Politycy gadają ludzkim głosem

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez Yogi » 03 Paź 2011, 20:08

rather napisał(a):Dziś miałem okazję pojeździć po regionie - byłem w Legionowie, Jabłonnie i Łomiankach. Zakrzewskiej nie widać, za to Sikory pełno na każdym słupie. Specjalistka od całowania w dupę, chyba czuje, że 7 pozycja niekoniecznie gwarantuje reelekcję. Tym bardziej, że wyborcy też jakby mało przychylni, co widać na zdjęciu poniżej :D


Ale te wąsiki,to jej całkiem fajne przymalowali,hahahaha!! :lol: :lol: :lol: Ona chce Polski bez Tuska,a ja bez nich wszystkich!!! :twisted: :twisted: :twisted: Zakrzewską to znajdziesz na balkonie w Domu Rzemiosła,od strony parku wisi jej plakat,he,he..! :D
Yogi
 

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez Marian » 03 Paź 2011, 20:40

PaffDadi napisał(a):
Marian napisał(a):(...)

Racja, połączyłem wyczyny dwóch debili, debil za którego chciała ręczyć Sikora jest oskarżony jedynie o to że kogoś skopał i okradł. Nie wiem na podstawie czego Ty wyrabiasz swoje własne zdanie, może jesteś prenumeratorem Gazety Polskiej, komentatorem na portalu legionisci.com a może zastępowym w drużynie "Grzybków"ale wszystko wskazuje na to, że na pewno jesteś ekspertem ds.analizy zapisów video z youtube.pl i absolwentem korespondencyjnego kursu detektywistycznego im. Sherlocka Holmesa. Stąd też Twoja znajomość faktów z zajścia, faktów o których ja, który wierzy nawet w 16-dniową prognozę pogody w TVN Meteo, nie ma zielonego pojęcia. Jeśli chcesz wiedzieć o czym napisałem, to specjalnie dla Ciebie, tłumaczę z polskiego: nie wiem czy debil to zrobił, nie wiem jaki będzie wyrok sądu, dlatego pisałem o oskarżeniu, a sednem mojego postu było to, że dla doraźnych celów politycznych na polecenie prezesa albo co gorsza z własnej nieprzymuszonej woli, Sikora leci bronić idioty, któremu ja gdy idzie z kolegami wolę zejść z drogi, a Ty pewnie stawiasz piwo i pozwalasz odprowadzać dzieci do przedszkola. I żeby była jasność, bo miłość do jednej opcji politycznej przysłoniła Ci zdrowy rozsądek, ten post by powstał, nawet gdyby bohaterka z plakatu była członkinią PO, SLD, PSL albo Krasnoludków i Gamoni.

Co do wyboru między Sikorą a Sikorskim, to pytanie z podtekstem mającym niby obrzydzić tego drugiego. Odpowiedzi udzielił kiedyś generał Anders, nazywając powstanie "nie tylko głupotą ale wyraźną zbrodnią i największym nieszczęściem dla Polski". No ale on już nie żyje i nigdy nic nie opublikował na youtube.


A wiesz chociaż kogo skopał? To Ci powiem, rzekomo skopał innego chuligana, który był również oskarżony o rozboje i po jego donosie na Staruchowicza oskarżenia zostały wycofane. Przypadek? A wiesz chociaż co rzekomo ukradł? To Ci powiem, klapki i ręcznik. Uważasz, że facet z wyższym wykształceniem i nieźle płatną pracą nie miałby nic do roboty tylko lać jakiegoś kolesia? Możesz powiedzieć, że tacy tak mają, po prostu im się nudzi, ale powiedź mi po co mu były jego klapki i ręcznik?
Muszę Cię zawieść, nie czytam Gazety Polskiej, odwiedzam stronę legioniści.com – jednak nie komentuje, coś w tym złego, że ktoś wchodzi na tą stronę? Płycej się nie da.
Schodzisz im z drogi, a wiesz przynajmniej jak on wygląda czy dalej płytko myślisz i kibic to kibol jak zarzuciła Twoja ulubiona stacja TVN. Może przechodzisz codziennie koło takiego Starucha tylko o tym nie wiesz bo wygląda normalnie? Co do filmów na youtube nie trzeba być ekspertem aby widzieć jaki przebieg miała dana sytuacja, chyba że Cie to przerasta.
Masz jeden bardzo wąski punkt widzenia narzucony przez media. Kolejny raz Cię zawiodę, nie jestem za PiSem i nie będę głosował na żadną partię i nie wiem kto to jest Pani Sikora. Nie potrafię tylko zrozumieć jak ludzie mogą być ślepo zapatrzeni w TV i w to co tam klepią. Jak się ma władzę, to z człowieka można zrobić gówno i właśnie tak zrobiono ze Staruchem. Nie mówię, że jest święty, ale robi się z niego największego zbrodniarza wśród kibiców, tylko dlatego że jest przeciwny władzy i głośno o tym mówi. Najłatwiej usiąść przed komputerem i napisać, że to idiota, a jak sam zauważyłeś w oczy byś mu nie spojrzał. Bardzo odważny jesteś :) przed komputerem.


No widzisz a mój dziadek, który uczestniczył w Powstaniu Warszawskim powiedział, że to była najważniejsza rzecz jaką zrobił w swoim życiu. M.in. dzięki PW teraz siedzisz sobie w domku i możesz pisać głupoty w ojczystym języku. Jeśli Ty schodzisz z drogi groźniej wyglądającym osobom to nie dziwne, że dla Ciebie PW to katastrofa bo nie znasz słowa 'odwaga', więc nie potrafisz jej docenić.
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez rather » 03 Paź 2011, 21:16

Marian, dla Twojego dziadka Powstanie jest sprawą emocjonalną i dla Ciebie pewnie także. Pomijając Sikorskiego, który słynie z gadania głupot, to historycy różnią się w ocenie Powstania. Patrząc obiektywnie, zarówno wynik 63 dni walk jak i późniejsze skutki dla Polski są trudne do jednoznacznej oceny. Zawsze można zapytać jak wyglądałaby Polska po wojnie gdyby nie zginęło wtedy w Warszawie paręset tysięcy osób?

Oceniając Powstanie z punktu widzenia wojskowego, politycznego i społecznego trudno nie zgodzić się z oceną, że była to katastrofa. Zawsze jednak trzeba przy tej okazji pamiętać o wpływie na poczucie patriotyzmu jakie zbudowano na Powstaniu po wojnie.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez ena » 04 Paź 2011, 02:15

Rather napisał(a):„Dziś miałem okazję pojeździć po regionie - byłem w Legionowie, Jabłonnie i Łomiankach. Zakrzewskiej nie widać, za to Sikory pełno na każdym słupie. Specjalistka od całowania w dupę, chyba czuje, że 7 pozycja niekoniecznie gwarantuje reelekcję. Tym bardziej, że wyborcy też jakby mało przychylni, co widać na zdjęciu poniżej ”

Muszę powiedzieć, że całkiem jej do twarzy z tym wąsikiem. I jak ją znam, szczerze by się uśmiała z tego podkreślenia jej urody. Jeżeli chodzi o plakaty poseł Zakrzewskiej, to faktycznie nie uświadczysz ich w tej części „wianuszka”, ale polecam wycieczkę po drugiej stronie Warszawy, w okolice Pruszkowa i okolic, tam, gdzie ją znają jedynie z mediów, a na pewno nie będziesz zawiedziony.

PaffDadi
Rozdwojony jakiś jesteś, bo najpierw piszesz twierdząco: „Pani Sikora chce Polski bez Tuska, bo takie genetyczne patriotki jak ona popierają innych patriotów w rodzaju Piotra S. ps."Staruch", patriotycznie opluwającego kobiety na stadionach i z miłości do ojczyzny kopiącego i okradającego ludzi.”(pewnie byłeś i widziałeś), a dopiero później: „Za podejrzenie o te czyny aktualnie odbywa 3-miesięczny turnus w jednym z aresztów.” Dalej zaś: „nie wiem czy debil to zrobił, nie wiem jaki będzie wyrok sądu, dlatego pisałem o oskarżeniu, a sednem mojego postu było to, że dla doraźnych celów politycznych na polecenie prezesa albo co gorsza z własnej nieprzymuszonej woli, Sikora leci bronić idioty, któremu ja gdy idzie z kolegami wolę zejść z drogi…”
Nie znam człowieka i pogratulować tak dobrej jego znajomości z Twojej strony. A jeszcze bardziej epitetów dobranych do jego charakterystyki.
Otóż powiem Ci, że znam z autopsji innego człowieka, bardzo szanowanego w swoim środowisku, który, kiedy nadepnęliśmy pewnym korporacjom i służbom na odcisk i stanęliśmy im na drodze do dobrego dla nich interesu, musiał siedzieć 48 godz., odbyła się rewizja w jego domu, a on sam musiał się stawiać codziennie na policję za coś, wobec czego objawiali swe zdziwienie policjanci, którzy go przewozili do Warszawy na 48-godzinne przesłuchanie i dopiero proces z udziałem bardzo dobrego, ale też bardzo drogiego adwokata zakończył ten chocholi taniec. Wprawdzie wtedy i dzięki Bogu, sprawa nie była polityczna, ale gdyby taka była, pewnikiem zniszczyli by wartościowego człowieka.
Proszę Cię zatem, nie oceniaj człowieka, po tym, co przeczytałeś w jakiejś gazecie, albo usłyszałeś w jakiejś telewizji.
Co zaś chodzi, zdrowego rozsądku w kwestii wypowiedzi Sikorskiego na temat Powstania Warszawskiego, to myślę, że nikt z nas nie powinien się wypowiadać. Bo z przekazów osób biorących udział w walkach (już w większości nieżyjących) wiem, że Powstanie Warszawskie i tak by wybuchło, niezależnie, czy byłyby takie rozkazy, czy ich by nie było, chociażby dlatego, że tęsknota do wolności tych młodych, wartościowych ludzi była zadziwiająca, w przeciwieństwie do czasów obecnych. Ale nic dziwnego. Pewnie nie czytałeś bajki Krasickiego pt. „Ptaszek w uwięzi”.
Na pewno, podobnie do Mariana, nazwiesz mnie prenumeratorem Gazety Polskiej lub jeszcze innym, jakimś oszołomem, ale nie przeraża mnie to wcale. Wprost przeciwnie, przyznam Ci się, że zdarza mi się przeczytać i Gazetę Polską i Gazetę Prawną i wiele jeszcze innych tytułów prasy codziennej i tygodniowej i nie uważam to za nic zdrożnego. Gdybyś rzeczywiście wiedział na czym polega demokracja i co to wolny kraj i wolny człowiek, to byś pisał o innych, mających inne niż Ty poglądy, z większym szacunkiem.
Na zakończenie, dołączę link: http://www.youtube.com/watch?v=bNMXl1pjXQU , gdzie znajdziesz wiele dokonań swojego GURU i jego przyjaciół zarejestrowanych przez prasę różnorakiego autoramentu.
Ja zaś będę żyć, jak żyłam, czy wygra PiS, czy wygra PO, czy wejdzie do sejmu A. Sikora, czy też J. Zakrzewska. Jedno tylko wiem, że nigdy nikt nie zabierze mi moich przekonań i nigdy nikomu nie dam się sprzedać, bo gdybym miała to zrobić to miałam już w swym życiu wiele okazji, a stawką były nie tylko pieniądze, ale i życie mojego dziecka.
ena
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 262
Rejestracja: 12 Lis 2010, 16:15

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez PaffDadi » 04 Paź 2011, 09:30

Marian,
że tak sobie zrymuję: ja o sednie, a Ty dalej brednie. Jeśli dla Ciebie odwaga Twojego dziadka jest porównywalna z odwagą samotnego zmierzenia się z bandą wyjących troglodytów w szalikach to dam Ci darmową radę, żebyś zaczął słuchać swojego dziadka, bo chciał Ci przekazać coś ważnego a Ty nie zrozumiałeś. Jak masz okazję to zapytaj go jeszcze raz co miał na myśli, niestety nie będziesz już miał okazji przekonać 200 tysięcy zabitych i zamordowanych że ich śmierć to nie katastrofa. Podobnie do pozytywnych efektów powstania już nie przekonasz następnych kilkuset tysięcy wypędzonych, wziętych do niewoli i osadzonych w obozach koncentracyjnych. Więc tak jak Ty mi dajesz rady wyłączenia TVN i wyrzucenia Wyborczej, tak ja Ci (znów!) poradzę, żebyś wiedzę historyczną czerpał nie tylko przy okazji pseudopatriotycznych spędów drących mordę na kopcu powstania warszawskiego kibiców, ale również z pozbawionych moralnej poprawności i patriotycznego zacietrzewienia opracowań.

ena,
byłbym równie wdzięczny jak Marian nazwany przeze mnie prenumeratorem Gazety Polskiej, gdybyś jak jego i mnie wzięła w obronę za nazwanie klakierem TVN, chociaż z tą stacją mam niewiele wpólnego. No nie liczę tego, że ostatnio zdziwił mnie fakt, że serial "Na Wspólnej" wciąż jeszcze jest emitowany, mimo że mailowo zażądałem zaprzestania emisji tego badziewia. Co do pana S., który wg mnie nie zasługuje nawet na pół akapitu napisanego tutaj, ale zapewne równie szanowanemu w "swoim towarzystwie" jak Twój znajomy (swoją drogą dziękuję za piękną opowiastkę z morałem i happy endem), to nie wiedziałem że wiedzę i opinię o nim wolno czerpać z tego co o nim napiszesz Ty i Marian na tym forum, a całkowicie zabronione jest używanie w tym celu prasy i telewizji legalnie działających w Polsce, w tym szczególnie alergicznie działających na niektórych GW i TVN. Ach, zapomniałbym o posłance Sikorze, która oczywiście w dobrze pojętym interesie społecznym a nie na rozkaz swojego prezesa ręczy za pokrzywdzonego przez system, a ja tylko dlatego, że czytam nieprawomyślną prasę i oglądam reżimową telewizję nie spotkałem się z równie ludzkim podejściem pani poseł w stosunku do innych skrzywdzonych przez los, których zapewne w jej okręgu nie brakuje, a którym pani poseł z zapałem godnym bohaterów kreskówek o superbohaterach śpieszy z pomocą.
Niestety obejrzałem tylko początek filmu który mi poleciłaś, powiem Ci, że zapowiada się lepiej niż 11 sezon M jak Miłość, ale mam tak słabe łącze, że zanim mi się ten film zbuforuje to prędzej pan S. zostanie ministrem sportu. A, i gdybyś czytała mój poprzedni post tak uważnie, jak go analizujesz, to zauważyłabyś, że piszę iż nieistotne są dla mnie powiązania polityczne, a moim guru nie jest jakiś domyślny "on i jego przyjaciele" tylko wytykanie chamstwa, bezczelności i zakłamania co poniektórych.
I może się pogrążę... ale niech tam - sam czytam różne rzeczy, ale Gazety Polskiej w ręku jeszcze nie miałem, może dlatego, że niespecjalnie przepadam za gatunkiem science-fiction, z wyjątkami.

I kończę tym samym tę dyskusję, zanim admin zauważy że zbaczam z niezmiernie istotnego tematu o politykach mówiących ludzkim głosem, i doskonałe wrażenie regulaminorządnego forumowicza które budowałem przez kilka miesięcy ulotni się szybko niczym cygański handlarz, który sprzedał właśnie komuś piłę Stilla za cztery stówy.
W internecie osoba podająca się za mężczyznę jest mężczyzną, wirtualna kobieta również jest w rzeczywistości mężczyzną, a dziecko... dziecko to agent FBI.
Awatar użytkownika
PaffDadi
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 225
Rejestracja: 25 Gru 2010, 18:46

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez Marian » 04 Paź 2011, 11:07

PaffDadi napisał(a):Marian,
że tak sobie zrymuję: ja o sednie, a Ty dalej brednie. Jeśli dla Ciebie odwaga Twojego dziadka jest porównywalna z odwagą samotnego zmierzenia się z bandą wyjących troglodytów w szalikach to dam Ci darmową radę, żebyś zaczął słuchać swojego dziadka, bo chciał Ci przekazać coś ważnego a Ty nie zrozumiałeś. Jak masz okazję to zapytaj go jeszcze raz co miał na myśli, niestety nie będziesz już miał okazji przekonać 200 tysięcy zabitych i zamordowanych że ich śmierć to nie katastrofa. Podobnie do pozytywnych efektów powstania już nie przekonasz następnych kilkuset tysięcy wypędzonych, wziętych do niewoli i osadzonych w obozach koncentracyjnych. Więc tak jak Ty mi dajesz rady wyłączenia TVN i wyrzucenia Wyborczej, tak ja Ci (znów!) poradzę, żebyś wiedzę historyczną czerpał nie tylko przy okazji pseudopatriotycznych spędów drących mordę na kopcu powstania warszawskiego kibiców, ale również z pozbawionych moralnej poprawności i patriotycznego zacietrzewienia opracowań.



Powtórzę: naucz się czytać ze zrozumieniem, nie porównałem tych dwóch objawów odwagi jako równorzędnie. Kolejny za trudny dla Ciebie tekst. Przepraszam. Według Ciebie lepiej się poddać i nie walczyć o swoje, ponieważ jest ryzyko strat. Współczuję rozumowania. Te 200 tys zabitych miało odwagę walczyć o Twoją wolność i oni zdecydowali się aby poświęcić swoje życie za ojczyznę więc po prostu to uszanuj i przestań powtarzać mentora Skorskiego i tym podobnych bo to nie przystoi. Wolę kibiców którzy składają hołd powstańcom niż polityków PO (m.in. prorosyjski Komorowski), którzy stawiają bolszewikom pomniki.
Niedługo będzie ich święto pewnie w kalendarzu na czerwono. W zamian Ruscy mają święto wypędzenia Polaków.
Swoją droga jak można czerpać więdzę historczyną ze spędów na kopcu? :) Sięgam do róznych źródeł historycznych a nie tylko wypocin Sikorskiego czy różnych pseudodziennikarzy Wybiórczej typu Lis.

Pozdrawiam. Rather zgadzam się z Tobą .
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez PaffDadi » 04 Paź 2011, 13:37

Kandydatka Sikora być może traci ostatnią szansę przed wyborami aby błysnąć obroną prawdziwych polskich patriotów, bo pod załączonym w linku artykułem nie ma nic o aresztowaniu któregokolwiek. W skrócie, dla brzydzących się otwierania stron nie kierujących użytkowników na serwery jedynie słusznych Gazety Polskiej lub Naszego Dziennika, artykuł opisuje niedzielny mecz 9-latków Legii i Polonii Warszawa, których raczyła nawiedzić patriotycznie nastawiona grupa młodzieży zwanej żartobliwie kibicami Legii Warszawa, których nieformalnym przywódcą jest znany skądinąd Piotr S. Młodzież ta w patriotycznym porywie obrzucała dzieciaki grające w Polonii obelgami, z miłości do ojczyzny rzucała petardami i racami za ich bramkę, a na koniec gdy sędzia w trosce o bezpieczeństwo dzieci zakończył spotkanie, obrzucili szatnię dzieciaków Polonii "czym popadnie", więc miłośnicy bandziorów, debili i idiotów w rodzaju Piotra S. do których zalicza się również kandydatka Sikora mogą próbować przekonywać, że były to np. bukieciki bratków w biało-czerwonych barwach.

Całość patriotycznego artukułu:
http://www.zw.com.pl/artykul/2,635108_Kibole-dymia-dzieciom.html
W internecie osoba podająca się za mężczyznę jest mężczyzną, wirtualna kobieta również jest w rzeczywistości mężczyzną, a dziecko... dziecko to agent FBI.
Awatar użytkownika
PaffDadi
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 225
Rejestracja: 25 Gru 2010, 18:46

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez IronRun » 04 Paź 2011, 13:44

Jeśli mogę to zabiorę głos w dyskusji.
Dla wszystkich jak mniemam ważny jest los Polski, w naszej historii wiele było zrywów patriotycznych mniej lub bardziej udanych ale dzięki nim odzyskaliśmy niepodległość i zachowaliśmy Polskość po I Wojnie Światowej.
Działania Armii Krajowej w przypadku powstania miały jedno zadanie, bardzo ważne z taktycznego punktu widzenia, ułatwienie nacierającej Armii Polskiej ze wschodu uzyskanie możliwości uchwycenia przyczółków i szybkiego wyzwolenia Warszawy. Będąc po stronie nacierających chciałbym mieć takie wsparcie, będąc powstańcem walczyłbym o to żeby umożliwić przeprawę Armii Polskiej. Szanowni Państwo w czasie działań bojowych polityka schodzi na plan dalszy, pamiętajcie że i jedni i drudzy walczyli o wyzwolenie Polski. To jak to zostało rozegrane przez Rosjan i Niemców to zupełnie inny temat i nie liczyłbym tutaj na jakąś głębszą przyjaźń - oba narody z tamtego okresu pokazały jak nas kochają we wrześniu 1939r. Nasze jednostki po praskiej stronie nie były jednostkami samodzielnymi a wśród ich dowódców byli Rosjanie mało zainteresowani wsparciem Powstańców.
Emocje i dyskutowanie na ten temat teraz jest moim zdaniem bez sensu, nikt z mojego pokolenia nie doświadczył okupacji niemieckiej, wywózki do obozów koncentracyjnych, ani łagrów. Każda walka o wolność Polski jest godna podziwu i chwała im za odwagę i poświęcenie. Bitny z nas naród niestety niektórzy z nas walczą między sobą zamiast złączyć siły i budować silną Polskę. Inaczej mówiąc tracą czas na "pierdoły"
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez Marian » 04 Paź 2011, 14:01

PaffDadi napisał(a):Kandydatka Sikora być może traci ostatnią szansę przed wyborami aby błysnąć obroną prawdziwych polskich patriotów, bo pod załączonym w linku artykułem nie ma nic o aresztowaniu któregokolwiek. W skrócie, dla brzydzących się otwierania stron nie kierujących użytkowników na serwery jedynie słusznych Gazety Polskiej lub Naszego Dziennika, artykuł opisuje niedzielny mecz 9-latków Legii i Polonii Warszawa, których raczyła nawiedzić patriotycznie nastawiona grupa młodzieży zwanej żartobliwie kibicami Legii Warszawa, których nieformalnym przywódcą jest znany skądinąd Piotr S. Młodzież ta w patriotycznym porywie obrzucała dzieciaki grające w Polonii obelgami, z miłości do ojczyzny rzucała petardami i racami za ich bramkę, a na koniec gdy sędzia w trosce o bezpieczeństwo dzieci zakończył spotkanie, obrzucili szatnię dzieciaków Polonii "czym popadnie", więc miłośnicy bandziorów, debili i idiotów w rodzaju Piotra S. do których zalicza się również kandydatka Sikora mogą próbować przekonywać, że były to np. bukieciki bratków w biało-czerwonych barwach.

Całość patriotycznego artukułu:
http://www.zw.com.pl/artykul/2,635108_Kibole-dymia-dzieciom.html


Kolejny raz pokazujesz płytkość swojego myślenia, owszem to byli 'kibice' Legii, ale doping mieli zorganizować rodzice dzieci. Jeśli byś się zainteresował to byś wiedział, że każda drużyna ma swój oficjalny Klub Kibica i ten klub nie organizował ani nie wiedział o tym incydencie. Oczywiście to wszystko wina Starucha i on tam pewnie był, a jeśli nie to wszystko obmyślił. Proszę Cię zejdź na ziemię. Tym kibolom co przyszli podchmieleni na mecz trzeba nałożyć taką karę, żeby się nie pozbierali, ale wrzucanie wszystkich do jednego koszyka pokazuje jak postrzegasz świat. No ale to też pewnie wina największego huligana Staruchowicza. Każdy mógł zebrać kolegów i pójść tam na mecz rzucać petardami i co? Kto jest za to winny? Staruch ? Może Legia? A może (co ciężko przychodzi niektórym na myśl) Ci jak to napisałeś ( i w tym przypadku się zgadzam) debile i idiocy, którzy to zrobili? Oczywiście najlepiej osądzić, że oni wszyscy są tacy sami jak Staruch i że Sikora ich popiera, ale powiedżmy sobie szczerze tak powiedziałby tylko totalny ignorant, który przypisuje różne "zasługi" osobom nieodpowiedzialnym za te czyny. Poddajesz się propagandzie głoszonej przez PO i TVN. Wyłącz TVN, włącz myślenie.

Tych co byli na tym meczu jak najbardziej trzeba ostro przytemperować. Nie nazwałbym ich kibolami a zwykłymi bandytami. I skończ już z tą błazenadą na temat Gazety Polskiej i Naszego Dziennika bo nie czytam tych gazet, o czym już pisałem, ale dalej u Ciebie ciężko z czytaniem.
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez midas77 » 04 Paź 2011, 14:09

Nie bardzo rozumiem szanownych forumowiczów, skoro tak popularne jest utyskiwanie, że mamy tak marny wybór a tu ciągle mowa o alternatywie A. Sikora bądź J. Zakrzewska. Nie chcę robić konkurencji kampanii więc tylko wspomnę, że z kandydatów Prawa i Sprawiedliwości Pani Anita Czerwińska zorganizowała dwa spotkania na terenie naszego powiatu. Ponadto z tejże samej listy Prawa i Sprawiedliwości kandyduje wiceprzewodniczący Rady Powiatu Nowodworskiego Sebastian Kozak.
Ale kto by się kimś takim zajmował skoro możemy przywalić albo Pani Sikorze, albo Pani Zakrzewskiej. A poza nimi świata nie widzimy....
midas77
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 199
Rejestracja: 16 Wrz 2011, 16:08

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez Yogi » 04 Paź 2011, 15:14

midas77 napisał(a):Nie bardzo rozumiem szanownych forumowiczów, skoro tak popularne jest utyskiwanie, że mamy tak marny wybór a tu ciągle mowa o alternatywie A. Sikora bądź J. Zakrzewska. Nie chcę robić konkurencji kampanii więc tylko wspomnę, że z kandydatów Prawa i Sprawiedliwości Pani Anita Czerwińska zorganizowała dwa spotkania na terenie naszego powiatu. Ponadto z tejże samej listy Prawa i Sprawiedliwości kandyduje wiceprzewodniczący Rady Powiatu Nowodworskiego Sebastian Kozak.
Ale kto by się kimś takim zajmował skoro możemy przywalić albo Pani Sikorze, albo Pani Zakrzewskiej. A poza nimi świata nie widzimy....


A ja widzę świat i Polskę,ale bez tych wszystkich partii,i ich ludzi,którzy już po raz n-ty pchają się do żłobu,he,he,he...! :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:
Yogi
 

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez PaffDadi » 04 Paź 2011, 15:40

Marian,
podziwiam Twój zapał do obrony przegranych spraw :)

Yogi,
cuś w tym jest, cuś w tym jest... :)

midas77,
domyślam się że są inni, gdyby nie było, z każdego słupa nie patrzyłaby na mnie przepuszczona przez Photoshopa kandydatka Sikora z durnym hasłem przy fryzurze, albo zliftingowana kandydatka Zakrzewska nie miałaby epizodu z przyczepką reklamową. Tylko że ci pozostali są jacyś tacy... niewyraziści i póki co mało śmieszni :)
W internecie osoba podająca się za mężczyznę jest mężczyzną, wirtualna kobieta również jest w rzeczywistości mężczyzną, a dziecko... dziecko to agent FBI.
Awatar użytkownika
PaffDadi
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 225
Rejestracja: 25 Gru 2010, 18:46

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez Marian » 04 Paź 2011, 15:56

PaffDadi napisał(a):Marian,
podziwiam Twój zapał do obrony przegranych spraw :)


Przegrane jest Twoje myślenie, nie masz argumentów to piszesz, że sprawa jest przegrana. Nie masz już nic do powiedzenia, nie potrafiłeś odpowiedzieć na post bo jak zaraz napiszesz sprawa jest przegrana lub nie będziesz ze mną dyskutował. Po prostu skończyły CI się tematy z TVNu Wybiórczej i ZW. Pozdrawiam klakierów. Wyłącz TVN, włącz myślenie.
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez rather » 04 Paź 2011, 16:23

Ponieważ od pewnego czasu dyskusja zboczyła z głównego nurtu - niniejszym ogłaszam w tym wątku ciszę wyborczą (zamykam wątek).
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

cron