Dlaczego na forum cenzuruje siÄ™ posty?

Sprawy techniczne dotyczÄ…ce strony Novidvor i forum oraz regulamin.

Dlaczego na forum cenzuruje siÄ™ posty?

Postprzez user » 15 Paź 2017, 12:58

Panie rather:
na jakiej podstawie twierdzisz że temat został wyczerpany? Na takiej, że wersalkowy kolekcjoner zaczął rzucać mięsem? No to gratuluję podejścia.
Jednak pragnę zauważyć że nadal zainteresowani nie wiedzą, z jakiego powodu nastąpiła cenzura wpisów w wiadomym temacie. Ale skoro znasz te powody, których tchórzliwie nie chce zdradzić gminny pseudohistoryk mimo, jak pisałeś, Twoich nalegań, to może sam zacytujesz te "rozsądne" argumenty? To byłaby ciekawa lektura.
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Re: Dlaczego na forum cenzuruje siÄ™ posty?

Postprzez disturbia » 15 Paź 2017, 16:25

Witamy trolla ponownie. Pouczać to sobie możesz w domu swoją starą,to pierwsza kwestia. Nie udawaj głupiego ,że nie wiesz za co miałeś urlop od forum - druga. I trzecia, ponieważ dalej nie dociera, to od tej pory jesteś pod "specjalną troską", czyli jeśli napiszesz cokolwiek, co obraża kogokolwiek(epitety,przytyki etc.) znowu idziesz na zieloną trawkę bez ostrzeżenia.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Dlaczego na forum cenzuruje siÄ™ posty?

Postprzez user » 16 Paź 2017, 10:36

Jeden chce aby ssać mu wywalone dżądra.
Druga w jednym zdaniu pisze "troll".
A w kolejnym grozi konsekwencjami za obrażanie :D
Oto poziom forumowej modulatorni :D
A tak w ogóle to nie zaśmiecaj tematu, bo łamiesz regulamin, konkretnie §7 pkt 1.
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Re: Dlaczego na forum cenzuruje siÄ™ posty?

Postprzez rather » 16 Paź 2017, 14:44

@user nie poczuwam się do pisania tłumaczeń w imieniu kogokolwiek. Każdy odpowiada za swoje czyny - również za to czy się z nich tłumaczy czy nie. Nie zamierzam też przedstawiać publicznie argumentów, które otrzymałem off the record, bo widocznie z jakiegoś powodu osoba, która mi je przedstawiła sobie tego nie życzy. Osobiści uważam, że brak wyjaśnień w tej sprawie to błąd, ale szanuję niezależność każdego z moderatorów w jego decyzjach.

Prośba do wszystkich o hamowanie emocji w dyskusji.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Dlaczego na forum cenzuruje siÄ™ posty?

Postprzez mmokrzycki » 17 Paź 2017, 08:02

Zamieszczona przeze mnie informacja została usunięta. Zgodnie z regulaminem forum mam prawo do informacji, dlaczego tak się stało.
Czy to jest tajemnica, który punkt regulaminu został przeze mnie złamany i posłużył jako pretekst do potajemnej interwencji moderatora?
mmokrzycki
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 321
Rejestracja: 10 Gru 2010, 19:26


Wróć do Sprawy techniczne forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron