ZAKROCZYM: Druga tura wyborów

Forum powiatu nowodworskiego. Tutaj rozmawiamy o sprawach związanych z powiatem i gminami: Zakroczym, Nasielsk, Pomiechówek, Czosnów, Kazuń i Leoncin.

Re: ZAKROCZYM: Druga tura wyborów

Postprzez DOWTEL » 05 Sty 2015, 19:28

Japko napisał(a):Nowe ploteczki: nie jest jasny los 600 tyś zł. publicznej kasy.

Nowy Burmistrz chce połączyć dwie szkoły w jeden zespół szkół.
Jego poprzednik tego nie robił, bo wtedy by były tylko 2 stołki do obsadzenia: dyrektor i wiceryrektor. Mając dwie szkoły (w jednym budynku) były do rozdania 4 stołki.

Znam Artura osobiście, zarówno "z boiska" jak i z wielu innych sytuacji w których byliśmy jako koledzy i powiem wam tak : Od około 10 lat kiedy sędziował piłkarskie zawody, pogrywał ze mną w halową piłkę i pracował w wawie przeszedł dłuuugą drogę. Ukończył wyższą uczelnię i zdaje się że również skończył już studia podyplomowe na które uczęszczał. Podniósł kwalifikacje i merytorycznie jest doskonale przygotowany do swojej nowej roli, jednak funkcja burmistrza to kierowanie sporym zespołem ludzkim, umiejętności menadżerskie, asertywność negocjacyjna i międzyludzka, łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów na różnych szczeblach, to w końcu próba dla nabytej dotychczas retoryki i jakże ważnej dla tej funkcji erystyki. Nie wiem czy Artur posiada taki zespół cech i umiejętności "na dziś" bo przecież nabywa się je stopniowo, częśc nawet metodą prób i błędów. Jednak nie boi się wyzwań i bierze zazwyczaj "na klatę" rzeczy trudne starając się doprowadzić je do końca. Co do mojej oceny nowego burmistrza jako człowieka/kumpla podkreślę że nigdy, podkreślam nigdy nie pozostawiał smrodu w stosunku do innych czy to na boisku czy w kontaktach koleżeńskich. Fundament moralny jest, a to w człowieku chyba liczy się najbardziej. Nie wiem jak zafunkcjonuje jako Burmistrz i szczerze powiem że osłupiałem gdy dowiedziałem się że startuje w drugiej turze, po prostu nie wiedziałem że ma takie zamiary i polityczne ambicje. Życze mu jednak sukcesu bo nie został "przywieziony w teczce" ale jest facetem który poszedł przebojem i zawdzięcza wszystko sobie.
DOWTEL
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 83
Rejestracja: 01 Gru 2014, 23:15
Płeć: mężczyzna

Re: ZAKROCZYM: Druga tura wyborów

Postprzez disturbia » 05 Sty 2015, 21:30

Jak widać nowy burmistrz nie boi sie tzw. niepopularnych decyzji, ale niektóre mogą mu przynieść przeciwników. Trudno oczekiwać od mieszkańców Duchowizny, że będą zachwyceni tym, że na kanalizację muszą czekać dalej. A tymczasem zwiększa się wydatki na kulturę fizyczną.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: ZAKROCZYM: Druga tura wyborów

Postprzez mich8 » 11 Sty 2015, 12:26

Brak inwestycji w Zakroczymiu to na pewno niepopularne decyzje obecnego burmistrza. Jednak w dużej mierze są one wynikiem zarządzania poprzednich władz. Ciężko będzie przeprowadzić gminie inwestycje typu kanalizacja bez finansowego wsparcia z zewnątrz. Czasy, kiedy fundusze unijne wspierały takie inwestycje pomału się kończą. A czas na nie był kilka lat temu. Szkoda, że szansa nie została wykorzystana.


Urząd w Zakroczymiu uruchomił swój profil na Facebooku. Szacun. Odnośnik TUTAJ

Ciekawe dlaczego coś podobnego nie jest możliwe w Nowym Dworze.
mich8
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 189
Rejestracja: 19 Lut 2013, 00:20
Miejscowość: NDMaz
Płeć: mężczyzna

Re: ZAKROCZYM: Druga tura wyborów

Postprzez Japko » 11 Sty 2015, 15:17

Na razie nowy Burmistrz robi dobre wrażenie:

http://www.nowodworski.info/index.php/c ... co-zepsuto
Awatar użytkownika
Japko
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 366
Rejestracja: 16 Cze 2012, 13:24
Płeć: mężczyzna

Re: ZAKROCZYM: Druga tura wyborów

Postprzez MichaÅ‚ Jakubowski » 11 Sty 2015, 16:42

mich8 napisał(a):Ciekawe dlaczego coś podobnego nie jest możliwe w Nowym Dworze.


Nie jestem pewien w 100% bo nie mogę znaleźć źródła, ale z tego co pamiętam, to burmistrz w trakcie wyborów zapowiadał uruchomienie profilu NDM na FB.
Michał Jakubowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 319
Rejestracja: 26 Wrz 2014, 07:49
Płeć: mężczyzna

Re: ZAKROCZYM: Druga tura wyborów

Postprzez tk28 » 11 Sty 2015, 17:24

mich8 napisał(a):Ciekawe dlaczego coś podobnego nie jest możliwe w Nowym Dworze.

Jest możliwe ale nie ma tak samo jak nie ma już od lat forum na stronie miasta. Za dużo byłoby pytań, żali i niezadowolenia a nasz burmistrz nie znosi publicznej krytyki i oskarżeń bo za dużo ludzi może sobie wtedy uświadomić, że nie jest tak pięknie jak się wydaje.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: ZAKROCZYM: Druga tura wyborów

Postprzez disturbia » 16 Sty 2015, 18:35

Podobno pojawiły się groźby pod adresem Ciecierskiego od niezadowolonych biznesmenów powiązanych z poprzednią władzą. Ktoś coś?
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: ZAKROCZYM: Druga tura wyborów

Postprzez PomaraÅ„czowa » 17 Sty 2015, 15:57

http://nowodworski24.pl/zakroczym-burmi ... przednika/

no to niezły burdel zostawiła poprzednia władza :)
Pomarańczowa
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 49
Rejestracja: 07 Wrz 2011, 15:54

Re: ZAKROCZYM: Druga tura wyborów

Postprzez mich8 » 22 Sty 2015, 20:09

Burmistrz Zakroczymia miał wywiad w radiu:
http://hobby.pl/2015/01/studio-lokalne- ... zakroczym/

Burmistrz sprawia w nim wrażenie jakby nie chciał za dużo powiedzieć. Trochę tak, jak mówić, żeby za dużo nie dać do zrozumienia.
mich8
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 189
Rejestracja: 19 Lut 2013, 00:20
Miejscowość: NDMaz
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Forum powiatu nowodworskiego

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron