Fotel biurowy dla wysokiej osoby

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Fotel biurowy dla wysokiej osoby

Postprzez eternal » 20 Paź 2019, 08:15

Już od dłuższego czasu przeglądam wiele stron z krzesłami w celu znalezienia czegoś dla siebie, niestety wybór nie jest prosty, ponieważ mój wzrost nie pomaga (190cm i mogę jeszcze troszkę urosnąć). Wiele modeli przewinęło mi się przed oczami, również odwiedziłem parę sklepów z meblami w mojej okolicy, jednakże nic nie znalazłem, powód był prosty: uwypuklenie/podpora odcinka lędźwiowego zawsze jest za nisko... więc postanowiłem poszukać w internecie modeli z możliwością dostosowania wysokości podpory odcinka lędźwiowego.
Co byście doradzili?
Awatar użytkownika
eternal
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 183
Rejestracja: 11 Mar 2018, 10:58
Płeć: mężczyzna

Re: Fotel biurowy dla wysokiej osoby

Postprzez tk28 » 20 Paź 2019, 09:56

Znowu pajacujesz taborecie? Ile płacą za te kryptoreklamy to może w wolnej chwili też porobię za idiotę jak ty?
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Fotel biurowy dla wysokiej osoby

Postprzez mmokrzycki » 11 Gru 2019, 19:31

tk28 napisał(a):Znowu pajacujesz taborecie? Ile płacą za te kryptoreklamy to może w wolnej chwili też porobię za idiotę jak ty?

Chcesz powiedzieć, że kompletnie za darmo podbijasz im te wątki reklamowe, dzięki czemu lepiej się indeksują? Już robisz za ciężkiego idiotę,w dodatku nic z tego nie mając :lol:
mmokrzycki
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 321
Rejestracja: 10 Gru 2010, 19:26

Re: Fotel biurowy dla wysokiej osoby

Postprzez tk28 » 12 Gru 2019, 08:50

No ty to wybitnie zapisałeś się w pamięci tego forum jako kompletny debil i oszołom.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Fotel biurowy dla wysokiej osoby

Postprzez mmokrzycki » 14 Gru 2019, 20:42

tk28 napisał(a):No ty to wybitnie zapisałeś się w pamięci tego forum jako kompletny debil i oszołom.

Dziękuję. Twoja opinia jest dla mnie bardzo cenna.
mmokrzycki
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 321
Rejestracja: 10 Gru 2010, 19:26

Re: Fotel biurowy dla wysokiej osoby

Postprzez tk28 » 18 Gru 2019, 12:19

mmokrzycki napisał(a):Dziękuję. Twoja opinia jest dla mnie bardzo cenna.

Cieszę się, bo niektórym to trzeba dobitnie powiedzieć kim są żeby zrozumieli.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron