UWAGA! Dla wszystkich lubiÄ…cych sport

Wydarzenia sportowe. Aktywność sportowa. Rozmowy o sporcie. Motoryzacja i wszystko co z nią związane.

UWAGA! Dla wszystkich lubiÄ…cych sport

Postprzez asik » 28 Kwi 2011, 19:55

Kto chce zacząć biegać, zapraszam w piątek 29 kwietnia na godz. 18.30 na stadion w Nowym Dworze Maz. przy ul. Sportowej. Szczególnie zapraszam początkujących. :-)

Przepraszam, że dopiero teraz zamieszczam informację, ale to tak spontanicznie wyszło. Kto nie może być jutro, niech się nie martwi, będą kolejne spotkania.
Awatar użytkownika
asik
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 39
Rejestracja: 09 Gru 2010, 11:01
Miejscowość: NDM

Re: UWAGA! Dla wszystkich lubiÄ…cych sport

Postprzez IronRun » 29 Kwi 2011, 12:07

Asik, kto prowadzi?
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49

Re: UWAGA! Dla wszystkich lubiÄ…cych sport

Postprzez rather » 29 Kwi 2011, 13:12

Chyba się robi jakaś masówka - nowodworski24 przed chwilą pisał o tej samej imprezie. Świetna inicjatywa - trzymam kciuki za powodzenie i cieszę się, że bieganie staje się coraz bardziej popularne. Pamiętam jak zaczynałem biegać 7 lat temu to na Osiedlu ludzie patrzyli na mnie jak na kosmitę...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: UWAGA! Dla wszystkich lubiÄ…cych sport

Postprzez asik » 29 Kwi 2011, 15:42

Teoretycznie ja to organizuję, ale to nie jest oficjalne spotkanie. Po prostu przychodzą znajomi i znajomi znajomych, a informacje na ten temat rozsyłane są poczta pantoflową i przez Facebooka.

EDIT:
Jeszcze dodam, że kto nie może przyjść dzisiaj, a chce się przyłączyć i zacząć biegać, może przyjść na kolejny trening w środę 4 maja. Godzinę podam później.
Ostatnio edytowany przez mcba, 29 Kwi 2011, 15:46, edytowano w sumie 1 raz
Powód: połączenie dwóch nastepujących po sobie postów , oraz zmiana daty na maj z marca ;) //mcba
Awatar użytkownika
asik
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 39
Rejestracja: 09 Gru 2010, 11:01
Miejscowość: NDM

Re: UWAGA! Dla wszystkich lubiÄ…cych sport

Postprzez nowodworski24 » 01 Maj 2011, 11:37

Nowodworski24 ma w planach o czym Asik wie również zorganizowanie spotkań w poszczególnych gminach i kultywowanie wspólnie z mieszkańcami zdrowego stylu życia. Jak co i gdzie już wkrótce na www.nowodworski24.pl
nowodworski24
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 101
Rejestracja: 31 Sty 2011, 01:01
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: UWAGA! Dla wszystkich lubiÄ…cych sport

Postprzez asik » 02 Maj 2011, 19:06

Kolejne bieganie w środę 4 maja o godz. 18.30 na stadionie w Nowym Dworze Maz. przy ul. Sportowej. Zapraszam. :D
Awatar użytkownika
asik
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 39
Rejestracja: 09 Gru 2010, 11:01
Miejscowość: NDM

Re: UWAGA! Dla wszystkich lubiÄ…cych sport

Postprzez IronRun » 04 Maj 2011, 13:14

O te te godziny Asik, troszkę za wcześnie :)
Ale duchem jestem z wami :)
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49

Re: UWAGA! Dla wszystkich lubiÄ…cych sport

Postprzez asik » 04 Maj 2011, 17:05

Dni są teraz długie, możemy przychodzić później. Zobaczymy.
Awatar użytkownika
asik
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 39
Rejestracja: 09 Gru 2010, 11:01
Miejscowość: NDM

Re: UWAGA! Dla wszystkich lubiÄ…cych sport

Postprzez crookz » 05 Maj 2011, 19:31

asik napisał(a):Kolejne bieganie w środę 4 maja o godz. 18.30 na stadionie w Nowym Dworze Maz. przy ul. Sportowej. Zapraszam. :D


Bieganie wokol stadionu czy jak. Moze ja bym troche pobiegal.
Awatar użytkownika
crookz
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 29
Rejestracja: 30 Kwi 2011, 11:56
Miejscowość: nowy dwór maz/pólko

Re: UWAGA! Dla wszystkich lubiÄ…cych sport

Postprzez asik » 06 Maj 2011, 10:23

Dokładnie, wokół stadionu. Przynajmniej na razie. Tak najłatwiej wyliczyć dystans, poza tym nikt tu nam nie przeszkadza, nie gapi się ani żadne takie.

Zapraszam już dziś na 16.30 na stadion. Godzina trochę wczesna, ale podyktowane jest to imprezą, która jutro będzie na stadionie (podejrzewam, że już dziś mogą zacząć rozstawiać sprzęty). Jeśli nie będzie można pobiegać na stadionie, to spod NOSiR pójdziemy do lasku na Księżej Górze (ul. Leśna).
Pozdrawiam i zapraszam. :-)

Niestety, nie będzie mnie dzisiaj na spotkaniu biegowym o 16.30 (pracuję), ale nie zniechęcajcie się. Sami też dacie sobie radę, a pewnie przyjdzie kilka osób. :-)

UWAGA! Będziemy biegać w poniedziałki i środy o 18.30 oraz w piątki o 16.30.
W piÄ…tki zapraszam na 19.00.
Awatar użytkownika
asik
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 39
Rejestracja: 09 Gru 2010, 11:01
Miejscowość: NDM

Re: UWAGA! Dla wszystkich lubiÄ…cych sport

Postprzez IronRun » 19 Maj 2011, 13:54

Ze swojej strony zapraszam również początkujących na bieganie weekendowe w lasku "Pod Dębinką", dla tych którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z bieganiem. Pierwsze spotkanie proponuję na sobotę 21 maja godzina 18.00. Zrobimy wprowadzenie do biegania, na co trzeba zwrócić uwagę i zrobimy sobie pierwszy trening.
Dla tych którzy już biegają proponuję trening biegowy na miękkiej nawierzchni :).
Uwaga: trening z instuktorem dla naprawdę początkujących chcących schudnąć i lepiej się poczuć :)
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49

Re: UWAGA! Dla wszystkich lubiÄ…cych sport

Postprzez IronRun » 23 Maj 2011, 09:56

Z przykrością muszę stwierdzić że nie ma w NDM zbyt dużego entuzjazmu jeżeli chodzi o bieganie, w sobotę biegałem tylko Ja :) , mam nadzieję tylko że powodem tak słabej frekwencji był mały zasięg forum Novidvor.
Jeżeli ktoś z Państwa nosi się z zamiarem pokonania bez przeszkód dystansu półmaratonu lub większego to jestem gotów udzielić wskazówek zarówno treningowych jak i w zakresie suplementacji diety w okresie przygotowawczym i w czasie samego biegu. Z doświadczenia wiem jak ważne są to zagadnienia, pamiętajcie że płacenie frycowego za brak przygotowania w tym sporcie niestety "boli" :)
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49


Wróć do Sport i motoryzacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości