Novidvor - niezależne forum?

Sprawy techniczne dotyczÄ…ce strony Novidvor i forum oraz regulamin.

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez rather » 04 Lis 2014, 23:55

Finał był do przewidzenia, ale poszło szybciej niż myślałem. Na razie konto zostało zbanowane na 7 dni.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez Zbyszek » 05 Lis 2014, 08:39

eeee tam...
od razu zbanowanie...
zabawnie zaczynało być , musieliście popsuć ? ........
już się użytkownik podgotował a tu ban.....nieładnie ......

uważam ,że należy odblokować konto pana Cezarego...
niech pisze .....
może jeszcze coś ciekawego wystuka ???.....
Zbyszek
 

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez rather » 05 Lis 2014, 09:21

Będzie sobie pisał za 7 dni. Mam nadzieję, że ten czas poświęci na zgłębienie zasad panujących na forum...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez Zbyszek » 05 Lis 2014, 09:40

... za 7 dni to powietrze zejdzie ...;)
Zbyszek
 

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez aladin2013 » 05 Lis 2014, 10:25

rather napisał(a):Ponieważ dyskusja (a właściwe monolog) cały czas zmierza w jednym kierunku, poniżej małe podsumowanie za co przyznajemy ostrzeżenia (po trzecim banujemy konto):
- permanentne pisanie nie na temat lub w niewłaściwych działach
- pisanie wielkimi literami, pokemonami, falami itp
- spamowanie oraz trolling
- obrażanie, ubliżanie lub złośliwe działanie na szkodę innych osób
- pisanie postów jeden pod drugim w krótkim odstępie czasu
- Å‚amanie netykiety

Mam nadzieję, że to jest wystarczająco wyraźne przypomnienie podstawowych zasad i w razie czego nikt nie będzie miał wątpliwości czy na forum jest cenzura czy jej nie ma.


Ja nadal mam wątpliwość, dlaczego mój temat został przeniesiony,a w praktyce ukryty? Dla mnie jest to przejaw cenzury. Nadal uważam że Admin działa bardzo wybiórczo.
aladin2013
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 53
Rejestracja: 16 Sty 2013, 20:29
Płeć: mężczyzna

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez admin » 05 Lis 2014, 10:44

Jak to ukryty? Bzdury.
Temat został przeniesiony, ponieważ był w nieodpowiednim dziale. I tak długo czekałem z przeniesieniem. Chyba jasne.
Wybiórczo to mogę dać bana. Chociaż i tak się bardzo wystrzegam przed każdym banem.

Naprawdę zachęcam do rozmawiania w wielu innych wątkach a nie w tym, bo paara idzie w gwizdek, a tak może coś konstruktywnego z kandydatami można by jeszcze przedyskutować. Dodatkowo udowadnianie po czyjej stronie leży prawda i przepychanki słowne zajmują czas, któy można by spędzić inaczej.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez disturbia » 05 Lis 2014, 10:45

Temat nie dotyczy spraw miasta, tylko działalności forum. Nie został zamknięty, nie usunięto postów, dalej toczy się dyskusja, więc gdzie tu ta straszna cenzura?
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez mmokrzycki » 05 Lis 2014, 12:45

disturbia napisał(a):Temat nie dotyczy spraw miasta, tylko działalności forum. Nie został zamknięty, nie usunięto postów, dalej toczy się dyskusja, więc gdzie tu ta straszna cenzura?

1. Temat nie dotyczy spraw technicznych forum.

2. Temat porusza kwestię, czy najbardziej opiniotwórcze medium w NDM (tak to leciało?) jest bezstronne - jak dla mnie dotyczy to spraw miasta.

3. Sam admin zasugerował, że dział "Sprawy techniczne forum" może służyć do ukrywania niewygodnych tematów ;)
viewtopic.php?f=2&t=1018
mmokrzycki
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 321
Rejestracja: 10 Gru 2010, 19:26

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez disturbia » 05 Lis 2014, 13:21

Nigdzie nie stwierdzam, że temat dotyczy spraw technicznych, tylko działania forum i dlatego dział"Nasze miasto"nie jest odpowiednim miejscem. I tak wisiał tam dostatecznie długo, jak stwierdził admin. Nie pada teź nigdzie stwierdzenie, że to miejsce służy do ukrywania niewygodnych tematów, jedynie, że jest to najczęściej odwiedzane forum. No więc, skoro temat dotyczy kwestii, czy najbardziej opiniotwórcze medium w mieście jest bezstronne, to może o tym podyskutujmy, zamiast zajmować się sprawami technicznymi;-) No i pomimo przeniesienia do tego mniej odwiedzanego działu wszyscy dyskutanci jakoś trafili, więc nie wiem w czym problem.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez rather » 05 Lis 2014, 13:47

Vox populi jest dla nas ważny, więc w dziale "Nasze miasto" dodałem odnośnik do przeniesionego wątku. Mam nadzieję, że to rozwiązuje problem (jeśli w ogóle jakiś istniał)... Swoją drogą trochę dziwne, że przez 4 lata nie było żadnych uwag na temat "cenzurowania" postów, a nagle wszyscy poczuli się jakby byli w komunie i to pomimo tego, że nigdy nie kasowaliśmy, nie kasujemy i nie będziemy kasowali postów za to, że ktoś ośmiela się myśleć inaczej niż większość osób na forum.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez admin » 05 Lis 2014, 14:02

Uzytkownik mmokrzycki jak zwykle na stanowisku :D
Niebawem również podejmę stosowne kroki, aby wszystko pasowało do siebie (zmiana nazwy działu i opisu zgodnie z sugestiami ).
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez admiralbar » 05 Lis 2014, 22:44

Odblokujcie Pana Cezarego, niech pisze, pośmiejemy się :)
admiralbar
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 274
Rejestracja: 21 Paź 2012, 09:46
Płeć: mężczyzna

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez mmokrzycki » 06 Lis 2014, 07:50

rather napisał(a):Swoją drogą trochę dziwne, że przez 4 lata nie było żadnych uwag na temat "cenzurowania" postów, a nagle wszyscy poczuli się jakby byli w komunie i to pomimo tego, że nigdy nie kasowaliśmy, nie kasujemy i nie będziemy kasowali postów za to, że ktoś ośmiela się myśleć inaczej niż większość osób na forum.

Wszyscy? Komuna? Ja tu widzę jedną osobę zaniepokojoną i drugą, która sobie żarty robi.

Za to Ty rather po raz drugi w jakiś dziwny sposób reagujesz na zarzuty wobec forum (poprzednio w wątku o osprejowaniu OM), poprzez znaczne wyolbrzymienie wypowiedzi "przeciwników", a następnie udowadnianie ich absurdu.
mmokrzycki
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 321
Rejestracja: 10 Gru 2010, 19:26

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez mich8 » 14 Lis 2014, 20:24

Pytanie do administracji.
Co by było gdyby kilka tygodni temu, w czasie kampanii wyborczej, z ofertą wykupu reklamy na Forum wystąpił komitet wyborczy WND? Ktoś personalnie, lub ogólnie baner WND na stronie głównej? A co by było gdyby sam JK chciał umieścić swoją podobiznę na Forum? :)
WND dostałoby zgodę?
A może były już takie zapytania?
mich8
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 189
Rejestracja: 19 Lut 2013, 00:20
Miejscowość: NDMaz
Płeć: mężczyzna

Re: Novidvor - niezależne forum?

Postprzez admin » 14 Lis 2014, 20:42

Tak naprawdę, to jakby zechcieli się wypowiadać na forum i prowadzić dobry PR, w ogóle cokolwiek odpowiadać, to by było najlepsza reklamą...
Odnosząc się do pytania. Nie widzę przeciwwskazań tak naprawdę. Reklamodawca jak każdy inny.
Zapytań ze strony WND nie było.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Sprawy techniczne forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości