Naruszenie praw autorskich.

Sprawy techniczne dotyczÄ…ce strony Novidvor i forum oraz regulamin.

Naruszenie praw autorskich.

Postprzez rewers27 » 07 Lut 2013, 18:23

Dawno nie zaglądałem na FORUM,dużo pracy, obowiązki domowe, wyjazdy w teren itp.itd. Jakież jest moje wielkie zdumienie, że ten bardzo ciekawy film pt." Lokalizacja Pomnika Marynarzy Poległych w 1920r - część 2." został częściowo a właściwie w całości zmieniony (poszatkowany) brak jest a jakże cennych materiałów z programu "Było nie minęło" Pana Adama Sikorskiego. Co się stało, czyżby ktoś nielegalnie uwłaszczył się na tym programie. A jak jest z muzyką w tych innych filmach które "produkuje" "latający" reporter Kalo, założę się że jest tak samo. Bierze się bez zgody bo jest ładna i się podoba . Coś kiedyś już na ten temat pisałem, ale wiem że osobę tę mam nazywać Wasilij Zajcew.
Wiem, że moderator historyczny Wasilij Zajcew to skasuje jak robił to nieraz z moimi wpisami na forum i już sporo sobie ich wydrukowałem do swojego archiwum.
rewers27
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 74
Rejestracja: 12 Wrz 2011, 15:10

Re: Naruszenie praw autorskich.

Postprzez admin » 07 Lut 2013, 23:06

Filmy, które były zablokowane na kanale YT zostały odblokowane. Zatem jeśli chodzi o prawa autorskie itd, to chyba wszystko jest w porządku skoro nikt nie ma do tych filmów zastrzeżeń.

Wiem, że moderator historyczny Wasilij Zajcew to skasuje jak robił to nieraz z moimi wpisami na forum i już sporo sobie ich wydrukowałem do swojego archiwum.


Powtórzę, co pisałem w przed chwilą w innym wątku. NIKT NIE USUWA WĄTKÓW czy postów, radzę lepiej poszukać na forum, bo pewnie zostały przesunięte, ponieważ były nie na temat w danym dziale.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Naruszenie praw autorskich.

Postprzez Yogi » 08 Lut 2013, 18:34

rewers27 napisał(a):Dawno nie zaglądałem na FORUM,dużo pracy, obowiązki domowe, wyjazdy w teren itp.itd. Jakież jest moje wielkie zdumienie, że ten bardzo ciekawy film pt." Lokalizacja Pomnika Marynarzy Poległych w 1920r - część 2." został częściowo a właściwie w całości zmieniony (poszatkowany) brak jest a jakże cennych materiałów z programu "Było nie minęło" Pana Adama Sikorskiego. Co się stało, czyżby ktoś nielegalnie uwłaszczył się na tym programie. A jak jest z muzyką w tych innych filmach które "produkuje" "latający" reporter Kalo, założę się że jest tak samo. Bierze się bez zgody bo jest ładna i się podoba . Coś kiedyś już na ten temat pisałem, ale wiem że osobę tę mam nazywać Wasilij Zajcew.
Wiem, że moderator historyczny Wasilij Zajcew to skasuje jak robił to nieraz z moimi wpisami na forum i już sporo sobie ich wydrukowałem do swojego archiwum.

Kolego rewers27@,czy ty wiesz chociaż kim był wymieniony przez ciebie Wasilij Zajcew? ;)
Yogi
 

Re: Naruszenie praw autorskich.

Postprzez andrzej1974 » 10 Lut 2013, 17:12

Wiarygodni historycy twierdzą, że nie ma żadnych dowodów na pojedynek wymienionego Zajcewa i niemieckiego snajpera. To wszystko stalinowska propaganda.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wasilij_Zajcew
andrzej1974
NVD Master
NVD Master
 
Posty: 790
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:06

Re: Naruszenie praw autorskich.

Postprzez KaloNDM » 10 Lut 2013, 21:47

rewers27... powtórzę się:

KaloNDM napisał(a):Szanowny rewers27. Lecz się na nogi, bo na głowę to już za późno :twisted:
Acha, bo skoro się odezwałeś, to poinformuję Ciebie, że w dniu dzisiejszym zostało złożone oficjalnie zawiadomienie przez TVP.
Sprawa dotyczy podszywania się pod pracownika TVP, który wysyła fałszywe roszczenia do użytkowników You Tube i blokuje im filmy jako iTVP...
Takie małe OT na zakończenie tej wspaniałej konwersji słownej 8-)


Źródło: viewtopic.php?f=5&t=1208
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna


Wróć do Sprawy techniczne forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron