Psychoterapia dla nastolatki

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Psychoterapia dla nastolatki

Postprzez Kingamp » 21 Kwi 2021, 13:31

Witam. Czy znacie jakieś rzetelne poradnie zdrowia psychicznego dla młodzieży zlokalizowane na Mazowszu (nie koniecznie w Nowym Dworze, liczy się jakość usług przede wszystkim) ? Podejrzewam, że córka wpada w depresję, stała się dziwnie wyciszona i ciągle powtarza że życie jest do niczego. Bardzo się obawiam o jej psychikę, bo tyle się teraz słyszy o samobójstwach wśród nastolatków. Wstępnie planuję zapisać ją do poradni Harmonia w Warszawie, ponieważ ze strony https://harmonia.luxmed.pl/oferta/konsu ... mlodziezy/ pozyskałam info. że nie musimy mieć skierowania i że realizowane są normalne konsultacje, nie telefoniczne czy online. Generalnie na tym mi zależy- żeby pojechać, porozmawiać, postawić właściwą diagnozę i wdrożyć właściwą terapię. Niemniej jednak chciałabym też porównać oferty innych gabinetów, które przyjmują stacjonarnie. Mile widziane też opinie o placówkach Harmonia. Należą do Luxmedu, a tam bywałam kiedyś więc mam nadzieję że psycholodzy i psychiatrzy są tu tak samo życzliwi i doświadczeni jak lekarze pozostałych specjalizacji
Kingamp
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 44
Rejestracja: 22 Mar 2019, 22:26
Płeć: mężczyzna

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron