Biegówki

Wydarzenia sportowe. Aktywność sportowa. Rozmowy o sporcie. Motoryzacja i wszystko co z nią związane.

Biegówki

Postprzez helga4 » 19 Gru 2010, 20:49

Witam,
Do założenia tego wątku zainspirowało mnie sobotnie spotkanie i słowa, które usłyszałam "Myślałem, że nikt tu nie biega".
Biegam od kilku lat i rzeczywiście nie spotkałam zbyt wielu amatorów nart biegowych. W Puszczy Kampinoskiej a i owszem tak.
Wzorem, innych uaktywniających się grup sportowych piszę do praktyków i sympatyków biegówek napiszcie
gdzie biegacie, na jakim sprzęcie. :)
helga4
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 106
Rejestracja: 17 Lis 2010, 16:06
Miejscowość: NDM

Re: Biegówki

Postprzez helga4 » 27 Gru 2010, 16:30

Witam
Zadałam pytanie więc i na nie odpowiem :), może to zachęci amatorów nart biegowych do podzielnia się doświadczeniami :)

Ja biegam od 5 lat, od początku biegam na Rossiniolach model combi, wiązanie NNN (i chwalę je za patent z łapaniem wiązania w bucie). Butki i kije no-name, bo to najmocniej się zużywa. Smar używam uniwersalny np.: świeczka :) Niesie, że ho ho i w przód, i w tył, jak zamaluje się łuskę ;)

Jeżdżę głównie z Kampinosie, ale można mnie również spotkać na wale i pod Dębinką. Poza tym Bieszczady i Puszcza Augustowska :).

W zeszłym roku było zauważalne jak wielu amatorów biegania pojawił się na szlakach. W NDM jak do tej pory spotkałam 2 osoby biegające.
A miło zobaczyć czyjś ślad...
helga4
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 106
Rejestracja: 17 Lis 2010, 16:06
Miejscowość: NDM

Re: Biegówki

Postprzez rather » 27 Gru 2010, 17:42

Ja widuję głównie ślady... Biegam, ale bez desek, więc się nie wypowiadam. Chociaż kiedyś słyszałem, że w Puszczy sporo ludzi biega na nartach, ale sam nigdy nie spotkałem.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Biegówki

Postprzez ania » 30 Gru 2010, 11:18

Dwa dni temu ktoś biegał na biegówkach z latarką czołową późnym wieczorem po wałach :)
ania
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 143
Rejestracja: 16 Lis 2010, 20:12

Re: Biegówki

Postprzez helga4 » 05 Sty 2011, 19:15

Nocno-wieczorne bieganie może dostarczyć nie mało adrenaliny :) spradziłam to, w tym roku, w Puszczy Augustowskiej :)). Bardzo dziekuję Aniu za info.
helga4
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 106
Rejestracja: 17 Lis 2010, 16:06
Miejscowość: NDM


Wróć do Sport i motoryzacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości