Głosowanie w okręgu 4 - OM Okulickiego, Wyszyńskiego, Woj.Po

Forum poświęcone wyborom w Nowym Dworze Maz. Tutaj możesz ocenić swojego radnego. Pamiętaj - dla każdego radnego oddzielny wątek.

Re: Głosowanie w okręgu 4 - OM Okulickiego, Wyszyńskiego, Woj.Po

Postprzez L21P3 » 11 Lis 2014, 19:37

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że już teraz wybory do RM wygrała pani Grażyna Brzozowska, ale proszę przeczytać ulotkę Tomasza Górnasia, ten facet naprawdę jest niezwykły i pomimo złej sytuacji młodego pokolenia w Polsce realizuje swój własny sen o lepszej Polsce.
L21P3
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 63
Rejestracja: 07 Lis 2014, 09:57
Płeć: mężczyzna

Re: Głosowanie w okręgu 4 - OM Okulickiego, Wyszyńskiego, Woj.Po

Postprzez KaloNDM » 11 Lis 2014, 20:57

L21P3 napisał(a):Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że już teraz wybory do RM wygrała pani Grażyna Brzozowska

Ne laÅ­du la tagon antaÅ­ vespero...
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Głosowanie w okręgu 4 - OM Okulickiego, Wyszyńskiego, Woj.Po

Postprzez MichaÅ‚ Jakubowski » 17 Lis 2014, 09:56

Z informacji jakie uzyskałem przed chwilą wynika, że z okręgu nr 4 dostała się Pani Grażyna Brzozowska - w tym miejscu chciałem jej bardzo pogratulować.

Ja osiągnąłem drugi wynik i traktuję to jako wyraz Waszego ogromnego zaufania, za które bardzo dziękuję. Okres kampanii był dla mnie czasem bardzo wytężonej pracy - poznałem wiele fantastycznych osób (w tym na forum) i już z tego powodu czuję się wygranym. Tym, którzy na mnie zagłosowali obiecuję nie zawieść ich zaufania, a tym, których nie przekonałem swoimi deklaracjami będę starał się udowodnić konkretnymi działaniami, że warto. Traktuję to jako początek długiej drogi, w której wspólnie zrobimy wiele dobrego.

Chciałem też podziękować moim pozostałym kontrkandydatom - Panu Jerzemu Janczarkowi oraz Tomkowi Górnasiowi (bez Pan, bo znamy się z dawnych, szkolnych lat - mam nadzieję, że nie będzie miał mi za złe) - za pracę, którą wykonali, za fair play. Mam nadzieję, że będziemy mogli się spotkać i porozmawiać o tym, co wspólnie będziemy mogli zrobić dla naszego miasta w przyszłości - a następnie wcielić to w życie.
Michał Jakubowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 319
Rejestracja: 26 Wrz 2014, 07:49
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Wybory samorządowe 2014

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości