Buty na lato dla dzieci

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Buty na lato dla dzieci

Postprzez luksc » 21 Kwi 2021, 08:01

Dziewczyny kupujecie już buciki na lato? Jeśli tak to o ile większe? Nie ukrywam, że można teraz na promocjach kupić dużo taniej, w sezonie będzie trzeba dać ok 200-300 zł. Kusi mnie teraz zamówić ale nie wiem czy to dobry pomysł?
Awatar użytkownika
luksc
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 174
Rejestracja: 20 Cze 2018, 08:20
Płeć: mężczyzna

Re: Buty na lato dla dzieci

Postprzez eternal » 21 Kwi 2021, 09:37

Ja zawsze kupuje przed sezonem dla starszej córki, na początku mierzyłem odcisk strupki i dodawałam 1,5cm teraz jak ma 5 lat dodaje 1cm. Ja mniej więcej w styczniu kupuje buty na lato a potem latem na zimę . Dodam, ze zdrowe buty dla dzieci w dobrej cenie dostaniesz w sklepie Krasnal.
MajÄ… tam firmy takie jak
Mrugała
Bartek
Befado
Awatar użytkownika
eternal
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 183
Rejestracja: 11 Mar 2018, 10:58
Płeć: mężczyzna

Re: Buty na lato dla dzieci

Postprzez babos » 27 Lis 2023, 08:20

Standardowe, wygodne i dobrej jakości - https://befado.pl/tenisowki-dziewczece
Nadają się na różną pogodę i chyba większość dzieci je przerobiła w swoim życiu.
Dla mnie to zdecydowanie najlepszy wybór. Zapewniają mega wygodę i po prostu przyjemnie się z nich korzysta.
Co wy na to?
babos
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 117
Rejestracja: 02 Sie 2019, 07:21
Płeć: mężczyzna

Re: Buty na lato dla dzieci

Postprzez alli88 » 06 Mar 2024, 08:42

To ja wam powiem, że według mnie dobre buty dla dzieci sklep Butomania.pl oferuje. Ja właśnie sama w wolnej chwili chcę zapoznać się dokładnie z ich ofertami i myślę, że coś na pewno wybiorę moim pociechą. Przede wszystkim oni oferują markowe, niebyle jakie buty. Takie, które dobrze wyglądają i są solidne.
alli88
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 15
Rejestracja: 18 Maj 2023, 14:57
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości