blokowanie tematów

Sprawy techniczne dotyczÄ…ce strony Novidvor i forum oraz regulamin.

blokowanie tematów

Postprzez BURBUL » 08 Gru 2016, 15:50

Rater , skoro blokujesz temat ( usera ) to łaskawie to napisz, tak dla przyzwoitości, bo po co się nadaremnie mamy pocić nad wpisem :shock:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: blokowanie tematów

Postprzez BURBUL » 08 Gru 2016, 15:55

Sorry widzę , że jest już wpis , chyba pojawił się z jakimś poślizgiem. Czy warto o tym dyskutować ? , no własnie sprawa dyskusyjna. Masz rację, by się wzajemnie nie obrażać , ale gdzie mamy wymieniać w takim razie , tak różniące się opinie :roll:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: blokowanie tematów

Postprzez rather » 08 Gru 2016, 18:29

Najpierw poszło info - później blokada tematu. Zablokowałem bo to przestała być dyskusja, a zrobiła się wymiana ciosów między użytkownikami. Dyskusję nt. problemu imigrantów proponuję prowadzić w cywilizowany sposób w "luźnych tematach". Jeśli macie życzenie - mogę przenieść i odblokować. Ale dalsze personalne wycieczki skończą się sankcjami...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: blokowanie tematów

Postprzez BURBUL » 08 Gru 2016, 20:03

Ja nie będę nalegał, by ten temat przywrócić,
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: blokowanie tematów

Postprzez user » 09 Gru 2016, 12:07

Sugeruję odblokowanie założonego przeze mnie tematu i pozostawienie go w dziale "Nasze miasto" - wszak rzecz dzieje się w nim i jest ważna z puntu widzenia bezpieczeństwa. Jednocześnie proponuję przeniesienie, lub wykasowanie wszystkich odpowiedzi - pozostawiam to do decyzji pana administratora.
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Re: blokowanie tematów

Postprzez Zbyszek » 10 Gru 2016, 00:31

miałem napisać w osobnym wątku ale skoro już sie to ciągnie tutaj....
proszę o usunięcie tego debilnego wątku :http://www.novidvor.pl/viewtopic.php?f=2&t=2807#p34723" bądź zmianę tytułu tegoż i ucywilizowanie komentujących
argumentował nie będę bo to uwłacza elementarnemu poczuci przyzwoitości
nie zamierzam też prowadzić dyskusji z " większością".....
jeżeli moja prośba przekracza możliwości moderatorów nie widzę dalszej możliwości uczestniczenia w w jakiejkolwiek formie na takim forum i , w takim wypadku , proszę usunąć moje konto z tego forum
Zbyszek
 

Re: blokowanie tematów

Postprzez disturbia » 10 Gru 2016, 11:54

Co to jest za wątek, bo link nie działa.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: blokowanie tematów

Postprzez user » 11 Gru 2016, 10:21

disturbia, to mój niesławny temat o dzikich atakujących przez lotnisko.

No i czekam na odpowiedź Pana Administratora dotyczącą odblokowania tego wątku. No chyba, że na tym forum nie można w ogóle pisać o najeźdźcach, bo Pan Administrator na przykład jest uczuciowo zaangażowany w ich obronę. Wtedy wystarczy mi deklaracja w stylu "Na tym forum nie można nic pisać o brodatych matkach z 40 letnimi dziećmi, inżynierach, prawnikach i informatykach w sandałach zdążających do Europy".
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna


Wróć do Sprawy techniczne forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron