Granie w sieci lub gdziekolwiek

Czegoś nie uwzględniliśmy? Pisz tutaj :)

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez WND » 27 Sty 2013, 14:29

No to stało się :) Nie wiem co jest dobre póki co ale wiem że też nie dam tutaj ani złotówki :D

Zacząłem od ruskich :D i w tym kierunku chyba pójdę. Rozbudowany do oporu MS-1 stał się moim ulubionym z tych początkowych co poskutkowało tym że dwa razy wybrałem źle.
Niszczyciel czołgów AT-1 i czołg lekki T-26 okazały się niewypałami.
Dopiero BT-1 sprawił że został następcą poczciwego MS-1.

Co u ruskich jest najlepsze ? Poza piciem i mrozami oczywiście :D
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez GrubaRozkmina » 27 Sty 2013, 16:42

WND najpierw zadaj sobie pytanie "jak chce grać?"
Stać w krzaczku i czekać na pedzacych "na pałe" baranów,robiąc im jesień średniowiecza?To albo artyleria albo niszczyciele czołgów.Czyli jak napisałeś "zły wybór At1".A wierz mi,musisz początkowe przebolec + nauczyć sie od razu grać.
Czy wolisz być królem pola bitwy,toczącym sie majestatycznie w grubej,pancernej puszce.Słysząc brzęk rykoszetow i kladacym wrogów pokotem z poteznego działa.To czołgi ciężkie,jadące w 1 linii natarcia.
Czy może coś pomiędzy?Czyli czołgi średnie.Trochę mniej pancerza,troche słabsze działo.Ale szybsze i zwrotniejsze.Z taktyką "strzel i spadaj".
Jest jeszcze taktyka "słabe działo,ogromna prędkość,podjade,zastrzele artylerię i może uda mi sie uciec"^^ Domena czołgów lekkich:)
"... pamietajcie Szeregowy,przjaciel to wrog ktory sie jeszcze nie ujawnil..." [Skipper]
Nienawisc wcale nie jest modna i wytykanie innym tego,ze widza swiat inaczej,jest wylacznie pokazem slabosci.
Awatar użytkownika
GrubaRozkmina
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 52
Rejestracja: 24 Kwi 2012, 07:10
Miejscowość: Dubai MC (IC) vis-á-vis Oracle

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez mcba » 27 Sty 2013, 23:33

ja powoli noszę się z zamiarem zrobienia którejś linii czołgów ciężkich więc jeśli WND chciałbyś zagrać w plutonie to daj znać na PW ;)

poza tym każda nacja ma swoje plusy i minusy i to się tyczy także każdej kolejnej maszyny więc tutaj podstawowym kryterium jest to w jakim stylu chcesz grać, czyli obranie podstawowego typu czołgu np. heavy(ciężkie), następnie wybierasz nację w/g swojego "widzi mi się" lub analizując wpisy na forum WOT ewentualnie parametry pojazdów :P, pytanie się pojedynczych graczy mija się z celem bo każdy ma swoje spojrzenie na sprawę :P

co do czołgów lekkich to jak masz już nieco umiejętności i odrobinę szczęście czytaj nie wyjedziesz komuś prosto pod lufę, to możesz mierzyć się z każdym:) ja np. na ELC załatwiłem już w pojedynku 100% Mausa, T28, byłem bliski ubicia IS-8 ale załatwiła mnie własna arta... także co kto woli :)
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez WND » 17 Lut 2013, 11:59

Ja póki co skupiłem się na rosyjskich czołgach lekkich dążąc do T-34 :) Niszczycielach i działach niemieckich, no i uwielbiam matyldę, dla której żaden przeciwnik nie jest za mocny ;) ( o ile zdąże nią dojechać na linię frontu :) )

Jestem jeszcze sporo w tyle za Wami wszystkie maszyny mam jeszcze maks poziomu IV no ale pracuję nad tym zarówno matyldą jak i A-20 żeby wskoczyć na V średnim T-34 i ciężkim Churchillem
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez WND » 21 Lut 2013, 22:35

Niestety Churchil I okazał się totalnym gniotem i wywalonym doświadczeniem w błoto

nijak to siÄ™ ma do poprzedniczki :)

Image
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez mcba » 22 Lut 2013, 14:07

Churchil I to straszny kulochwyt :D, ale działo ma względne podobnie jak Matylda nie zadaje za dużych obrażeń ale nadrabia szybkostrzelnością... no i nie zapominaj, że każdy jeden czołg zaraz po zbadaniu (tzw stock) oraz zanim się doń przyzwyczaisz jest na polu walki niewiele wart :P

ale wierz mi na słowo, Churchil I w porównaniu do francuskiego B1 czy BDR G1B to wspaniała maszyna hehe :D a przynajmniej moim zdaniem...
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez WND » 27 Lut 2013, 19:27

No to mnie trochę pocieszyłeś, bo churchilem to jestem dosłownie załamany. Do tego stopnia że nie wiem czy wogóle jest sens się pakować w churchila VII

Aktualnie jestem na etapie że brakuje mi jak do wina do T-34 i mam nadzieję że będzie przynajmniej na poziomie BT-7 lub A-20 bo inaczej też się załamie :)
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez mcba » 27 Lut 2013, 21:24

nie zapominaj, że t-34 to inna klasa pojazdu, bt-7 i a-20 t były/są czołgi lekkie a t-43 to czołg ciężki, który na samym początku nie zachwyca, ale gra się nim na prawdę przyjemnie :) ruskimi czołgami grałem w trakcie betatestów :P
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez WND » 27 Lut 2013, 22:32

Wiem wiem. Jeśli będą takie wrażenia jak z Matyldy to się na to piszę :) tymbardziej że podjąłem decyzję że churchila odpuszczam i za te pieniądze kupiłem "Rudego" i kolejnego niemca. Jednym słowem oprócz Matyldy stawiam na sąsiedzkie produkcje :)
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez Massndm » 15 Sie 2014, 17:09

Ja gram w dota2 i CS go
Massndm
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 13
Rejestracja: 15 Sie 2014, 14:15
Płeć: mężczyzna

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez luksc » 30 Paź 2019, 13:40

Kiedys grałem w gry komputerowe dłużej niż obecnie. Aktualnie nie mam czasu na intensywne granie z uwagi na to, ze mam inne zajęcia. Zdarza mi się przysiąść do komputera, ale są to raczej krótsze i mniej skomplikowane gry, a nie długie sieciówki.

Polecam również grę na instrumentach muzycznych. Relaksuje i mozna sie pochwalić znajomym swoimi umiejętnościami. [url=Sam ostatnio gram w pokemon go. Głównie z uwagi na to, ze gra zachęca mnie do aktywności fizycznej. Jestem z natury leniem i nie mam ochoty na ruszanie się ale aby przejść dalej muszę chodzić a właśnie do tego skladnia gra.

No i ostatnio uczę się również gry na instrumentach. Wiele osób odradzało mi nauke w tym wieku ale się uparłem i przynosi to dobre rezultaty. Staram się grać na keyboardzie ale również na gitarze. Polecam https://pianostore.pl/pl/producer/NOVATION/43]Zobacz sobie ile kosztuje keyboard[/url] - kupno instrumentu muzycznego wcale nie jest duzym wydatkiem. W sklepie powinni doradzić jaki keyboard będzie najlepszy i jaki da największe możliwości.
Awatar użytkownika
luksc
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 174
Rejestracja: 20 Cze 2018, 08:20
Płeć: mężczyzna

Re: Granie w sieci lub gdziekolwiek

Postprzez Sienkiewicz » 25 Sie 2020, 09:18

nadal gram w Warcraft 3. Kto gra?
Sienkiewicz
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 4
Rejestracja: 31 Lip 2020, 11:30
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości