Forumowy newsletter - pytanie

Sprawy techniczne dotyczÄ…ce strony Novidvor i forum oraz regulamin.

Forumowy newsletter - pytanie

Postprzez admin » 07 Maj 2011, 19:09

Co myślicie o wysyłaniu do wszystkich zarejestrowanych użytkowników forum newslettera z informacją, jakie nowe interesujące tematy pojawiły się w przeciągu ostatnich 2 tygodni? 2 newslettery miesięcznie, to chyba nie jest denerwująca ilość, a może sprawić, że więcej osób weźmie udział w rozmowie.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Forumowy newsletter - pytanie

Postprzez tk28 » 07 Maj 2011, 21:28

Ja zazwyczaj zaglądam tu codziennie więc nie ma potrzeby abym dostawał jeszcze dodatkowo maile, które by mnie denerwowały bo i tak dzisiaj każdy z nas dostaje wystarczająco niepotrzebnej poczty. Najlepiej byłoby aby każdy mógł zadecydować o tym sam poprzez kliknięcie w odpowiednim miejscu tak jak to jest na niektórych portalach czy forach. Taka opcja powinna być również w ustawieniach konta, bo chyba takiej nie ma, a może coś przeoczyłem :?:
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Forumowy newsletter - pytanie

Postprzez rather » 07 Maj 2011, 22:52

Pomysł fajny, ale tak jak zauważył tk28 - pierwszy newsletter powinien informować, że będą newslettery i że można to włączyć/wyłączyć w panelu...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Forumowy newsletter - pytanie

Postprzez Domi » 08 Maj 2011, 17:53

A co Wy na to, żeby forum przenieść pod adres www.novidvor.pl czyli skasować stronę główną i zrobić samo forum pod tą domeną?
Domi
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 35
Rejestracja: 26 Lis 2010, 21:39
Miejscowość: NDMaz. -> OM

Re: Forumowy newsletter - pytanie

Postprzez admin » 09 Maj 2011, 18:59

@ Domi - ta kwestia jest rozważana. Koncepcyjnie bardzo pasuje.
@ tk28 i rather - oczywiście, pomysł jest dobry. poszukam tej opcji, czy jest dostępna na forum, ewentualnie czy można jakiś widget doinstalować, który umożliwiałby ten wybór.

edyta:

Po konsultacjach administracji/moderatorów strona zniknie i pod adresem www.novidvor.pl pozostanie forum dla mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna


Wróć do Sprawy techniczne forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron