Wszystko do nich pasuje oraz nie widać na nich kurzu
Awatar użytkownika
luksc
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 174
Rejestracja: 20 Cze 2018, 08:20
Płeć: mężczyzna

Re: Jak zaprojektować wnętrze

Postprzez Kingamp » 12 Cze 2021, 15:17

Pod względem praktycznym szare meble to rzeczywiście fajne rozwiązanie ale mi się bardziej podobają jednak w odcieniach naturalnego drewna. Moim sposobem na dobrze zaprojektowane wnętrza jest umiarkowany minimalizm. Do prostych mebli łatwo dopasować dodatki, a w razie gdyby jakieś drobiazgi jednak nie grały z całością, pozbywamy się tylko ich, a meble zostają (zmian dokonujemy szybko i niskim kosztem).
Salon mam właśnie urządzony w stylu o którym mówię: beżowa sofa, prosty stolik kawowy, półki ścienne w kolorze dębowym i regał do kompletu. Zastanawiam się dodatkowo nad dokupieniem komody RTV, w ofercie https://sklep.akord.net.pl/55-komody-rtv natknąłem się na taką, która pasowałaby idealnie z wnęką gdzie można jeszcze umieścić różne rzeczy.
Kingamp
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 44
Rejestracja: 22 Mar 2019, 22:26
Płeć: mężczyzna

Re: Jak zaprojektować wnętrze

Postprzez vanesca » 14 Gru 2022, 11:15

Na pewno warto byłoby tutaj wspomnieć o poradnikach też takich, jak https://dworekamadores.pl/2022/11/pokoj ... aranzowac/ . Dlaczego? Ponieważ dzięki nim można zyskać różne pomysły na swoje wnętrza i to jest w tym wszystkim fajne. Ja osobiście bardzo sobie cenię takie poradniki...
vanesca
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 42
Rejestracja: 20 Lip 2021, 12:40
Płeć: mężczyzna

Re: Jak zaprojektować wnętrze

Postprzez alli88 » 16 Wrz 2023, 14:20

A czy wiecie ile mogą kosztować chociażby szafy? Na co zwrócić uwagę wybierając dla siebie meble? Tutaj
https://ankon24.pl//content/10-ile-kosz ... -przesuwne możecie przykładowo sobie sprawdzić w jakiej cenie mogą być szafy przesuwne itd. Warto w takich rzeczach też się orientować- gdzie można coś dobrego dostać i niedrogiego...
alli88
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 15
Rejestracja: 18 Maj 2023, 14:57
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron