Drukarnie online czy warto?

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Drukarnie online czy warto?

Postprzez luksc » 02 Cze 2019, 10:51

Słyszałem różne opinie na ich temat. Jedni mówią, że warto bo to tanie i wygodne a drudzy, że natknąli sie nieucziwe firmy...Ktoś miał juz do czynienia drukiem przez internet?
Awatar użytkownika
luksc
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 169
Rejestracja: 20 Cze 2018, 08:20
Płeć: mężczyzna

Re: Drukarnie online czy warto?

Postprzez eternal » 06 Cze 2019, 12:03

luksc napisał(a):Słyszałem różne opinie na ich temat. Jedni mówią, że warto bo to tanie i wygodne a drudzy, że natknąli sie nieucziwe firmy...Ktoś miał juz do czynienia drukiem przez internet?


Zawsze będą opinie negatywne i opinie pozytywne.Co ciekawe w sieci jest wiecej negatywnych bo osoba która jest niezadowolona szybciej napisze komentarz niż osoba, która jest zadowolona.
Sam drukowałem zarówno w drukarniach stacjonarnych jak i w drukarnia internetowych jednak ostatnio drukuje głównie na odległość. W drukarni z Łodzi:
https://www.fingerprint.pl
Wszystkie załatwienia można zrobić przez maila co jest dla mnie wygodniejsze niż stacjonarnie, realizacja wydruków natychmiastowa. Poza tym w drukarni mają dobre studio graficzne, możesz spokojnie zamowić tam profesjonalny projekt wizytówki i ulotki.
Awatar użytkownika
eternal
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 176
Rejestracja: 11 Mar 2018, 10:58
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron