Buty na wiosnÄ™

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Buty na wiosnÄ™

Postprzez eternal » 18 Maj 2021, 12:09

szukam butów na nowy sezon. Jasne kolory, wygoda i najważniejsze, aby były przewiewne. Możecie coś polecić z własnego doświadczenia, albo odradzic?
Awatar użytkownika
eternal
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 183
Rejestracja: 11 Mar 2018, 10:58
Płeć: mężczyzna

Re: Buty na wiosnÄ™

Postprzez luksc » 18 Maj 2021, 13:18

Uwielbiam swoje Nike AirForce1, mid. Jedne z nielicznych butów sportowych za kostkę. Wygodne, przewiewne (nie gotuję się nawet w upały), trzymają mi trochę kostkę. Białe / czarne.
Jeśli szukasz czegoś pół eleganckiego, półsportowego Takiego co bedzie pasowało nawet na luzie do pracy, zerknij sobie na buty do Arturo Vicci:
https://arturovicci.pl/sneakersy-damskie-bezowe-5
W sklepie rownież maja sporo dobrych jakosciowo butów
Image
Awatar użytkownika
luksc
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 174
Rejestracja: 20 Cze 2018, 08:20
Płeć: mężczyzna

Re: Buty na wiosnÄ™

Postprzez vanesca » 11 Sty 2023, 13:03

W sumie to tak - można powoli się zacząć rozglądać za butami wiosennymi. Czas szybko leci i nawet dobrze się nie oglądniemy, i nadejdzie wiosna. Ja też z reguły szybciej takie rzeczy kupuję. Sama ostatnio myślałam, żeby odwiedzić chociażby sklep z butami butomania.pl - ponieważ znajoma mówiła mi ostatnio, że mają tam markowe i nowoczesne buty. Chyba będę musiała to sprawdzić ;).
vanesca
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 42
Rejestracja: 20 Lip 2021, 12:40
Płeć: mężczyzna

Re: Buty na wiosnÄ™

Postprzez babos » 30 Paź 2023, 08:29

Popatrz po Befado - https://befado.pl/buty-damskie
Tam masz jakościowe rozwiązania - nie byle jakie. Jeśli mądrze to dopasujesz, dobrze wybierzesz, będzie dobrze.
Nie stawiajcie na byle co - to nie ma sensu. Tylko jakość.
babos
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 114
Rejestracja: 02 Sie 2019, 07:21
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron