przez rather » 04 Lis 2014, 23:55

przez Zbyszek » 05 Lis 2014, 08:39
przez rather » 05 Lis 2014, 09:21

przez Zbyszek » 05 Lis 2014, 09:40
przez aladin2013 » 05 Lis 2014, 10:25
rather napisał(a):Ponieważ dyskusja (a właściwe monolog) cały czas zmierza w jednym kierunku, poniżej małe podsumowanie za co przyznajemy ostrzeżenia (po trzecim banujemy konto):
- permanentne pisanie nie na temat lub w niewłaściwych działach
- pisanie wielkimi literami, pokemonami, falami itp
- spamowanie oraz trolling
- obrażanie, ubliżanie lub złośliwe działanie na szkodę innych osób
- pisanie postów jeden pod drugim w krótkim odstępie czasu
- łamanie netykiety
Mam nadzieję, że to jest wystarczająco wyraźne przypomnienie podstawowych zasad i w razie czego nikt nie będzie miał wątpliwości czy na forum jest cenzura czy jej nie ma.

przez admin » 05 Lis 2014, 10:44

przez disturbia » 05 Lis 2014, 10:45

przez mmokrzycki » 05 Lis 2014, 12:45
disturbia napisał(a):Temat nie dotyczy spraw miasta, tylko działalności forum. Nie został zamknięty, nie usunięto postów, dalej toczy się dyskusja, więc gdzie tu ta straszna cenzura?

przez disturbia » 05 Lis 2014, 13:21

przez rather » 05 Lis 2014, 13:47

przez admin » 05 Lis 2014, 14:02

przez admiralbar » 05 Lis 2014, 22:44

przez mmokrzycki » 06 Lis 2014, 07:50
rather napisał(a):Swoją drogą trochę dziwne, że przez 4 lata nie było żadnych uwag na temat "cenzurowania" postów, a nagle wszyscy poczuli się jakby byli w komunie i to pomimo tego, że nigdy nie kasowaliśmy, nie kasujemy i nie będziemy kasowali postów za to, że ktoś ośmiela się myśleć inaczej niż większość osób na forum.

przez mich8 » 14 Lis 2014, 20:24

przez admin » 14 Lis 2014, 20:42


