Ruch Pali-kota:)

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Re: Ruch Pali-kota:)

Postprzez disturbia » 06 Maj 2012, 21:30

Ja się spotkałam z określeniem"katolik nominalny",co świetnie oddaje zagadnienie.90% to faktycznie propaganda,ale myslę,że 20 to jednak za mało.Wystarczy popatrzeć na frekwencję w kościele co niedziela.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Ruch Pali-kota:)

Postprzez rather » 06 Maj 2012, 21:51

ProszÄ™ o trzymanie siÄ™ tematu wÄ…tku...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Ruch Pali-kota:)

Postprzez Marian » 07 Maj 2012, 15:20

Zirhan napisał(a):Te 90% to propaganda kościelna.
Nie należy mylić ilości obywateli ochrzczonych w niemowlęctwie, gdy byli nieświadomi nawet tego, że żyją (tzw. gwałt kołyskowy), z osobami rzeczywiście praktykującymi i wierzącymi. Te liczby również nie są tożsame.
Wiem tylko, że robiono badania nad religijnością i wyszło, że rzeczywiście wierzących katolików w Polsce mamy ok. 20%, w sumie to są to już bez mała fundamentaliści religijni.


Te 20% to propaganda antyklerykałów.

Wiem tylko, że gdzieś tam i kiedyś tam robiono jakieś tam badania nad religijnością i wyszło, że rzeczywiście wierzących katolików w Polsce mamy ok. 99,9%.

Takie bzdety może napisać każdy. Podaj fakty, źródło, a nie swoje wywody i zmyślone dane.


Co do ruchu paligłupka, Krzyż jak wisi tak wisiał :) gdzie te mądre głowy co na niego głosowali? Przecież robi Was w jajo ciagle, nie zrobił jeszcze NIC a tylko szczeka.

Co do Zirhana, pisz na temat, niedługo będzie temat o psich odchodach w naszym mieście a Ty napiszesz, że to przez Rydzyka i Kaczora.
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Ruch Pali-kota:)

Postprzez Psychosocial » 07 Maj 2012, 20:46

A ja proszę o wyhamowywanie trolla przez pana moderatora,z którego wyłazi "prawdziwa" chrześcijańska miłość do bliźniego swego,kiedy tylko prezentuje inne poglądy.
Awatar użytkownika
Psychosocial
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 2
Rejestracja: 22 Kwi 2012, 15:36

Re: Ruch Pali-kota:)

Postprzez Zirhan » 11 Maj 2012, 22:11

Marian napisał(a): Co do ruchu paligłupka, Krzyż jak wisi tak wisiał :) gdzie te mądre głowy co na niego głosowali? Przecież robi Was w jajo ciagle, nie zrobił jeszcze NIC a tylko szczeka.
Co do Zirhana, pisz na temat, niedługo będzie temat o psich odchodach w naszym mieście a Ty napiszesz, że to przez Rydzyka i Kaczora.
Póki co to szczekanie i obrażanie innych np. posła Palikota, słychać głównie z twojej strony.
Co do psich odchodów, to skoro szczekasz, sam sprzątaj po sobie.
"Nie każdy ksiądz to pedofil - zdarzają się wyjątki"! - abp. Głódź po pijaku.
http://www.antykler.frix.pl
Awatar użytkownika
Zirhan
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 320
Rejestracja: 23 Gru 2010, 18:48
Miejscowość: Nowy Dwór Maz.

Re: Ruch Pali-kota:)

Postprzez KPP Brzask » 13 Maj 2012, 15:02

jest takie powiedzenie "Jeśli chłopie chcesz mieć życie spieprzone to weź sobie katoliczkę za żonę" .
A tak to od pewnego czasu na budynku Varii nie widzę szyldu pani Jadzi , czyżby zwinęła interes ?
KPP Brzask
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 91
Rejestracja: 03 Lut 2011, 19:49

Re: Ruch Pali-kota:)

Postprzez disturbia » 13 Maj 2012, 16:07

:lol: :lol: :lol: tego to nie znałam :)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Ruch Pali-kota:)

Postprzez Heimat » 17 Wrz 2012, 19:49

Ruch Palikota zachęcał rząd do poszukiwania nowych bodźców finansowych dla gospodarki. Chodzi o wprowadzenie podatku od transakcji finansowych oraz tzw. podatku od transferów zysków za granicę, m.in. dla hipermarketów. Rząd, który w tej sprawie milczy, ewidentnie woli opodatkować większość, czyli biednych Polaków.
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Ruch Pali-kota:)

Postprzez mtb » 24 Wrz 2012, 12:00

Ja jestem za wprowadzeniem podatku obrotowego ale pod warunkiem że zasilał będzie on kasę miejską a nie budżet Tuskobusa .
Za przemawia wspieranie lokalnej wspólnoty.

Po za tym niech ktoś znajdzie mi 3 różnice między ministrem finansów a Gargamelem*
(pomijając fakt że to postać fikcyjna i chodzi o postać z bajki)
Awatar użytkownika
mtb
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 232
Rejestracja: 21 Maj 2012, 17:54

Poprzednia

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości