[ odchudzanie] Czas na zmiany

Forum poradni dietetycznej "Medslim". Zapraszamy do zadawania pytań i zabierania głosu w dyskusjach na tematy żywienia, diety i podobnych.
Regulamin forum Do czasu rozwinięcia skrzydeł i wniesienia się działu na wyżyny uprasza się o stosowanie następujących [tagów] przed właściwym tematem:
* [żywienie dzieci]
* [zaburzenia odżywiania]
* [odchudzanie]
* [żywienie a choroba]
* [ciekawostki]
* [kulinaria]

Wierzymy, że pomożecie zapełnić dział tematami, chociażby pytaniami do Pani Dietetyk ;)

P.S.
Poza wspomnianym powyżej w forum Medslim obowiązuje ten sam regulamin co na całym forum.

Re: [ odchudzanie] Czas na zmiany

Postprzez Medslim » 07 Mar 2014, 21:04

Zapraszamy do udziału
Załączniki
plakat odchudzanie.jpg
Medslim
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 77
Rejestracja: 21 Lut 2013, 08:53
Płeć: kobieta

Re: [ odchudzanie] Czas na zmiany

Postprzez Majka2312 » 26 Kwi 2017, 13:09

Również i ja z początkiem wiosny postanowiłam się wziąć za siebie. Postawiłam na catering Zdrowe Calorie i jestem bardzo z nich zadowolona, bardzo pyszne zróżnicowane i zdrowe jedzenie. Oprócz tego oczywiście jeszcze ćwiczę i mam nadzieję, że to wystarczy. ;)
Majka2312
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 Kwi 2017, 11:48
Płeć: kobieta

Re: [ odchudzanie] Czas na zmiany

Postprzez danka » 28 Lip 2017, 09:53

Ja również odchudzam się od stycznia. Byłam początkowo na diecie 5 dniowej czy li na talię osy (http://dietoteczka.pl/dieta-5-dni-talia-osy) W sumie pomogła nawet, ale od jakiegoś czasu jestem na diecie paleo. Dobra decyzja? dziewczyny wypowiedzcie sie :)
danka
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 Lip 2017, 14:01
Płeć: kobieta

Re: [ odchudzanie] Czas na zmiany

Postprzez Sinbad » 01 Kwi 2019, 12:13

Sam obecnie jestem na diecie ale staram sie stawiać głownie na ćwiczenia. Juz raz byłem na głodówce i faktycznie udało mi się schudnąć ale co z tego jak potem bardzo szybko ponownie nabralem ciała oraz sporo mi się przytyło....

Aktualnie chodzę na siłownie tak aby zapobiec efektowi jojo.
Sinbad
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 12
Rejestracja: 25 Mar 2019, 08:46
Płeć: mężczyzna

Re: [ odchudzanie] Czas na zmiany

Postprzez Sienkiewicz » 25 Sie 2020, 09:24

Недавно я нашел интересный блог, в котором есть масса рецептов. Некоторые из них заслуживают вашего внимания. https://kolezanka.com/dom
Sienkiewicz
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 4
Rejestracja: 31 Lip 2020, 11:30
Płeć: mężczyzna

Re: [ odchudzanie] Czas na zmiany

Postprzez babos » 11 Maj 2022, 09:27

Da się też smacznie i zdrowo, czego najlepsze dowody macie tutaj - http://www.foodandpeople.pl/
Niektóre przepisy mogą się wydawać mocno zakręcone, a tymczasem da się trafić naprawdę smakowicie.
A jakie produkty i klimat wam odpowiadają to już całkiem inna kwestia.
Jak to widzicie?
babos
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 114
Rejestracja: 02 Sie 2019, 07:21
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Medslim - porady dietetyczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość